Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

@zagaðenje:
Ceo ¾ivot tu u kraju, kretena koliko hoæe¹, jo¹ tranzit, pa i kretena iz daleka, pre par godina me retard sa c¹leperom isterao na trotoar, kako be¹e firma, mislim "klacska" ili sli¹no, imaju pun piiiiiip ¹lepera, sve do jednog voze retardi... Isto sam odustao od isterivanja pravde, mada mi dan danas ¾ao... :D

@pomraèenje:
Hoæe¹ mene jednog dana da provede¹ tim bescarinskim putem, samo da vidim kako izgleda...;D

eclipse4

ma to moze cim si stigo kod mene,ja odavde gledam u rumuniju ;)

do drobete ili turnu severin imamo pola sata voznje al ako vidis picoke tamo ne` se vrnes vise nazad ;)

BOKYBOY


dzimika


balcan girl

internet  [zena] [zena] [zena] èas ga ima èas ga nema  [djavo] [djavo] veæ mesec dana  [prebicute] [prebicute] [prebicute] a ne mozes da ih dobijes u call centru koliko god da zovem i èekam po pola sata da se javi jebeni operateeeer  [prebicute] [prebicute] [djavo] [djavo] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [ljutko] [ljutko] [ljutko]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF


balcan girl

pa ne znam pre par godina mi se ista stvar desila i bila je do rutera :D kad su ga zamenili posle sljakao kao satic pa sad pokusavam da ih jebeno dobijem na telefon pièka im materina
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

garaza u koju parkiram motor ima vrlo uska vrata i moram da skupim retrovizore i ja ih skupljao rucno i da li je moguce da je jebeni sraf oblajznuo i nece da stoji normalno?

Boban_m


VR 46

Citat: Bori¹a poslato 26 Decembar, 2014, 01:23
garaza u koju parkiram motor ima vrlo uska vrata i moram da skupim retrovizore i ja ih skupljao rucno i da li je moguce da je jebeni sraf oblajznuo i nece da stoji normalno?

[rofl] [rofl] [rofl]
Twist of wrist!

DaChaS

Citat: eclipse4 poslato 25 Decembar, 2014, 17:11
ma to moze cim si stigo kod mene,ja odavde gledam u rumuniju ;)

do drobete ili turnu severin imamo pola sata voznje al ako vidis picoke tamo ne` se vrnes vise nazad ;)

daj neke njihove online radnje ako imas i ja jurim neke komponente za komp

mareskin

Citat: balcan girl poslato 26 Decembar, 2014, 01:01
internet  [zena] [zena] [zena] èas ga ima èas ga nema  [djavo] [djavo] veæ mesec dana  [prebicute] [prebicute] [prebicute] a ne mozes da ih dobijes u call centru koliko god da zovem i èekam po pola sata da se javi jebeni operateeeer  [prebicute] [prebicute] [djavo] [djavo] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [ljutko] [ljutko] [ljutko]

I ja mrzim to jebeno èekanje da se javi operater. Svi poveæavaju broj korisnika, a smanjuju podr¹ku?!? Niðe veze.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

sreæa pa ne spavam noæu a tad mi sljaka internet bez greske :D al preko dana jebe kevu :D tako da sve sto hocu da gledam od filmova i serija radim nocu :D :D :D blago meni sto sam sova :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jecko

"Muskarci" koji imaju problem sto im je nadredjeni zensko.....  :violina: [facepalm]

balcan girl

trebali si i malo m na poèetku :D :D :D jer da imaju veliko M ne bi im to bio problem :D :D :D :D cojones duso to im fali samo komplekse imaju napretek :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jecko

I to nisu ove mukice indijci, filipinci, marokanci...nego nasi balkanci jel.....  [doh]

balcan girl

pa ¹ta æe siroti otisli u katar misleci cool tamo ribe nemaju pravo glasa pa æe da bude neki frajer ovde bi ga ribe verovatno pojele za doruèak  [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

Citat: Boban_m poslato 26 Decembar, 2014, 01:25
Tako nesto nije moguce ;D
pa ne mogu da zategnem nikako da se retrovizor ne ljulja :(

ЯЭВОЛУТИОН

pazi ako ga zavrces i odvrces rucno, u pocetku bi trebao da ljulja ali bi posle morao da se ucvrsti.....nije toliko mator da dobije lufta...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: Jecko poslato 26 Decembar, 2014, 08:35
"Muskarci" koji imaju problem sto im je nadredjeni zensko.....  :violina: [facepalm]

Mislim da je prirodno i normalno da ljudi imaju problem sa niskim mu¹karcima i ¾enama na mestu rukovodilaca. Takvi rukovodioci moraju imati vi¹e takta i oseæaja za ljude od ostalih da bi uspostavili pravi autoritet.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen