Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Zna li neko ima da se kupi ta posuda?!


Pre nego ¹to neko pita, meni treba ISKLJUÈIVO zbog falusoidnog oblika, nemam nikakvih problema sa sinusima.  :)


Tra¾im to, gde da gledam, koga da pitam?  Èuo sam od vi¹e ljudi da je super stvar i da poma¾e.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

ajd malo objasni postupak,to za sat prije spavanja,koliko soli,koliko puta dnevno....,voda iz bojlera ili prokuvana.....?
jin-jang

Darko


eclipse4


Darko

Da bre... Iz ovog parkinga izlazio neki kreten u rikverc i zveknuo me... Naravno da je brisnuo i ne znam ko je

UFF

jedan od razloga sto sam se odselio na novi beograd je sto nema uskih jebenih ulica pod nagibom gde se jos pored toga svi tuku za parking mesto

a sad radim na tome da se jos malo odselim na svoju zemlju sa svojom garazom

Balsa Wrx

Pade mi Cat sa 3.sprata danas ujutro,kakav baksuz od covijeka jadan patos sta je prozivio :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Darko

Uffe , iza zgrade je ravno i tu imam svoje parking mesto , nego sam ovde stao da izbacim klavir iz auta da ne teglim puno...

UFF

znam brate ali ja popizdim kad tu kod tebe treba da se uparkiram i isparkiram  [ljutko]
mogu da lupim u zidic, u ogradu, u stubic, komsijin auto, u lisicu, u drugi komsijin auto...  [veryangry] idi bre u kurac ko da vozim po minskom polju, a kako je tek onda penzosima ili zenama da se isparkiraju? eto i sam vidis rezultat jbg
i ne radi se o tome da li neko moze ili ne moze vec ne zelim da se jebavam po takvim ulicama i parkinzima ako vec mogu da biram

ЯЭВОЛУТИОН

ovo bre ona strmopizda ulica od vidikovca-susedgradske ka Knezevcu....pa vama treba da naplacuju skuplje osiguanje....ulica 2.5 metara sirine , zgrade nikle na litici....ako udari zemljotres moracete da menjate adresu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

zajebo si se , nije to ta ... moja ulica je slepa , tj , ona bandera gore na slici je kraj ulice ... ti verovatno mislis na onu kod stamparije pa na gore do vidikovca,zar ne ?

@ uff - pa mogu i ja da biram ali izaberem da mi ono sto mi treba svaki dan bude blizu , a to je posao tj u mom slucaju vma ... ne bih voleo da zivim na novom beogradu

Hurricane

..e jbga  [veryangry], kakva glupost, mada dobro je da su samo vrata, malo je falilo da bude i krilo...

mo¾da je neki savestan kom¹ija ali ¾urio na posao ili ¹ta veæ, pa doðe sam i prizna..


P.S. mora da si sinoæ nekog oladio za pesmu ili dve  ;D

Hurricane

Citat: Balsa Wrx poslato 14 Januar, 2015, 14:04
Pade mi Cat sa 3.sprata danas ujutro,kakav baksuz od covijeka jadan patos sta je prozivio :D


jel ovo neka zagonetka?

UFF

Citat: Darko poslato 14 Januar, 2015, 17:15
zajebo si se , nije to ta ... moja ulica je slepa , tj , ona bandera gore na slici je kraj ulice ... ti verovatno mislis na onu kod stamparije pa na gore do vidikovca,zar ne ?

@ uff - pa mogu i ja da biram ali izaberem da mi ono sto mi treba svaki dan bude blizu , a to je posao tj u mom slucaju vma ... ne bih voleo da zivim na novom beogradu

pa uzmi stan na banjici

Darko

nije fora u tome ... govoris kao da na nbgd nema tih komsijskih cukanja .... gde nema bre,  isti qrac svuda

PS - na banjici nema osnovne skole Nikola Tesla , na banjici je zenin posao dalje nego iz rakovice .. itd itd

dzimika

na novom beogradu nema komsijskih cukanja uopste
nema ni narkomana uopste koji lome staklo da bi ukrali neku glupost iz kola
nema ni klinaca koji ogrebu kljucem auto
nema ni uopste puno lopova koji ti ispred kuce ukradu auto

toga ima samo sa ove strane reke

:D

UFF

vala cuti tu u tvojoj ulici ne bi ziveo ni dzabe da mi daju luxuzan apartman
popizdis dok se provuces i uparkiras a mozes i neogradjeni kanjon lako da padnes pa da te potom pregazi voz  [rofl]

balcan girl

zasto su neke zene tako komplikovane? i zasto komplikuju proste i jednostavne stvari? i zasto zele da slusaju lazi?? boli me glavaaaa od togaaaa  [glavazid] [glavazid] [dunce] [ludak] [blahblah] [neslusam] [prebicute] [prebicute]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!