Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: UFF poslato 07 Oktobar, 2014, 17:38
ma opalio sam dupetom pri ustajanju dok sam ucio kako se koristi ves masina i sta znace svi oni dugmici... (jbg stoka glupa guzata)

nego kad ti tako pocne dan a ovako se zavrsi onda bolje da si ga prespavao  [veryangry]

http://s15.postimg.org/bv33icwx7/20141006_180139.jpg
http://s15.postimg.org/sk4je9tij/20141006_180203.jpg

E, jebi ga!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

vidim poljubio si patos. dobro do¹ao u kolektiv : )

UFF

Citat: Jecko poslato 07 Oktobar, 2014, 18:02
Jesi li ti ok?

ma jesam boli malo noga ali nisam se sjebo bio sam u opremi

lepo me je bacio i da nije bilo slidera otvorio bi masinu od asfalt ko zrelu lubenicu
celicni nosac se pokrivio sav od udarca kao i sraf koji sam trazio da bude maximalne tvrdoce kad sam kupovao

http://s15.postimg.org/m2q88i8iz/20141006_180153.jpg
http://s29.postimg.org/tg2wmrqzb/20141006_180157.jpg

Darko

8-sma sezona bez pada....  ne bih da ulazim u takav kolektiv :-)

Darko


UFF

Citat: Darko poslato 07 Oktobar, 2014, 22:02
Jesi sjebo jaknu, lone, kacigu?

nisam udario glavom a na jakni ni ogrebotina nemam pojma kako.. tj uradio sam kolut pa valjda zato...

da sam sjebo shoei i arai to tek ne znam kako bi mu naplatio tj kako vozacu automobila objasniti da jakna nova kostala 700 a kaciga 500e?   [bejzbolka] [pop]

Kanarinac

Pa nema sta njemu da objasnjavas, nego osiguranju. Sve to papreno mozes da naplatis

mareskin

Dele ove Nobelove nagrade za nauèna dostignuæa, a ja bi voleo da je dobije onaj ko otkrije za¹to se ¾ene "dure".

Niti zna¹ ¹ta si uradio, niti je sigurno da si ne¹to uradio, niti je sigurno da ne¹to nisi uradio, niti ti ka¾e ¹ta si/nisi uradio.

Trebalo bi sve snage usmeriti na otkrivanje ¹ta stoji iza: "Zna¹ ti ¹ta je!".
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

clutch&brake

Citat: Kanarinac poslato 07 Oktobar, 2014, 22:14
Pa nema sta njemu da objasnjavas, nego osiguranju. Sve to papreno mozes da naplatis

bez racuna mozes kurac da dobijes...ja sam se 3 puta zalio i svaki put mi rekli nije problem donesi racune...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Taraba

Mene sjebali tako.
Kao, donesi raèun i moze.
Reko nemam al mogu da vam nadjem u katalogu cenu, kaze jok.
A ako odem i kupim istu kacigu jel moze onda?
Kaze moze.

Odem i kupim noviji model Exo750 umesto 700 i pederi mi daju 4k din za nju.
Reko sta je ovo?
Pa tako smo procenili ovo ono.... i naravno mi uzeli kacigu.
Kad sam im trazio da mi vrate moju da im vratim 4k din, kao ne moze poslata je na uni¹tavanje.
Jeste kurac, neko se ponovio kacigom od 150e za 4k din....
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mareskin

Citat: Taraba poslato 07 Oktobar, 2014, 23:05
Mene sjebali tako.
Kao, donesi raèun i moze.
Reko nemam al mogu da vam nadjem u katalogu cenu, kaze jok.
A ako odem i kupim istu kacigu jel moze onda?
Kaze moze.

Odem i kupim noviji model Exo750 umesto 700 i pederi mi daju 4k din za nju.
Reko sta je ovo?
Pa tako smo procenili ovo ono.... i naravno mi uzeli kacigu.
Kad sam im trazio da mi vrate moju da im vratim 4k din, kao ne moze poslata je na uni¹tavanje.
Jeste kurac, neko se ponovio kacigom od 150e za 4k din....

Zajebava¹ ili ti stvarno uzeli novu kacigu?!?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

BOKYBOY

Citat: mareskin poslato 07 Oktobar, 2014, 23:08
Citat: Taraba poslato 07 Oktobar, 2014, 22:52
Si zvao muriju?

Nisam. Neæu da je biju, nego da saznam ¹ta je :D


...ma neka je isprebijaju da prizna sta joj je... [rofl]

Grof

ebena osiguranja, mup, tu¾ila¹tvo... pa to se urotilo protiv malog èoveka (mene)... naime keva do¾ivi udes krajem avgusta i ja od onda do sada ne mogu da dobijem zapisnik mup-a da bi mi osiguranje u roku od, naravno gde odma da mi daju ke¹  [ljutko], 30 dana isplatilo ¹tetu. I sada me ¹etaju u bermudskom trouglu izmedju mup-a, tu¾ila¹tva i osiguranja. Pri èemu mup tvrdi da je potvrda dovoljna za isplatu ¹tete a osiguranje insistira na zapisniku...  [glavazid]

Taraba

To ¹to plate u osiguranju uzimaju.
Vidjao sam da ljudi donose branike i vrata u kancelariju kad sam èekao.
Kaciga nije bila nova, 2 godine stara i izgrebana od pada.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

El Jefe

#12477
Citat: Grof poslato 07 Oktobar, 2014, 23:32
ebena osiguranja, mup, tu¾ila¹tvo... pa to se urotilo protiv malog èoveka (mene)... naime keva do¾ivi udes krajem avgusta i ja od onda do sada ne mogu da dobijem zapisnik mup-a da bi mi osiguranje u roku od, naravno gde odma da mi daju ke¹  [ljutko], 30 dana isplatilo ¹tetu. I sada me ¹etaju u bermudskom trouglu izmedju mup-a, tu¾ila¹tva i osiguranja. Pri èemu mup tvrdi da je potvrda dovoljna za isplatu ¹tete a osiguranje insistira na zapisniku...  [glavazid]
Kazi da ti treba zapisnik radi podnosenja tuzbe, ako treba angazuj advokata za naplatu stete
Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: Taraba poslato 07 Oktobar, 2014, 23:58
To ¹to plate u osiguranju uzimaju.
Vidjao sam da ljudi donose branike i vrata u kancelariju kad sam èekao.
Kaciga nije bila nova, 2 godine stara i izgrebana od pada.


Verovatno nisam razumeo tvoju poruku. Ti si doneo o¹teæenu kacigu, ali oni to ne priznaju nego tra¾e da kupi¹ novu da bi ti na osnovu raèuna isplatili, a onda ti uzmu NOVU kacigu i daju ti 4000 din.

Ili su uzeli staru o¹teèæenu kacigu i nju poslali na uni¹tavanje.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kanarinac

Citat: njanja poslato 07 Oktobar, 2014, 22:59
Citat: Kanarinac poslato 07 Oktobar, 2014, 22:14
Pa nema sta njemu da objasnjavas, nego osiguranju. Sve to papreno mozes da naplatis

bez racuna mozes kurac da dobijes...ja sam se 3 puta zalio i svaki put mi rekli nije problem donesi racune...
Onda uzmes advokata pa ce kurac racune da dobiju. Ti nisi obavezan da cuvas racune godinama, racun ti treba za garanciju npr, a mislim da i postoji zakonski rok koliko treba da cuvas neki racun. Jel si im doneo ostecenu opremu jesi, sta njih boli kurac da li imas racun ili ne.