Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivicat


perlx


clutch&brake

Znas kako kazu u obucara suplje cipele..  ova zubarka 100% nema zube pa milina kada ti pusi  [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mkt


UFF

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 26 Septembar, 2014, 16:22
trèim, jurim, stignem za manje od sat vremena iz kreveta u NSu do ZRa i popu¹im .!.
Odem do taxiste i zahvalim mu se

kakav si gay a ovamo kao ne podrzavas paradu :D
mada ako nisi imao da platis voznju onda je ok

balcan girl

a sta posle taxista da radi??? da popusi pumpadziji za benzin???? c.c.c.c..c i posle kao nesto kenjate za paradu a sve go peder do pedera :D :D :D :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Grof

Poludeo sam na gradske vlasti ovog usranog grada (novog sada (namerno malim slovom)) ... pa to su idioti neopevani... sjebali su Temerinsku, Kisaèku i Partizansku ulicu sve u isto vreme... pa bolidi jedni kako da sada neko, npr ja, iz Petrovaradina stigne na Klisu za manje od sat i po vremena ????? ... na kraju sam se vratio kuæi , ostavio auto i seo na bicikl.... OVIM GRADOM VLADAJU NAJVEÆI NESPOSOBNJAKOVIÆI

bigbad86


K0le

Onomad kad su radili Lasla Gala,  Gavra zatvorio pivnicu . Radili su je skoro celo leto, pra¹ina, pesak, buka, zlo. Ka¾e radnicima sve plave brade od naslanjanja na lopatu  [rofl]. Staaari dr¾avni sistem, jedan radi a deset ga posmatra. ©etaju okolo, pu¹e, plavobradi...  [facepalm] Ista scena gde god se radi asfalt.

Hohštapler

Citat: UFF poslato 26 Septembar, 2014, 22:01
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 26 Septembar, 2014, 16:22
trèim, jurim, stignem za manje od sat vremena iz kreveta u NSu do ZRa i popu¹im .!.
Odem do taxiste i zahvalim mu se

kakav si gay a ovamo kao ne podrzavas paradu :D
mada ako nisi imao da platis voznju onda je ok

[clapp]  [rofl]

Citat: Grof poslato 27 Septembar, 2014, 11:28
Poludeo sam na gradske vlasti ovog usranog grada (novog sada (namerno malim slovom)) ... pa to su idioti neopevani... sjebali su Temerinsku, Kisaèku i Partizansku ulicu sve u isto vreme... pa bolidi jedni kako da sada neko, npr ja, iz Petrovaradina stigne na Klisu za manje od sat i po vremena ????? ... na kraju sam se vratio kuæi , ostavio auto i seo na bicikl.... OVIM GRADOM VLADAJU NAJVEÆI NESPOSOBNJAKOVIÆI

najbolja fora je ¹to sve raskopaju i odu na drugo mesto da raskopavaju, posle 3 meseca se vrate, zamene cev, pa opet odu...
pa posle jo¹ 3 meseca doðu bace 6 lopata peska... pa opet posle 3 meseca doðu stave ¹ljunak...
Pa dogodine neko asfaltira...
Jebem im oca da im jebem!
A èudo jedno, vrelovod se svake godine popravlja u septembru do novembra.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Kad se i uradi, uradi se lo¹e... tako da se ¹to pre ponovo radi. Da se uzmu provizije. "Tenderi¹i me nje¾no..." ¹to bi rek'o Hoh¹taplerov zemo, Panta ©iklja Nafta.


Grofe - samo bicikl i to planinski! Za Novi Sad nema boljeg prevoza. Saèuvaæe ti ¾ivce. Sad sam pro¹ao tim ulicama. Da sam i¹ao drumskim bajsom, preselo bi mi, samo bicikl i to MTB! Srbija na dobrom putu...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigsheki

sas amortizeri mtb,bez disk kocnice :)))))

ЯЭВОЛУТИОН

danas blokirana kneza milosa u 12.....kako misle da podrzimo gey paradu aku su pozatvarali sve moguce prilaze istoj....u 13 h zatvorena i autokomanda ka slaviji...i kako sad da se doture rekviziti za podrsku....srecom je sve uradjeno jos prosle nedelje....ko da su znali.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4



mareskin


Znao sam da bez èoveka od preko 100 kila ovde neæe biti dobrog posla :D

Jeste li uspeli da zavr¹ite?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

eclipse4


TEEfqd

smekerski sam se pre 5-6 dana istusirao i seo na motor...
ukocen danima, odgledao sam sve moguce filmove

Hurricane

..stvar navike, mora¹ to èe¹æe da radi¹ i nema koèenja...  ;D