Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

meni se cela srednja zasnivala na matematici, nisam voleo da je vezbam pa sam uvek imao 2 ili 3 a da me nije mrzelo da je vezbam sigurno bih imao bar 4
tako sam i OET i digitalnu elektroniku zajebao na pocetku jer me mrzelo da vezbam pa sam posle imao 3 ili 4 na kraju
posle na faxu sam sa jos jednim kolegom na vezbama radio logicke zadatke jer nam je ono sto smo ucili bilo dosadno, ostali se mucili za to vreme determinantama a ja umirem od smeha dok ih gledam kako se muce sa tim

Darko

ALI VI MORATE DA ODETE KOD MENE NA FEJS I PROCITATE KOMENTARE DEBELOG ZMAJA !!!!

Joker

PAZI KADA NE MORAM I KADA ME NE INTERESUJE DEBELI ZMAJ!!!!!!!!!!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

PECA BMW

Citat: Darko poslato 29 Decembar, 2014, 19:29
ALI VI MORATE DA ODETE KOD MENE NA FEJS I PROCITATE KOMENTARE DEBELOG ZMAJA !!!!

nemam ga tamo za prijatelja a bas me zanima sta debeli pise
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

ne pi¹e èovek ni¹ta stra¹no. pokoja nezrela reèenica, ne shatate ga valjda za ozbiljno? i nemojte da vièete, to je potencijalni simptom bolesti ¹izofrenije :)

mkt


Kostić

znate li vi da je nepristojno da ogovarate nekoga ko ne mo¾e da se brani? idite na fejs, pa mu to saspite u ekran, ako je veæ banovan ovde

balcan girl

od onog na poèetku sto ti je dare rekao ne vidim nista drugo, osim onoga sto je kosti odgovorio èemu sluzi i kako se upotrebljava prazna puska al to nije upuæeno sremèici veæ je objasnjenje za kostu :D on u jednom jeste u pravu, sto neko ne usvoji takvo dete a ne da ih neko koristi u promotivne svrhe? ako stvarno hoce da pomogne? i ovo se dare ne odnosi na tebe èisto da se razumemo...mi ovde imamo sv. petku gde se nalaze takva deca...isla sam tamo nosila sam garderobu, hemiju svasta nesto, doduse nisam nosila kameru, i isla sam solo do tamo, sremèica je za sv. petku ludilo od komfora...ne mozete ni da zamislite sta ima u manastiru... :( tugaaaaaa.....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt


Hattrick

Ako dam 100 dinara prosjaku na ulici, to je znak solidarnosti, i na neki nacin pomoc i saosecanje prema njemu, a to ne znaci da zelim da ga posinim, da se bratimim sa njim ili da mu prepisem imanje.
Mi nismo javne licnosti, tako da ne vidim o kakvom se marketingu ili promotivnoj svrsi radi.
Debeli je malo zamenio teze.

balcan girl

mislim da je debeli mislio na bjb :D :D :D ne na manijake :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


Kostić

jebote, èega se vi sve ne dovatite. meni je bilo simpatièno da ih èitam obojcu. svako vodi svoju politiku, pa sam im dao predlog. pera se oglasio, dareta nema. mora da je na nekoj svirci ;)


Kostić

ako taj njihov boj sagledamo na drugi naèin, bude nam jasno da pera ima svoj stav, koji je diskutabilan, a sa druge strane, imamo dareta koji je oti¹ao na dedamrazijadu obuèen kao goust rajder. meni to lièi na ono, idem da se provozam pa na sve to stavljam akcenat na kavu, selfi i slièno, a u sklopu sveukupne ¾elje da bude dobar i da prika¾e humanost. istina uvek bude negde na sredini. da li bi dare oti¹ao sam za novaka i proveo noæ o svom tro¹ku sa tom decom, a da se to ne pojavi na fejsu i da li bi pera zaozbilno pomlatio sve ¹to nije produktivno i le¾i na teretu razuma.

ja sam i¹ao za uskrs tamo, istina bilo mi je simpa, ta njihova radost i sreæa kad su nas videli, oseæao sam se nekako superiorno, ¹to je apsolutno èoveèno jel, bez da se la¾emo, ali mi je kasnije zasmetalo, to ¹to sam se na sva usta falio da sam i¹ao u dobrodu¹nu misiju. uistinu sam te¾ak seronja, time ¹to sam se falitao. jebeni narcis.

ti bjbovci mo¾da imaju lepu nameru za da nekome pomognu, ali verujem da je ta pomoæ na neki naèin i neka kao reklama, ono, mi smo bajkeri, mi poma¾emo, nismo kriminalci.

onaj ko zaista ¾eli da pomogne bilo kome, taj pomogne i æuti, jer otvaranje usta na bilo koji naèin, medijska pa¾nja i slièno, nam sve ka¾u, ko smo i ¹ta smo.

dobro i zlo su dva brata blizanca.

Slaninar

Sla¾em se, Kosta. S tim ¹to akcija deda mrazevi ima smisla jer je akcija deda mrazevi. Sama èinjenica da dolaze na motorima dedamrazevi deci znaèi. Nevezano za materijalnu pomoæ i pare.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mkt

tesko moze da prodje ne primeceno 100 motorasa obuceni kao deda mrazevi u Decembru
uvek se neko zapita ko su ovi, gde idu i sta rade
malo po malo i to postane vest za medije i slicno
ne bih se slozio da je to reklama

Kostić

danas je sve reklama, svidelo se to nama ili ne. sve ima prednoti i mane, kao ¹to sve ima dve strane. to naravno ne znaèi da ne podr¾avam, rekoh da sam i¹ao za uskrs, na dedamrazijadu nisam mogao da idem, nisam imao para. a da idem da budem viðen ili da se provozam, ne¹to mi se nije htelo. èitao sam post, kapiram da je pisalo da æe da stoji kombi sa odelima tamo, pa mi je bilo neprijatno da se pojavim i ne uzmem odelo, jer mi je d¾ep bu¹an. nego, akcenat nije na tome, da li je reklama ili ne, nego na daretu i peri. :)

fala za minusi, njih nikad odvoljno :)

Kostić

nikad ja neæu da budem deo neèega, pogotovo deo 'bratstva' koji se dr¾e zajedno u vo¾nji i kafani, a u razmeni mi¹ljenja se gaðaju splusovi i minusi. jok bre, solo je keva ;)

BOKYBOY

@Kosta...moram da se umesam,izvini....rekao sam ti da dodjes jer ti novac nije potreban,bitnije je mnogo sto smo bili tu zbog te dece jer smo mi za njih atrakcija,da si bio tu bio da vidis tu radost sve bi ti bilo jasno...i nisu bila obavezna odela,ja sam dao donaciju ali eto nisam uzeo odelo jer ne volim,okitio sam kacigu samo,opet zbog te dece...zao mi je sto mislis da su neki isli samo da bi napravili selfi...nadam se da ces ici dogodine i da ces promeniti misljenje posle toga... [cheers]

Kostić

bio sam bata boki za uskrs, slikao sam se sa njima, znam sve, ali bez para nisam hteo da idem i to nema veze sa vama, volim ja vas i dalje :-*