Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: balcan girl poslato 14 Januar, 2015, 22:56
zasto su neke zene tako komplikovane? i zasto komplikuju proste i jednostavne stvari? i zasto zele da slusaju lazi?? boli me glavaaaa od togaaaa  [glavazid] [glavazid] [dunce] [ludak] [blahblah] [neslusam] [prebicute] [prebicute]

Imamo isti problem :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

brate veæ danimaaaaa slusam neke nebuloze prosto ne mogu vise......
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

K0le

©ta je Jagodinka, ti bi mesa a one ne dadu ?  :P




Da se pozovem na  ovu moralnu gromadu, heroja, legendu :D

TEEfqd

Citat: balcan girl poslato 14 Januar, 2015, 22:56
zasto su neke zene tako komplikovane? i zasto komplikuju proste i jednostavne stvari? i zasto zele da slusaju lazi?? boli me glavaaaa od togaaaa  [glavazid] [glavazid] [dunce] [ludak] [blahblah] [neslusam] [prebicute] [prebicute]

zato sto imaju lose jebace  :D

balcan girl

ne, ne mozes da shvatis tu kolièinu samozaludjivanja, i smaranja danima sta je pisac hteo time da kaze, i kad lepo kazes sta mislis onda nisi drugarica i negativna si i kako mozes tako nesto da kazes i krenu da plaèu, pa jeboteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee upucaj me sad, i onda kad kazes ok je nemoj onda mene nista da pitas i nista necu da ti prièam onda opet nisi drugarica jer neæes da saslusas njene probleme...  [dunce] [dunce] [dunce] [dunce] [ludak] [ludak] [ludak] [ludak] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mi¹ko_kolo

'El vidi¹ sad kako je nama?! ;D Plus, mi moramo i da jebemo!  [rofl] Mislim mo¾e¹ i ti, verovatno, ali se kod tebe ne podrazumeva.  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

balcan girl

 [samoubistvo] [samoubistvo] [samoubistvo] odoh da jedem ovo je nepodnosljivo, sad mi se oladio kupus  ;D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

ako je zanima sta je on time hteo da kaze sto koji kurac pita tebe umesto onoga sto je to rekao?
debil

balcan girl

nemam pojma meni nista nije jasno  [dunce] [ludak] i nema sanse time vise da se bavim mogu da kukaju koliko hoce....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

kukaju na pogresnu adresu
sto znaci da problem ustvari ni ne zele da rese

balcan girl

pa po meni problema i nema, ono kao poèela drugarica da se vidja sa nekim likom pre jedno dve ili tri nedelje i sad je u fazonu ja ga volim i jel on voli mene sta ti mislis, s obzirom da lika znam iz vidjenja onako kazem naravno da ne, lik je igraè i to sto ti imas sa njim nije veza kao sto je ti zamisljas iiiiiii onda je sve poèelo...i naravno lik joj je sam rekao pre par dana da je on njoj "drug" i da ima druge ribe sa strane i ja sam ta koja je negativna i kako eto ja mogu tako sve crno da gledam, pa on æe da je zavoli  [dunce] [dunce] [dunce] [dunce] [ludak] [ludak] [ludak] [ludak] [panic] [panic] [panic]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

pittatore


balcan girl

odprilike.....idem da uèim...sutra imam ispit...ne mogu da prièam sa psihijatrijskim sluèajevima ru¹e mi koncept logike...:D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

penzos

Citat: balcan girl poslato 14 Januar, 2015, 23:51
pa po meni problema i nema, ono kao poèela drugarica da se vidja sa nekim likom pre jedno dve ili tri nedelje i sad je u fazonu ja ga volim i jel on voli mene sta ti mislis, s obzirom da lika znam iz vidjenja onako kazem naravno da ne, lik je igraè i to sto ti imas sa njim nije veza kao sto je ti zamisljas iiiiiii onda je sve poèelo...i naravno lik joj je sam rekao pre par dana da je on njoj "drug" i da ima druge ribe sa strane i ja sam ta koja je negativna i kako eto ja mogu tako sve crno da gledam, pa on æe da je zavoli  [dunce] [dunce] [dunce] [dunce] [ludak] [ludak] [ludak] [ludak] [panic] [panic] [panic]

Ma jok, voli te samo se pravi
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic


freepartyman

#13375
Citat: Darko poslato 14 Januar, 2015, 18:33
nije fora u tome ... govoris kao da na nbgd nema tih komsijskih cukanja .... gde nema bre,  isti qrac svuda


Nema kod mene cukanja jer svako ima svoj prilaz i svoju garazu :)
Leposave Mihailovic ulica krajem 70-ih godina prošlog veka, Beograd
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Vuk88

Ma nista specijalno,samo to da mi je danas stigla presuda da sam dobio novcanu kaznu od 50.000din i 8 meseci zabrane upravljanja A kategorijom,iako je nemam:(:(:(:(...katastrofaaa

Hohštapler

¾ene gube vreme razmi¹ljajuæi "¹ta je on time mislio... "
mu¹karci su jednostavni. Oni ka¾u to ¹to misle.
Su¹tina prièe:
prazna jaja i pun stomak -sreæan sam.

Fali ne¹to od ta dva? jebacu sa strane.
ukratko.  ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.