Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: Jecko poslato 15 Decembar, 2014, 17:26
Treba mi vodka....ustvari nekih 5.... da samo malo iskuliram....

Mozak mi je u spining fazonu...

Nije mi lose....ne bunim se.....samo tempo je ubilacki ... :D

izgleda da ti to dodje kao i brod

ne znam za var 3 forumasice ali upoznao sam nekoliko devojaka koje su godinama radile na brodu i sve se vratile kao alkosi
izgleda vas 3 niste ostale dovoljno dugo :D

mareskin

Citat: Kalesin poslato 15 Decembar, 2014, 17:55
Citat: mrle poslato 15 Decembar, 2014, 09:52
Citat: Slaninar poslato 14 Decembar, 2014, 09:36
Citat: eclipse4 poslato 14 Decembar, 2014, 02:59
kad cujem rec :

TRANSPARENTNO

znaci  u mi sekundu dize pritisak ta rec i to do plafona,jos kad je koristi neko tamo gde joj nije mesto,znaci neznam.....da neko "bitan" stavi govna na glavi sutra bi pola srbije isla tako....

+1

Za mene i "tranzicija", mada sad to sve manje. Mater im!

+1

i jo¹ kad èujem "o¹tro osudio", "najo¹trije osudili"... ako to nisam èuo u poslednjih 20 godina, 20 miliona puta.
A onda odes na neki tupavi roditeljski sastanak, pa krenu da ti pricaju o otme da deca u skoli dozivljavaju BULIJING, i da to OSTRO OSUDJUJU, takodje govore o upotrebi nedozvoljenih supstanci i o TRAFIKINGU i o tome kako trebamo dopustiti INKLUZIJU dece sa DISABILITETIMA .... a meni se zeludac prevrne i onda vise ne mogu da cutim, a tada mi skolski pedagog daje dimne signale, mada mozda je zena radila na aerodromu pa se podseca signalizacije..samo da ucutim, a ostali roditelji i dalje blenu kao zombiji...

©ta da oèekujemo od dece, kad su im roditelji zombiji?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Nadalina

Citat: UFF poslato 15 Decembar, 2014, 19:06
izgleda da ti to dodje kao i brod

ne znam za var 3 forumasice ali upoznao sam nekoliko devojaka koje su godinama radile na brodu i sve se vratile kao alkosi
izgleda vas 3 niste ostale dovoljno dugo :D

Ja potpisujem da sam ja jedina osoba ikada koja je radila na brodu da nije okusila trunku alkohola. :D
Dobih i opkladu tako.... ;D

Ali, da... Uglavnom svi postanu alkosi... I, vratis se.... Zvanicno se skines sa brodova... Pet meseci kasnije, smoris se jer si skroz nenaviknut na zivot na kopnu... I vratis se... Znam mnogo ljudi koji su to uradili... I, razumem ih... To je ono sto ja kazem, brod je super ali je to jedan skroz nestvaran zivot - totally unreal, sve se desava kao i na kopnu, ali u nekoj drugoj dimenziji.

Dzukela u podznaku

mareskin

Citat: Nadalina poslato 16 Decembar, 2014, 04:39
Citat: UFF poslato 15 Decembar, 2014, 19:06
izgleda da ti to dodje kao i brod

ne znam za var 3 forumasice ali upoznao sam nekoliko devojaka koje su godinama radile na brodu i sve se vratile kao alkosi
izgleda vas 3 niste ostale dovoljno dugo :D

Ja potpisujem da sam ja jedina osoba ikada koja je radila na brodu da nije okusila trunku alkohola. :D
Dobih i opkladu tako.... ;D

Ali, da... Uglavnom svi postanu alkosi... I, vratis se.... Zvanicno se skines sa brodova... Pet meseci kasnije, smoris se jer si skroz nenaviknut na zivot na kopnu... I vratis se... Znam mnogo ljudi koji su to uradili... I, razumem ih... To je ono sto ja kazem, brod je super ali je to jedan skroz nestvaran zivot - totally unreal, sve se desava kao i na kopnu, ali u nekoj drugoj dimenziji.



Mo¾da i ljuljanje broda ima neki uticaj?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

ima jedna legenda o èoveku koji se rodio na brodu i nikad nije si¹ao sa njega. i nije cirko. :)

Ivan1979

Citat: kosta66 poslato 16 Decembar, 2014, 09:09
ima jedna legenda o èoveku koji se rodio na brodu i nikad nije si¹ao sa njega. i nije cirko. :)

Pa zato I nije cirkao .
Jer da je sisao propio bi se sigurno  ;D

Kostić

aj ¹to taj nije cirko, legenda je, al ¹to jedan za dve godine, vi¹e puta upadao pijan u vodu, a nije se udavio, dok je drugi vozio brod u kontra smeru, pijan ko zmaj, a nije razbio brod. gadna sorta, ti pijanci sa brodova :)

ЯЭВОЛУТИОН

moj ortakje na brodu skoro 25 godina sa manjim pauzama.....on nije postao alkos......doduse otisao je tamo kao pijanac, pa se valjda nije mogao navuci na ona fina pica....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man


balcan girl

ne brini boki ostace njenih 445 filmova na netu :D :D moæi æes uvek iznova i iznova da ih gledas i biæe ti lakse :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Hattrick


Lazic


Zvonèica

#13014
Zdravstvo, Klinike, Instituti, bolnice.....
Vodim dete od 14 godina koje je poku¹alo suicid, izuzetno agresivno, nesaradljivo, ometeno u razvoju, nije jela pet dana, nije uzimala lekove skoro nedelju dana.  na Kliniku za neurologiju. Tamo, iako sam do¹la slu¾beno, èekam skoro dva sata. Za to vreme, moja koleginica i ja dr¾imo dete koje se otima i hoæe da nam pobegne, jurimo se po hodnicima, trèimo za njom, ona plaèe, vri¹ti, otiima se.... prolazi parada doktora i medicinskih sestara pored nas i gledaju....niko da pita o èemu se radi...niko da pita da li je potrebna pomoæ...a mi èekamo njemu doktorku koja radi od 12...ali eto, do¹la je na posao u 14h.
Na kraju, nekako, izborim se za uput za Lazu Lazarviæa...hospitalizacija...dete i dalje isto, cimanje sa njom na parkingu, izaðe iz auta i pobegne, trèimo za njom kao lude Naste....i oni tamo, mrtvi hladni-vi niste staratelj veæ voditelj sluèaja, ne mo¾emo da je primimo. Razmi¹ljam koga da ubijem ili da ja probam da se ubijem da mene smeste da se malo odmorim.... Ne smem da je vratim kuæi jer je nemam gde....samo da sednem i da plaèem od nemoæi...
Nekako, nakon brda nebuloznih pitanja o detetu, ¹to je trajalo 45min, samo je falilo lampu u facu da mi upere, ostave oni nju ali nam naglase- da znate, ovo je na kratko
E, dr¾avo....kad za bolesnu decu nema¹ i ne nalazi¹ re¹enje....gde je, bre, ljudskost, humanost, ma ti si lekar p... ti materina ba¹!!!!!
Hold your head high and your middle finger higher

eclipse4


Kostić

oæu da se ukljuèim u levo, dam gas i okrenem motor za 100 stepeni a ne padnem. ako je mecler dobra guma, ja sam èapa.


ЯЭВОЛУТИОН

UFF e to ne vazi za pitona u gacama....sta brines....a i to je Bec
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Grof

advokati idioti i kao ¹lag na tortu dete koje neæe /ne mo¾e da re¹i domaæi iz matematike 3 sata a ja se ¾iv iskidao oko toga....