Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick


PECA BMW

Citat: eclipse4 poslato 28 Decembar, 2014, 01:30
jebi ga...ima fora nema sanse da izgubis par,znaci teorije nema da ides u minus,samo s parama mozes izadji.nista ilegalno iliti nelegalno.potpisujem i garantujem.

ima fora , tako sam ja terao , jes sitna kinta , ulazio sa smesnom lovom , ali se lepo izigram 2 sata i zaradim za cigare i kafu :D

ortak radio na ruletu pa ja isao svaki dan da mu pravim drustvo
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

jebemumater, ni¹ta me nije izbacilo iz takta. pu. [dancing]

Darko

ima fora i u kladionici da ne mozes da izgubis , isto provereno i sto posto ... moj drug je napravio ozbiljne parice sve dok jednog dana posle uplate nije za njim izasao lik iz kladionice i rekao mu da ako uplati jos jednom kod njih polomice mu ruke i noge  ;)

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 28 Decembar, 2014, 01:30
jebi ga...ima fora nema sanse da izgubis par,znaci teorije nema da ides u minus,samo s parama mozes izadji.nista ilegalno iliti nelegalno.potpisujem i garantujem.

Èini mi se da sam shvatio: uðe¹ u kazino, ne tro¹i¹ ni ¾utu banku (ni za piæe) i izaðe¹ napolje. Jesam li pogodio? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

mare, ne ¾uri sa izlaskom. prvo odgledaj pièke jedno sat vremena pa izaði. da ne bude da si badava ulazio

mareskin

Citat: kosta66 poslato 28 Decembar, 2014, 11:30
mare, ne žuri sa izlaskom. prvo odgledaj pičke jedno sat vremena pa izađi. da ne bude da si badava ulazio

Šta ako se naplaćuje gledanje? :D
Možda mi neka starleta (mlada glumica na početku karijere) nešto odglumi, pa se primim i onda ode lova.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

BOKYBOY


eclipse4

Citat: mareskin poslato 28 Decembar, 2014, 11:27
Citat: eclipse4 poslato 28 Decembar, 2014, 01:30
jebi ga...ima fora nema sanse da izgubis par,znaci teorije nema da ides u minus,samo s parama mozes izadji.nista ilegalno iliti nelegalno.potpisujem i garantujem.

Èini mi se da sam shvatio: uðe¹ u kazino, ne tro¹i¹ ni ¾utu banku (ni za piæe) i izaðe¹ napolje. Jesam li pogodio? :D

jok...matematika u pitanju.nemoz da pogresis...

burazer sad cepa online,jos letos kad sam mu pokazio je imao 2800e.....

bigbad86


OKi


bigbad86

#13131
Da, ima tu neku gresku, dal  nisu original. Pukne ako vozis malo strmije uzbrdo u rikverc. Ne znam sto, ovo je vec treci put.

Darko

Komentari debelog zmaja na fejsu na mom zidu me ponekad opasno izbace iz takta...
Dal je bolestan ili lud jbt ?!

ЯЭВОЛУТИОН

Lud,bolestan,provocira.....ali mi nedostaje.....ima sparkling moments
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

zmaj :D :D :D ja to lièno vrlo brzo resim na svom zidu :D morala sam da idem da vidim o èemu se radi...aha dom sremèica, ono sto je napisao on to stvarno i misli :D iskreno na duze staze niko od nas neæe nista postiæi sa tom decom, mislim super je to sto se ide svake godine bar ih bajkeri nisu zaboravili ako su ih zaboravili roditelji i svi ostali...mislim da je najveæi problem tu drzava koja niti hoce niti zeli da ima bilo kakve veze ni sa tim domom niti sa bilo kakvim drugim domom za nezbrinutu decu..imala sam drugaricu koja je radila u domu za nezbrinutu decu i na kraju vise nije mogla da podnese sta se radi tamo..ona kad je poèela da radi toliko se cimala i humanitarna pomoæ i ovo ono, i na kraju skapira da joj kolege pokupe sve sto donese za tu decu i onda tu istu pomoæ prodaju po pijaci, i niko nikad nista nije zeleo na duze staze da radi za njih, uslovi za tu decu su iskreno katastrofa... da ne sirim prièu dalje... da zmaj misli svaku reè koju ti je napisao na zidu eto èisto da ti kazem :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko

strasno ...
"gubili smo vreme sto smo isli tamo , bacili smo pare i tu decu treba eutanazirati "

cekaj bre brate mili ?!?!?!?!!?

balcan girl

pa prosto mu izbrises komentare sa zida koje ne zelis da èitas :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF


Tatica

#13138
''Суви'' печат, 3Д, између потписа. Тако ради и АМГ:



PECA BMW

Citat: Tatica poslato 29 Decembar, 2014, 02:00
''Суви'' печат, 3Д, између потписа. Тако ради и АМГ:




Hoces da kazes da se ovaj pufov pecat treba "nakvasiti"  :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !