Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

stilgar


Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

UFF

skines nesto odavde po izboru
http://thepiratebay.se/search/office%202010/0/7/0
instaliras team viewer i ja ti zavrsim ostatak


Slaninar

Citat: Zvonèica poslato 06 Decembar, 2014, 00:07
Hvala u svakom sluèaju

edit:
jo¹ me izbrisao sa liste prijatelja na fejsu ¹to sam ga napu¹ila. pa ovo je èak i sme¹no.

Da li ste se unapred dogovorili da instalira piratsku verziju? Mo¾da èovek neæe da instalira nelegalan softver?

Ako si ga napu¹ila, bilo bi neoèekivano da te doda na listu prijatelja.

Citat: Zvonèica poslato 06 Decembar, 2014, 00:07
em me odrao za pare, em nije ni¹ta uradio.....eeee, jesam æurka....

Je li ti popravio raèunar koji nije radio, ili nije?

Citat: Zvonèica poslato 06 Decembar, 2014, 00:07
uz to neæe ni da ka¾e ¹taa je radio sa raèunarom i kako ga je popravio veæ da se ubuduæe obraæam samo njemu kad ne¹to ne valja

Èovek hoæe da naplati svoje znanje - ¹to bi ti dao i¹ta na tacni?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

Citat: Slaninar poslato 06 Decembar, 2014, 08:54

Citat: Zvonèica poslato 06 Decembar, 2014, 00:07
uz to neæe ni da ka¾e ¹taa je radio sa raèunarom i kako ga je popravio veæ da se ubuduæe obraæam samo njemu kad ne¹to ne valja

Èovek hoæe da naplati svoje znanje - ¹to bi ti dao i¹ta na tacni?

ako nekome treba da platis za nesto, onda taj neko treba da ti kaze sta si to platio.....kao i kad odvezes kola kod majstora, svaki ti kaze sta je radjeno, a ako imas servisnu knjgu, cak to i upise i stavi pecat....to sto ti pricas nema veze sa znanjem, nije Zvoncica trazila kurs iz popravljanja racunara.....


i to sto kaze da se samo njemu obraca u buduce, meni dodatno budi sumnju da nije nesto ukrao, tipa memoriju ili stavio slabiju komponentu na mesto jace...i tako dalje....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

MIGE

lepo ti je uff napisao...ima ovde dosta ljudi koji barataju sa kompovima,svi ce ti pomoci...mozes i meni uvek da posaljes pp,ako ti ja ne mogu pomoci ,ima ko moze  [cheers]

Slaninar

Citat: zVuk poslato 06 Decembar, 2014, 09:22
Citat: Slaninar poslato 06 Decembar, 2014, 08:54

Citat: Zvonèica poslato 06 Decembar, 2014, 00:07
uz to neæe ni da ka¾e ¹taa je radio sa raèunarom i kako ga je popravio veæ da se ubuduæe obraæam samo njemu kad ne¹to ne valja

Èovek hoæe da naplati svoje znanje - ¹to bi ti dao i¹ta na tacni?

ako nekome treba da platis za nesto, onda taj neko treba da ti kaze sta si to platio.....kao i kad odvezes kola kod majstora, svaki ti kaze sta je radjeno, a ako imas servisnu knjgu, cak to i upise i stavi pecat....to sto ti pricas nema veze sa znanjem, nije Zvoncica trazila kurs iz popravljanja racunara.....


i to sto kaze da se samo njemu obraca u buduce, meni dodatno budi sumnju da nije nesto ukrao, tipa memoriju ili stavio slabiju komponentu na mesto jace...i tako dalje....

Sve se sla¾em. Samo svaka prièa ima dve strane. Jedan od razloga za¹to ne volim raditi s mu¹terijama. Prijateljima za pivo.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Zvonèica poslato 06 Decembar, 2014, 00:07
Hvala u svakom sluèaju



edit:
jo¹ me izbrisao sa liste prijatelja na fejsu ¹to sam ga napu¹ila. pa ovo je èak i sme¹no. em me odrao za pare, em nije ni¹ta uradio.....eeee, jesam æurka....

Koliko je naplatio?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Zvonèica

ajde sada da svima odgovorim:

U Smederevu se piratska verzija podrazmeva i svi tako rade. Ali prvi put sam èula da neko, ko se bavi raèunarima i od toga ¾ivi, instalira trial verziju za MO koji mi je neophodan svakog dana. Kao i svima, zar ne?
Raèunar jeste radio ali je ludeo, dogovor je da ponovo instalira Win7 i vrati ga sa svim programima koje je imao ranije. Rekao mi je da trebaju dva nova kulera, u redu, nema frke, kupi, namesti i uraèunaj u cenu. Sad sam se setila, kupio je samo jedan.
Po¹to me je vozio dve nedelje pitala sam druga, objasnila mu telefonom o èemu se radi, on mi je rekao blablablablablabla, ¹ta sve treba, ja sam to majstoru ponovila i pitala ga da li je to radio a on me je zabezeknuto gledao....gore je izgledao nego ja kada sam proèitala jer, realno, nemam pojma o èemu se radi. Na kraju je bilo da postoji moguænost da flashuje bios ali nije to radio. Proverio komponente, sve su ispravne. Posle dva dana mi je vratio raèunar u ispravnom stanju, pitala sam ga ¹ta je radio i koji je to problem bio, rekao je-neka to ostane moja tajna ali od sada se obraæaj meni kada ne¹to treba. Va¾i, nema problema.
Sinoæ mu lepo pustim poruku za office, on ka¾e- iinstaliraj sama, ja nemam 2007 ni 2010. Da instaliram sama? Pa, platila sam ti da ti sredi¹ a ne ja. Ja opet probam lepim, da budem fina, on ka¾e- imam 2003 ako hoæe¹. Neæu, hoæu ono ¹to sam imala ili novije. Ti si majstor, platila sam ti, red je i po¹teno je da popravi¹ ono ¹to si obeæao a uz to mi nisi ni rekao koji je problem bio sa raèunarom. E, tu se on uvredio. Rekoh mu da neæu da se raspravljam i da smo zavr¹ili prièu, snaæi æu se sama kad veæ on ne mo¾e iako smatram da kao majstor treba da ima sve ¹to je potrebno a ne da kod mene dolazi svaki dan i uzima kablove ili tra¾i usb i uz to instalira verziju od mesec dana jer NEMA drugu.
Znaèi, nije popravio jer nemam office paket!

Inaèe, ukratko, problem sa raèunarom je bio taj da nisu mogli da obore win7 jer je neko, ko ga je instalirao stavio ¹ifru. Tako su mi rekli....dva servisa

Zahvalna sam drugu koji je popodne izgubio sa mnom obja¹njavajuæi mi putem sms-a ¹ta majstror treba da radi...lepo mi reèe-uzmi komp i oteraj ga u q....trebala sam da ga poslu¹am...

Da, 5000.

edit:
@Uff,
imam team viewer
Hold your head high and your middle finger higher

Taraba

Sifra na BIOS-u se ukljanja skidanjem baterije sa ploce u 99% slucajeva.
Ti majstori su pajseri.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zVuk

ima i dzamper kojim se to radi bez skidanja baterije...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Zvonèica

Ponekad nije lo¹e èuvati poruke....
ka¾e nema pass na biosu,  ne prihvata win sa flesha ili diska, samo zamrzne...sve vuèe sa harda.
Hold your head high and your middle finger higher

UFF

 [rofl] 5000rsd za reinstalaciju?
ok otvaram servis u smederevu sutra :D

zVuk

da znas da je i meni palo na pamet....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

dzimika

Citat: Slaninar poslato 06 Decembar, 2014, 08:54
Da li ste se unapred dogovorili da instalira piratsku verziju? Mo¾da èovek neæe da instalira nelegalan softver?

nadji mi servisera koji instalira samo originalni software i da nikada nije instalirao nista piratsko, molim te
i da instalira samo originalne onda bi trebalo to da napomene pre nego sto uzme bilo sta da popravlja

evo recimo bg elektronik servis i pre nego sto je postao ovlascen za brdo brendova je imao princip da popravke preko 15e zove vlasnika i pita sta da rade

Zvonèica

Samo me vi zajebavajte...kao da ja ne znam da me odrao za pare.....
Hold your head high and your middle finger higher

UFF

pa sto si mu platila
gotovo sad nek ti bude skola

dzimika

da si slala nekome od manijaka 5 puta u BG post expresom jeftinije bi te kostala postarina od 5000din  :D