Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Jecko

@pUff

Prvi ugovor nisam okusila alkohol.....drugi jesam...pred kraj....

Iskreno, istina je....masovno se ljudi opijaju..... Ali ako pod terminom alkos smatras nekog ko izlazi i pije...onda sma ja alkos odavno :D

Ovde sam nekih mesec i po dana....popila sam 2, slovima,  D V E vodke do sad....

Poslednjih godinu dana sam SAMO izlazila, putovala i pila....tako da je ovih dve...nista...


U svakom slucaju...ovo sto sad radim....obozavam!
Ali iako fizicki ne radim nista, mozak mi je u spinnning modu od toliko informacija jer se hotel otvorio u poslednjih par dana....tako da bi mi te vodke dobro dosle samo da se malo iskulram.... ;)

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Grof poslato 19 Decembar, 2014, 14:41
advokati idioti i kao ¹lag na tortu dete koje neæe /ne mo¾e da re¹i domaæi iz matematike 3 sata a ja se ¾iv iskidao oko toga....
postoje samo dva razloga sto ne zna da resi zadatak.....ili mu zadatak nije jasan ili ga boli kurac pa odugovlaci.....izbacio sam varijantu da nema pojma jer se onda ne bi ni ti nervirao.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Grof

@ rev: Kontam da je boli kurac i odugovlaèi jer se u glavi veæ raspustila, a i pametna uèiteljica ih je navikla da bez obzira na sve ocene tokom godine na kraju svi imaju sve petice... jebem ti dna¹nje ¹kolstvo ....

monsterbnt

Prokleti smradovi na carini....
Prvo mi drze dva paketa pune dve nedelje.... a onda mi carinske troskove naplate na 50% vrednosti.... Izgovor? Kao sumnjaju u vrednost pa su uzeli kao osnovicu cenu kod nas.... A i naplatili su LEZARINU za njihovu nesposobnost da posao obave na vreme!!!
PA PICKA VAM MATERINA NE BI NARUCIVAO IZ KINE DA OCU NASIM LOPOVIMA DA PLACAM MATER LI VAM SMRDLJIVU!!!!
Smrt SVIMA!!!!

UFF

e pa ja sam zato odustao od kupovine odavde
http://www.aliexpress.com/item/Original-XiaoMi-Mi4-M4-Phone-5-0-FHD-JDI-Screen-Qualcomm-Snapdragon-801-3GB-RAM-8MP/2054491274.html?s=p

i porucicu odavde
http://www.xiaomishop.com/180-xiaomi-mi4-16gb-wcdma-smartphone-black.html#/color-black/rom-16gb/free_gift-gifts_package/tempered_glass_screen_protector-x1_5/shipping_insurance-no

na aliju je em jeftinije 33eur em je free shipping, dok iz evrope moram i dhl da platim
ali cu da saljem u nemacku a posto je vec u evropi nema carine za u okviru eu pa cu onda sverc varijantu preko carine
ko ih jebe kad su lopovi ne dam im ni dinara

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Grof poslato 19 Decembar, 2014, 22:46
@ rev: Kontam da je boli kurac i odugovlaèi jer se u glavi veæ raspustila, a i pametna uèiteljica ih je navikla da bez obzira na sve ocene tokom godine na kraju svi imaju sve petice... jebem ti dna¹nje ¹kolstvo ....

ja kiptim vec dve nedelje.....uciteljica smatra da deca u drugom razredu, trebaju da poznaju geografske pojomove poput: Slatina, Cer, Durmitor, .....koje bi jelte trebali da pisu velikim slovom.....smatra da deca moraju da znaju ime jednog decijeg casopisa i da to napisu velikim slovom, da treba da napisu velikim slovom ime glavnog negativca u crvenkapi , a to je Vuk......kkao dete da razume ako mu je drobim da se opsta imena pisu malim slovom a geografski pojmovi i licna imena velikim slovom, da je uciteljica "zamislila" da se vuk zove Vuk iako to nigde eksplicitno ne pise....cekam prvi termin da 0odem kod nje i raspravimo , da li dete da ucim da  Kualalumpur, Adeis Abeba, Tripoli, Beijing, Tokio, Himalaji, Ararat......treba da pise velikim slovom iako nema pojma ni sta je to ni gde je to......a da ne prican da ije uradila nijedan odeljenski eksperiment
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

jin-jang

zagadjenje

U Dimitrijali probijem se na èelo na semaforu. Sve neka besna auta stoje (AMG, M3.... ne znam otkud ih toliko na jednom mestu), a na poèetku sa desne strane neki kiper, sa leve opat neki hrom "terenac".
Semafori su dva jedna za drugim na rastojanju od nekih 30m. Na onom daljem pali se zeleno, na na¹em i dalje crveno. Svi stoje i odjednom èujem zvuk urlanja kamiona. Pogledam desno, vidim ovaj divljak u kiperu prolazi na crveno i jo¹ se malo pomerio levo ka meni, dovoljno da me zakaèi po volanu blatobranom od toèka!!! Ukenjao sam se, nakrivim motor levo ka d¾ipu da ne zakaèi mene i gledam kako toèak prolazi na par cm od mog kolena. Odlazi on, ja ne verujem ¹ta se desilo. Vraæam se sa sahrane nazad na posao, i jo¹ ovo.... ludilo!! Polako u meni poèinje da kipi i za malo da krenem za njim kroz crveno.
Motor sam bukvalno sinoæ preuzeo i ovo mi prvi dan da ga vozim i nije jo¹ na mom imenu. U tom trenutku mi kao u crtanim filmovima prolazi glas lika od kog sam uzeo motor: "mo¾e ovla¹æenje, samo nemoj da pravi¹ sranja!"
Pali se zeleno, ja krenem, stanem pored njega i krenem redom, pa malo preko reda, pa opet redom.... i on ne¹to drobi ali ga ne èujem ama ni¹ta u tom trenutku. Pritom mu sve vreme govorim ako je pro¹ao kroz èisto crveno. Iza nas kolikona, niko ni da zucne. I baja ni pet ni ¹est, vièe, ma ja prolazim, sklanjaj to govno. Ajde udari sad ti ako hoæe¹!!

Ja izbezumljen. Prosto nisam znao ¹ta da radim od besa i ¹oka njegovom reakcijom i ladno dam gas i odem. Vozim onako ¹okiran i tek me onaj pravi bes posle minut, dva stigao. Bukvalno sam jedva vozio motor od besa. A sve vreme, sad veæ sam sebi, ponavljam "nemoj da pravi¹ sranja, nemoj da pravi¹ sranja...." pa onda malo ðavolska strana " a da se vratim i samo malo mu polomim retrovizor?!!!"
No kako sam bio nikakvog raspolo¾enja posle sahrane i vraæao se na mili posao, samo stanem sa strane, udahnem duboko, pomislim... Sve ima svoje, dolijaæe i njemu neko, ravnote¾a mora da postoji! Lagano nastavim ka poslu..... no sad bih ga opet ubio na mrtvo slovo mmu mu JJJJJJ kretensku onu cigansku sve mu JJJJJJJ govnar matori majjke mu ga Nabbbbbbbbb
Tjuning bud¾ing


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zagadjenje poslato 24 Decembar, 2014, 19:18
U Dimitrijali probijem se na èelo na semaforu. Sve neka besna auta stoje (AMG, M3.... ne znam otkud ih toliko na jednom mestu), a na poèetku sa desne strane neki kiper, sa leve opat neki hrom "terenac".
Semafori su dva jedna za drugim na rastojanju od nekih 30m. Na onom daljem pali se zeleno, na na¹em i dalje crveno. Svi stoje i odjednom èujem zvuk urlanja kamiona. Pogledam desno, vidim ovaj divljak u kiperu prolazi na crveno i jo¹ se malo pomerio levo ka meni, dovoljno da me zakaèi po volanu blatobranom od toèka!!! Ukenjao sam se, nakrivim motor levo ka d¾ipu da ne zakaèi mene i gledam kako toèak prolazi na par cm od mog kolena. Odlazi on, ja ne verujem ¹ta se desilo. Vraæam se sa sahrane nazad na posao, i jo¹ ovo.... ludilo!! Polako u meni poèinje da kipi i za malo da krenem za njim kroz crveno.
Motor sam bukvalno sinoæ preuzeo i ovo mi prvi dan da ga vozim i nije jo¹ na mom imenu. U tom trenutku mi kao u crtanim filmovima prolazi glas lika od kog sam uzeo motor: "mo¾e ovla¹æenje, samo nemoj da pravi¹ sranja!"
Pali se zeleno, ja krenem, stanem pored njega i krenem redom, pa malo preko reda, pa opet redom.... i on ne¹to drobi ali ga ne èujem ama ni¹ta u tom trenutku. Pritom mu sve vreme govorim ako je pro¹ao kroz èisto crveno. Iza nas kolikona, niko ni da zucne. I baja ni pet ni ¹est, vièe, ma ja prolazim, sklanjaj to govno. Ajde udari sad ti ako hoæe¹!!

Ja izbezumljen. Prosto nisam znao ¹ta da radim od besa i ¹oka njegovom reakcijom i ladno dam gas i odem. Vozim onako ¹okiran i tek me onaj pravi bes posle minut, dva stigao. Bukvalno sam jedva vozio motor od besa. A sve vreme, sad veæ sam sebi, ponavljam "nemoj da pravi¹ sranja, nemoj da pravi¹ sranja...." pa onda malo ðavolska strana " a da se vratim i samo malo mu polomim retrovizor?!!!"
No kako sam bio nikakvog raspolo¾enja posle sahrane i vraæao se na mili posao, samo stanem sa strane, udahnem duboko, pomislim... Sve ima svoje, dolijaæe i njemu neko, ravnote¾a mora da postoji! Lagano nastavim ka poslu..... no sad bih ga opet ubio na mrtvo slovo mmu mu JJJJJJ kretensku onu cigansku sve mu JJJJJJJ govnar matori majjke mu ga Nabbbbbbbbb

postoji ravnoteza....ali izgleda da su normalni ljudi bar deset puta tezi od kretena.....tako da ovih ima deset puta vise.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

imas srece sto je lik polako krenuo sa kamionom, preksinoc kod zire cekam na semaforu da skrenem u dimitrijalu, crveno i za levo i za pravo i samo pored mene na par cm od retrovizora prolece privatni autobus na liniji 25, bamiron garazni broj 4177, sledeci semafor isto prosao kroz crveno, a pre toga isti bus u visnjickom bulevaru da ne bi cekao za pravo 2 kamiona koji stoje u 2 trake skrece u poslednjem trenutku u skroz levu traku za skretanje levo i prolazi pravo dok je jos crveno na semaforu, par sekundi kasnije se upalilo zeleno, boga pitaj kako je vozio ostalo vreme ako je ovako vozio sto sam ga ja video, krivo mi samo sto nisam kameru poneo

zagadjenje

Ma svakako! To mi odmah pro¹lo kroz glavu, ¹ta da je i¹ao br¾e?! A zaboravih prvu stvar koju mije dobacio, ma ja kreæem, a ti mrdaj to govno sa ulice. Kakva debilèina!!!!
Tjuning bud¾ing

dzimika

od veceras svako vece kamera na soferci, nema vise zajebancije

Slaninar

Citat: zagadjenje poslato 25 Decembar, 2014, 00:11
Ma svakako! To mi odmah pro¹lo kroz glavu, ¹ta da je i¹ao br¾e?! A zaboravih prvu stvar koju mije dobacio, ma ja kreæem, a ti mrdaj to govno sa ulice. Kakva debilèina!!!!

Pa realno, vozi¹ Kavasaki!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zagadjenje

Tjuning bud¾ing

stilgar

Citat: zagadjenje poslato 25 Decembar, 2014, 10:46
E pa cvrc, nisam bio na Kawi :P
izdajnice :) sta si uzo? pod ciji uticaj si potpao :)

Darko

Hondu .... Zato mu je i rekao da mrda to GOVNO sa ulice .....

Bori¹a

Citat: Darko poslato 25 Decembar, 2014, 12:01
Hondu .... Zato mu je i rekao da mrda to GOVNO sa ulice .....

decko pazi na recnik [prebicute]



[rofl]

eclipse4

Neznam dal me izbacuje iz takta ili mami osmeh....znam da cu u rumuniji kupiti komponente za 300e manje nego kod nas....kome ja ovde dajem tih 300e? (da budem konkretan oko 150e su komponente i 150e carina),ali ni tih 150e necu da im dam.lopovi.