Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

kole brate , cek da ti objasni brat... nisam ja otisao tamo da se hvalim da sam bio... otisao sam da podrzim akciju , da se vozim sa Bokijem i Kastorom i da , svojim prisustvom podrzim celu akciju..na kraj krajeva , a sto da se i ne pohvalim time ?
ovo sto sad ti karikiras da treba da se odreknem svirke za novu godinu i odem kod te dece i tako im pokazem da sam human je , realno , sviranje kurcu , jer sad ti mesas babe i zabe...pokazacu tebi da sam human time sto su ostati kratak za skoro somica evra ?!  zar nije to ona nasa , da komsiji crkne krava ?

trece , da ti samo imas predstavu koliko sam ja humanitarnih svirki odradio , svirki gde se skuplja pomoc za neko dete ?!?! ako ne verujes , mogu svaku priznanicu da slikam o uplatama... pa se nikad nisam time hvalio i niti cu

a to , da neko kaze da bolesna deca treba da se ubiju , jer nikad nece biti korisna drustvu - ne znam dal uopste da komentarisem ...






dzimika

sve je to pocelo sa najboljom namerom, kao i sve
ali je to posle neko poceo da zloupotrebljava pa da reklamira sebe tj "udruzenje od 15000 clanova" bez clanova
99,99% ljudi je doslo zbog dece ali ima taj 0.01% koji je tu radi reklame

inace kad je pre neke godine odneta pomoc, slatkisi, televizori, video rekorderi, zaposleni su sve razgrabili a deci nije ostalo nista ili skoro nista
kad se potegla prica o tome na "onome" forumu sve je zataskivano
isto tako kad se potegla prica zasto pare za nevencanu suprugu policajca bajkera koga su ubili na ns autoputu nije uplacen jos uvek posle 2 meseca, clanovi su banovani i teme o tome su brisane da bi se posle par meseci "vlasnik" foruma slikao sa nacelnikom policije a sve radi samopromocije i nekih vecih interesa

ja sam isao 2008 godine i rekao sam nikad vise jer necu da vozim obrenovackim 30kmh sa vazdusarom i jer ne volim da vozim u tolikoj grupi


ps: jel neko zna sta je sa klincem iz ns? onaj mali ludak kome su dodelili titulu maskote foruma pa ih je zbog toga napusio, ludak koji je napravio temu kako sam je zapljunuo :D

Kostić

jao bre, bolje da sam æutao. mani bre to sve, nisam imao nameru da te prcam, nego su mi ponestale kokice, pa reko, aj malo da podgrejem tvoj status. ljudi bre sva¹ta pi¹u. jedna reè mo¾e da ubije celu planetu. idem sebi da po¾elim ono ¹to sam i vama, jebo me tuð tanjir, i jebem te, kad si me dovukao ovde, narcisu jedan hvalospevni :-*

eclipse4

Citat: kosta66 poslato 29 Decembar, 2014, 21:53
jao bre, bolje da sam æutao.

nemoras da cutis samo koristi dugme IZMENI malo cesce

mali_zmaj

e ja mislio da je debeli zmaj pametniji...,sad se definitivno osjecam prozvan.. imam djete sa autizmom,srecom on nije
ostavljen....,u nekom domu,i to je sreca... i svaki dinar koji ulozim u to djete,i svoj i drzavni nije bacen novac,i to dijete nije RETARD,nema on dijete,i nikad ga nece imat,nece dozvoliti majka priroda da se on razmnozava,on ne zna sta je djete pa makar imalo manu... znam da je imao radikalne stavove za sve i svasta,i nisam ga nikad osudjivao,al srati za djecu... pa makar imao tu neku skrivenu poruku da mi ne cinimo dovoljno za domove,i za samu djecu... NE MOZE SE SRATI PO DJECI DA BI DOKAZAO BILO STA,PA MAKAR TO I BILO U SVRHU DA SE POMOGNE ISTOJ ,a to mislim na prozivanje da se neko djete usvoji!! fejzbuk nemam pa mu ne mogu prenijeti misljenje,nit njega to interesuje,al nema blage veze sta prica,nema djete,nema bolesno djete...i stvarno sam mislio da bar nekad razmislja kad sere,al izgleda ne razmislja!!!
jin-jang

balcan girl

ajde ovako mozda ne treba ja to da vam kazem al ajde, zmaj ima dete i mnogo je sreæan sto je to dete napravio odavno pa dete nije bolesno kao on, mislim stvarno zdravstveno bolesno, on nikad neæe i ne zeli da ima vise dece upravo zbog toga sto ne zeli da prenese bolest,...njegov naèin razmisljanja je malo teze skapirati ako ne znate kako zmaj razmislja...nemoj da ste pre svega bukvalisti, zmaj ima ispade raznorazne za koje èak ni ja nemam opravdanja i to uredno prenesem, ko sta ima da kaze moze zmaju da kaze, ja se inaèe ne mesam u rasprave ali nikad ne znate celu prièu, mozda da ste nekad pozeleli da znate mozda bi vam neke stvari bile jasnije...ali posto vas ne interesuje da saznate ko sam ja da vam solim pamet :D ljubi vas sve balcan girl :D nikad nije onako kao sto se èini :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko

ma jebes ti sve ovo... svako radi i misli onako kako hoce...
nije ni fora da pricamo o nekome ko nije tu ... s druge strane , da je tu , ko zna gde bi ovo otislo ....
samo da dodam da niti ovo gledam kroz neku politicku stranu , neku organizaciju ili nesto , jebe mi se ko krade , ko sta radi i ko zloupotrebljava svoj polozaj ...
samo sam malo odreagovao na to "ubijanje bolesne dece" a vi odoste i na bjb i na politiku i na sve ostalo
turnimo tacku na ovu temu....


Kostić

ali ja neæu da koristim dugme izmeni, da hoæu, koristio bi ga, tj koristim ga kad ¾elim da dopunim misao. drugu misao pi¹em u drugom editoru, da bi post bio radvojen, tj, da ne sla¾em misli u metar ekrana, pa da posle skrolujem do sutra. mislim, koristim editor, ima jedno petnes godina, platforma mi nije nepoznata stvar, pa da ne znam gde da klikæem. kad po¾elim da razdvajam svoje komentarisanje, ja koristim to dugme. kad ne ¾elim, ja ga ne koristim. opominje¹ me veæ dva puta, pa se oseæam kao neko dete, koje ne¹to ne zna, pa ga tata opominje, da nije nauèilo da koristi stvar :)

mali_zmaj

Citat: balcan girl poslato 29 Decembar, 2014, 22:28
ajde ovako mozda ne treba ja to da vam kazem al ajde, zmaj ima dete i mnogo je sreæan sto je to dete napravio odavno pa dete nije bolesno kao on, mislim stvarno zdravstveno bolesno, on nikad neæe i ne zeli da ima vise dece upravo zbog toga sto ne zeli da prenese bolest,...njegov naèin razmisljanja je malo teze skapirati ako ne znate kako zmaj razmislja...nemoj da ste pre svega bukvalisti, zmaj ima ispade raznorazne za koje èak ni ja nemam opravdanja i to uredno prenesem, ko sta ima da kaze moze zmaju da kaze, ja se inaèe ne mesam u rasprave ali nikad ne znate celu prièu, mozda da ste nekad pozeleli da znate mozda bi vam neke stvari bile jasnije...ali posto vas ne interesuje da saznate ko sam ja da vam solim pamet :D ljubi vas sve balcan girl :D nikad nije onako kao sto se èini :D :D :D
ok,imas pravo,nisam znao da ima djete!!! al bas zato bi trebao da bude pametniji u izjavama,pa makar to bilo u interesu te djece!!! jebem li ga trebao bi da bude mudriji i da se nekad ugrize za jebeni jezik kad sere nesto!! kao sto rekoh mislio sam da je pametniji!!! djeca nisu retardi pa makar to i medicinski bili jebem ga u glavu!!!   [veryangry]
jin-jang

TEEfqd

po meni kao ziv covek ma sa kakvim problemom u glavi imas ista prava kao 'normalan' covek.  edit  : sem ako si cigan :D
pred bogom smo svi isti.

da li sam bezobrazan ako smatram da je debeli zmaj ostecen zato sto ocigledno ne poseduje
trunku empatije? da ne ulazim duboko u pricu jer covek nije tu dacu samo kratko objasnjenje.
mnoge forme autizma se prepoznaju po tome.

mali_zmaj

jin-jang

balcan girl

zivot je èudo :D :D :D oni koji me odavde znaju, a pri tome mislim stvarnoooo znajuuu i kako razmisljam i kakva sam stvarno i sta mi se sve u zivotu izdesavalo i kako ja to kapiram definitivno misle da sam o¹teæena  ;D ;D ;D ;D ;D i daleko od toga da smo svi isti :D svi smo razlièiti i to je ono sto nas èini divniiiimaaaa :D da smo svi isti bilo bi dosadnooo :D :D :D svako je lud na svoj naèin :D reèe djavo i sede u kopriveeee :D :D :D :D :-* [srce]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Citat: kosta66 poslato 29 Decembar, 2014, 22:34
........ drugu misao pi¹em u drugom editoru, da bi post bio radvojen, tj, da ne sla¾em misli u metar ekrana,.....


kad pises dva posta jedan ispod drugog je isto metar ekrana...a tek kad pises u 3 reda.....ta 3 reda sa prostorom izmedju njih zauzima vise mesta nego da si ispisao sve u metar teksta.



a kad zelis da napises nesto drugo...prosto kao i ja sada razdvojis to par puta pritiskom na tastaturi (space) ona siiiroooka dirka ;)

e sad sto se osecanja tice....bem ga...neznam kako se osecas...nista zlonamerno......kazem ti da je to malo bez veze...ajd kapiram kad napises nesto pa dodas posle 2-3 sata drugo ali kad napises i nakon dva minuta ispises novi red...malo je...onako....

[cheers]

eclipse4

Citat: balcan girl poslato 29 Decembar, 2014, 22:55
......kako razmisljam i kakva sam stvarno i sta mi se sve u zivotu izdesavalo i kako ja to kapiram definitivno misle da sam o¹teæena  ;D ;D ;D ;D ;D...... [srce]

Kakva sam takva sam al` imam telefon.


za tebe vazi......"kakva sam,takva sam,al imam novo kupatilo"

[rofl] [rofl]

:-*

(valjda se mareskin ne ljuti sto sam poslao ovaj smajli-poljubac,zeleo bih da svati da je to cisto drugarski i da izmedju mene i balkaan girl nema niceg)

mali_zmaj

ma balkan,ti si rijetko realna osoba...al bez obzira na sve nedaæe u ¾ivotu zna¹ gdje se kenja a gdje ne!! za neke stvari nema opravdanja.. ja sa ovim zavr¹avam...o ovom sluèaju..   [thumb_down]
jin-jang

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] eclipse a imam i novu kuhinju a ne samo kupatilo  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [thumb_up]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko


balcan girl

a jbg ne mogu da stanem u ekran telefona :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

mislim da je vrijeme za novi trend,selfi iz kuhinje!!
jin-jang

eclipse4

Citat: balcan girl poslato 29 Decembar, 2014, 23:20
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] eclipse a imam i novu kuhinju a ne samo kupatilo  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [thumb_up]

e jebi ga,kuhinju sam sacuvao za naredni komentar,sad me zajeba ;)