Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Majstori za kojima mora¹ da popravlja¹.

Drugar oterao skuter jer mu curilo gorivo. Namestio. Onda opet curilo, reklamacija, namestio. Danas sam uzeo skuter da se provozam i na 500 metara od kuæe iscuri svo gorivo - crevo spalo, opet nije dobro namestio. Nazvao majstora, rekao da sam ostao bez dve litre goriva, sreæom pred kuæom. Rekao da nisam zadovoljan kako je uradio posao. Ni¹ta, kao, doteraj pa æemo namestiti. Rek'o neka, sam æu i mislim da te ne mogu nikom preporuèiti posle ovog.

U ponedeljak kupujem crevo odgovarajuæe ¹irine i du¾ine i sam name¹tam.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

:*

Re¹avam u ponedeljak verovatno. Kupim crevo, stavim i gotovo. Snimio sam veæ ¹ta treba.   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

i meni jedan ne¹to name¹tao, vratio dva creva al zaboravio da vrati jedno crevo, a ja znam da ih ima tri. ok, oæutim, blam da mu ka¾em da je æorav i kad sam odmako, stao, namestio crevo i oti¹o kuæi. zaboravi se èovek ponekad, nije greda. al ipak, te banalne operacije, kao ¹to je zamena creva za gorivo, èovek treba da zna sam, a ne da pote¾e kod majstora. : )

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 05 Oktobar, 2014, 00:12
i meni jedan ne¹to name¹tao, vratio dva creva al zaboravio da vrati jedno crevo, a ja znam da ih ima tri. ok, oæutim, blam da mu ka¾em da je æorav i kad sam odmako, stao, namestio crevo i oti¹o kuæi. zaboravi se èovek ponekad, nije greda. al ipak, te banalne operacije, kao ¹to je zamena creva za gorivo, èovek treba da zna sam, a ne da pote¾e kod majstora. : )

To se sve sla¾em, samo ovde nije reè o tome. Reè je o tome da je motor zbog takvog "kvara" bio dvaput kod majstora i da ni iz druge nije name¹teno kako treba. Trebalo je odmah da ka¾em drugaru da NIPO©TO ne tera kod majstora i da èeka da sam namestim.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

jebiga, svaki majstor poznaje materiju, pitanje je koloko je lenj da posao odradi kako treba. mo¾da je skurca to name¹tao. menjate majstora.

Ivicat


Jecko


dzimika


UFF


bigbad86


UFF

jbg sledeci put cu slabije da ga otresem :D
sad odo po drugi lavabo (trebalo bi da se zove labavo)

Lazic


mkt


Plazma Keks

i stavi onu keramicku nogu za labavo, ti viseci imaju manu koja se tebi desila ;D

UFF

ma opalio sam dupetom pri ustajanju dok sam ucio kako se koristi ves masina i sta znace svi oni dugmici... (jbg stoka glupa guzata)

nego kad ti tako pocne dan a ovako se zavrsi onda bolje da si ga prespavao  [veryangry]

http://s15.postimg.org/bv33icwx7/20141006_180139.jpg
http://s15.postimg.org/sk4je9tij/20141006_180203.jpg

MIGE


UFF

izbacilo me iz takta sto me je coravi vozac automobila pokupio sa ledja i izbacio me sa motora

i to vozac automobila nosi moto jaknu sa natpisom HONDA  [doh]  Valjda je trazio nekog ko vozi hondu da ga obori

MIGE


Jecko