Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: nesic1 poslato 26 Novembar, 2014, 20:32
evo nastavka od pre nekog vremena kad sam rekao da je palmino glasacko telo napalo moju kevu i otelo joj zlatni lanac..
decko uhvacen, opljackao jos jednu zenu, oteo joj zlatno lance, ganci '92god, na pitanje sto krades, kaze:"stiglo 3.-e dete, treba pelene, nemam pare", sudija zakazala za 2 dosla u pola 3, a posto rade do 3 na brzinu sve i zavrsila u 2:45, pitali ga da vrati to sto je oteo kaze ja pare nemam, prodao sam lance za 35 evra da idem da ga otkupim jedino od tog kome sam prodao ako ga nije pretopio, i to je to, nikom nista, pare nema, on na slobodi, hebe mu se za sve, kradi brajko zivela sloboda...

komsiji upravo obili stan pajserom, murija uzima izjavu  
[samoubistvo]

Èik probaj da ga pipne¹... Ti ima da mu plaæa¹ 6 od¹teta. Prokurèila se gologuzija, a nije ni èudo kad im sud dr¾i leða.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Ivicat

Kazu da je 5. oktobar kostao 30mil $ a celokupno skidanje sa vlasti Milosevica 70mil $. Znaci treba dosta para i neko ko ce sve da organizuje.

BOKYBOY

Citat: Ivicat poslato 27 Novembar, 2014, 18:10
Kazu da je 5. oktobar kostao 30mil $ a celokupno skidanje sa vlasti Milosevica 70mil $. Znaci treba dosta para i neko ko ce sve da organizuje.

...pa da krenemo polako da skupljamo pare,a...? [neampojma]

mkt

i sta posle
Kurta ride off, Murta ride on  [doh]

BOKYBOY

#12804
Citat: mkt poslato 27 Novembar, 2014, 18:31
i sta posle

...zovemo Srdju Popovica,sta drugo  ;D...posle monarhija naravno... [bejzbolka]

goranvojska

Citat: BOKYBOY poslato 27 Novembar, 2014, 18:26
Citat: Ivicat poslato 27 Novembar, 2014, 18:10
Kazu da je 5. oktobar kostao 30mil $ a celokupno skidanje sa vlasti Milosevica 70mil $. Znaci treba dosta para i neko ko ce sve da organizuje.

...pa da krenemo polako da skupljamo pare,a...? [neampojma]
ja se javljam za blagajnika.

Ivicat

Pa bre mi ne mozemo da skupimo pare ni za hosting :D

UFF

 [rofl] [rofl] [rofl]

eeee kupio ja  novu rav-u a ne matoru da mozemo da skupimo :D

eclipse4

Citat: zVuk poslato 27 Novembar, 2014, 18:06
mozes da biras kome ces da se prikljucis, prosvetarima, advokatima ili studentima, a cuo sam da su i carinici u nekom "tihom" strajku.....pola zemlje strajkuje, samo novine ne pisu o tome....

pa ne pise jer smeju da pisu samo ono sto im dozvole iz pussylipsovog kabineta ili iz eu ili ameri.ako nesto pussylipsu ne ide na hvalu ili u prilog onda nije ni za javnost.
zar ne primecujes kako polako okrecu narod protiv Rusije,protiv bajkera (Putina),polako stvaraju mrznju ka njima,a promovisu eu i amersku ljubav prema nama.

kao fazon "narodu Rusije bratska Srbija nije prioritet" a onda sa druge strane "hiljadu i jebem ga koje Srpska se zastava viorila nad belom kucom" ,"amerika se borila za oslobodjenje  Srbije" hahahaha

bedni su....toliko sam hteo da skinu togTadica,toliko sam im verovao.....ovaj pussylips je razocarao celu Srbiju,nikad vise oni nece dobiti izbore sem na kvarno.

medijima su i usta zacepljena i ruke vezane,slobodno smeju da pisu samo oni koje ljudi ne smatraju za ozbiljno....

VR 46

Twist of wrist!

ЯЭВОЛУТИОН

Ja pamtim sve vlasti od Tita naovamo.....sve gora nakon gore......i nama sve gore....
Mozda je bolje da ne talasamo jer ce posle ovih da dodje neko jos gori....jer boljih i nemamo...ali zato gore moz da izvozimo.
Ko bre normalan i posten hoce da se bavi politikom....

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ivicat

Citat: eclipse4 poslato 27 Novembar, 2014, 19:12
"hiljadu i jebem ga koje Srpska se zastava viorila nad belom kucom" ...
Srpska zastava 28.07.1918.
when the serbian flag flew over the white house

Francuska zastava 1920.


zVuk

Citat: eclipse4 poslato 27 Novembar, 2014, 19:12
Citat: zVuk poslato 27 Novembar, 2014, 18:06
mozes da biras kome ces da se prikljucis, prosvetarima, advokatima ili studentima, a cuo sam da su i carinici u nekom "tihom" strajku.....pola zemlje strajkuje, samo novine ne pisu o tome....

pa ne pise jer smeju da pisu samo ono sto im dozvole iz pussylipsovog kabineta ili iz eu ili ameri.ako nesto pussylipsu ne ide na hvalu ili u prilog onda nije ni za javnost.
zar ne primecujes kako polako okrecu narod protiv Rusije,protiv bajkera (Putina),polako stvaraju mrznju ka njima,a promovisu eu i amersku ljubav prema nama.

kao fazon "narodu Rusije bratska Srbija nije prioritet" a onda sa druge strane "hiljadu i jebem ga koje Srpska se zastava viorila nad belom kucom" ,"amerika se borila za oslobodjenje  Srbije" hahahaha

bedni su....toliko sam hteo da skinu togTadica,toliko sam im verovao.....ovaj pussylips je razocarao celu Srbiju,nikad vise oni nece dobiti izbore sem na kvarno.

medijima su i usta zacepljena i ruke vezane,slobodno smeju da pisu samo oni koje ljudi ne smatraju za ozbiljno....

putin je smrda, obama je pizda....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mareskin

Citat: mrle poslato 27 Novembar, 2014, 15:54
Citat: UFF poslato 27 Novembar, 2014, 15:52
[rofl]

pa jel se osecas bolje?

pa biće bolje od 2016-te


i opet im jebem mater

Nama privatnicima je poslednja kriza krenula još 2008-e godine. Samo što to kasnije stigne u javna preduzeća :)
Skoro odjednom su ljudi prestali da uzimaju robu na bankarske kredite, neki dobili otkaze i tako redom.
Sećam se vrlo dobro momenta kad sam shvatio da stvari kreću unazad. Onda kreneš da pomalo dodaješ iz ušteđevine, jer čekaš bolja vremena koja obećavaju političari i tako svake godine izgubiš po jednu godinu :D

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt


Kalesin

Dolazim da pokupim telefon (Sony Xperia Z1) u Vipu koji je bio na servisu citavih 20dana (SAMO MIKROFON NIJE FUNKCIONISAO KAKO TREBA) u CT Computers ( Com Trade) koji su inace ovlasceni Sony servis, odpakujemo ga i imam sta videti, pokidali su mi poklopac USB porta, optuzili me da sam ukvasila telefon, vratili ga sa rupom umesto poklopca kojeg nigde nema, sok totalni  :o :o :o
Ovi iz Vipa kazu idi direktno u CT, spakujem se ja sa sve telefonom i pravo kod njih...na jedvite jade prihvate da vide sta mogu da urade i javice se za 4-5 dana naj vise, inace bili mi resetovali telefon ZAAASTOOOOO...... :'( :'( :'( 
Kazu i ubedjuju me da sam ja pokidala poklopac i nista nisu uradili, kazu ne vazi garancija bla bla ako hocu 70000 din zamena kompletne ploce... :wtf:

70000 im majki... prvo pozovem SONY service centar direktno i zalim se, kazu zovi tamo neki drugi broj, zovem ja drugi broj javi se neki balvan samo sto ga ne oterah u PM ....poceo da me ubedjuje da oni ne kidaju poklopce na telefonima....  [ljutko]
Posaljem mail SONY Serbia, zalim se naravno, kazu nismo mi nadlezni zovite... i opet dobih onaj broj sa balvanom...kakav ringispil...
Sad saljem direktno predstavnistvu SONY za Evropu mail..... [ljutko] [glavazid]
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

mkt

I ja sam do juce imao slicnu jurnjavu al za patike koje sam kupio u N sportu u Delta sitiju, koje su se raspale posle 3 meseca
platio sam patike 7000din i raspale se posle tri mesca ... odlepio sam
prvo su me otkacili sa nekom kretenskom pricom gde sam ja popizdeo i jebao im majku preko fejsa, gde sam svaki njihov post trolovao i pljuvao po njima a onda su se ulkljucili i ostali koji su imali slicno iskustvo kao i ja
Na kraju su me zvali i zamolili da ponovo napisem zalbu i da ce mi  novac biti vracen
treba biti uporan

UFF

 [rofl]  prvi put cujem da je neko uspeo nesto da postigne zahvaljujuci napusavanju na fb :D

bravo


kalesin angazuj mkt-a da ih napusava u tvoje ime

mkt

odlepio sam hahaah jos sam poludeo kad su mi obrisali postove pa sam opet navalio ko blesav

UFF