Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hurricane


prpa_zr


Darko

Mihajlovicu , jebem li ti lebarnik , za vas koji nemate fejs sam stavio slike , al te boleo kurcic da pogledas nego te samo eto tek tako izbacim iz takta...podseti me da te prebijem kad se vidimo


Za sve ostale - sve i da ste svi u pravu - jel treba eutanazirati tu decu ?
Odgovor je sa DA i NE , manite da mi drzite ovde sad moralne spise i edukacije , komentar je bio na EUTANAZIRANJE BOLESNE DECE ... ko je i hteo uopste da se pocne o crkvi, reklami i svemu sto napisaste...

Hurricane

..biæe tebi kurèiæ kad te nahvatam, ima ekserima da ti izbu¹im sve instalacije pa æe¹ videti kakokawaneæesvakiputdaupali...

mrle


Darko

Citat: hurricane poslato 30 Decembar, 2014, 13:32
..biæe tebi kurèiæ kad te nahvatam, ima ekserima da ti izbu¹im sve instalacije pa æe¹ videti kakokawaneæesvakiputdaupali...




Kad pijemo to pivo vise jebem mu koske ?
Imam silne neke limenke u frizideru , bojim se da se ne pokvare

Hurricane

..frka za instalacije a?

...dolazim samo ako ima¹ neki dobar èaj da se popije, ali sa medom, prestao sam da pijem u meðuvremenu...   [zvizdi]

Ivicat

Sneg, led i zensko za volanom = 200e manje u dzepu  [facepalm]

Hattrick

Kada ljudi komuniciraju sa bezobraznim glupanima, uglavnom sami tripuju neka skrivena znacenja, neke subliminalne poruke, i neke podrazumevane sugestije kroz satro  provokaciju.
Istina je cesto mnogo prizemnija i surovija, kao sto u svakom sukobu i ratu na Balkanu mozemo i te kako da konstatujemo.
Naravno da NE treba da eutanaziramo svoje bolesne, vec da im se pomogne da postanu "korisni" delovi drustva, radi njihovog sopstvenog samopouzdanja i osecaja pripadnosti.
I DA naravno da trebamo da pozatvaramo sve one koji takve bljuvotine propagiraju.

Hurricane

Citat: Ivicat poslato 30 Decembar, 2014, 13:45
Sneg, led i zensko za volanom = 200e manje u dzepu  [facepalm]


au bre Ivicate  ;D, jel bilo odpozadi  ;D

Ivicat


bigbad86


PECA BMW

Citat: Darko poslato 30 Decembar, 2014, 13:05
Mihajlovicu , jebem li ti lebarnik , za vas koji nemate fejs sam stavio slike , al te boleo kurcic da pogledas nego te samo eto tek tako izbacim iz takta...podseti me da te prebijem kad se vidimo


Za sve ostale - sve i da ste svi u pravu - jel treba eutanazirati tu decu ?
Odgovor je sa DA i NE , manite da mi drzite ovde sad moralne spise i edukacije , komentar je bio na EUTANAZIRANJE BOLESNE DECE ... ko je i hteo uopste da se pocne o crkvi, reklami i svemu sto napisaste...

ovo mene prozivas ?  ;D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Ivicat

Citat: bigbad86 poslato 30 Decembar, 2014, 14:10
Sustigla nekog? :P


Da. 15 min pre toga na istom mestu, vec bilo cukanje. Posle toga prolazim kroz grad, videh jos dva cukanja. Mora malo posla za majstore.

Darko

Citat: PECA BMW poslato 30 Decembar, 2014, 14:13
Citat: Darko poslato 30 Decembar, 2014, 13:05
Mihajlovicu , jebem li ti lebarnik , za vas koji nemate fejs sam stavio slike , al te boleo kurcic da pogledas nego te samo eto tek tako izbacim iz takta...podseti me da te prebijem kad se vidimo


Za sve ostale - sve i da ste svi u pravu - jel treba eutanazirati tu decu ?
Odgovor je sa DA i NE , manite da mi drzite ovde sad moralne spise i edukacije , komentar je bio na EUTANAZIRANJE BOLESNE DECE ... ko je i hteo uopste da se pocne o crkvi, reklami i svemu sto napisaste...

ovo mene prozivas ?  ;D


Verovao ili ne , i ja sam Mihajlovic ...

Tepao sam Mihajlu , da mi ne dira instalacije

Darko

Boli te paja , i ja sam juce jednog sustigao ...
A nije bio led i nisam zensko...
Ali sam kucao poruke
Ali nisam laksi za 200e

clutch&brake

Citat: Darko poslato 30 Decembar, 2014, 15:04
Boli te paja , i ja sam juce jednog sustigao ...
A nije bio led i nisam zensko...
Ali sam kucao poruke
Ali nisam laksi za 200e

onda dobro mesas
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Darko

I da , zaboravih ...
Bio je taksista ispred...
To je bilo kljucni detalj da mu ne dam ni dinara hi hi hi

Kostić

sve jebaèi za volanom. kad je pao prvi sneg, sve iskusni vozaèi, znaju ¹ta je prvi sneg, pa niz prvoboraca njih pe¹es re¹ilo da poseti limara...

eeeeeeeeeeeeee jebaèi bre, pa ne ide to tako. neæe vi pomogne ni abese ni amg...