Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


K0le

Padne mi divlja jabuka na tintaru, ja da se odbranim podmetnem desnu i ubodem se u dlan  [facepalm] ... Trnèina oti¹la skoro do koske, nadam se da sam sve uspeo da izvuèem. Ka¾iprst k'o æevap, ni¹ta od zavrtanja gasa par dana  [veryangry]
A posle par dana.. jel.. opet ki¹a  [samoubistvo]
O tugo jesenja

Lazic



K0le

Da s' razumemo nije me plod obogaljio veæ staaablo :D
Waldarbeit, Kettensäge brm brm i prc... na mene ..  [facepalm]

Tatica

Citat: K0le poslato 09 Septembar, 2014, 22:00
Da s' razumemo nije me plod obogaljio veæ staaablo :D
Waldarbeit, Kettensäge brm brm i prc... na mene ..  [facepalm]
Кад сечеш воћку мора малер да потера.

mkt

aaaaaaaaaa treba mi sljaka aaaaaaaaaaaa  [panic] [panic] [panic]

Andreja

Isto brate, potpuna stagnacija! Radio na gradili¹tu par dana, vratio kintu koju dugujem, odvojio ne¹to siæe da zamenim ulje i sredim prednju koèaljku, daj ¾ebo da mi ostane ne¹to malo da sunem u rezervoar da se prisetim kako je :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

oteram audija na dijagnostiku, i pokaze da audi 'misli' da je napolju -34 i ne gasi grejac i trosi vise i gusi ga gorivo i ne moze preko 2500rpm...
jebem ti auto

i jos mi stigla kovertica lepa, oduzimaju mi dozvolu, zato sto sam vadio lekarsko pre neki dan zbog a2 kategorije i oni mi salju da moram da vadim opet probnu a mesec i malo jace fali dok mi ne istekne...

Plazma Keks

ja narucio gume, od narucioca trazio da mi posalju postom jer je tako najjeftinije, platim najjeftinije shipping ali mi indijanci posalju DHL-om. sada me DHL sranja, pdv i carina izadju kao gume koje sam kupio...

Lazic

Citat: mkt poslato 12 Septembar, 2014, 21:09
aaaaaaaaaa treba mi sljaka aaaaaaaaaaaa  [panic] [panic] [panic]
I meni trebaaaaaaaaaaaaa...[panic] [panic] [panic]

dzimika


Lazic


Kostić

stanite u red, ja evo 10 godina èekam poso, a on nikako da mi doðe na vrata.

Lazic


Kostić

ako je to merilo , odo ja za finsku. : )

nemke

Odem sinoc do parka da prosetam psa, vratim se kuci i imam sta da vidim. Obili mi kucu, pokupili neke gluposti, zvucnike, vajrles, izgleda da sam dobro prosao, nisu odneli komp i vufer, na stolu mi bili kljucevi od garaze i od skutera i motora.

mrle

Crkao mi akumulator na Puntu jutros, mada je i sinoæ zajebavao. Morao sam da kupim busplus i da se klackam tramvajem.

mareskin

Citat: nemke poslato 19 Septembar, 2014, 10:38
Odem sinoc do parka da prosetam psa, vratim se kuci i imam sta da vidim. Obili mi kucu, pokupili neke gluposti, zvucnike, vajrles, izgleda da sam dobro prosao, nisu odneli komp i vufer, na stolu mi bili kljucevi od garaze i od skutera i motora.

Da popizdi¹.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

Citat: nemke poslato 19 Septembar, 2014, 10:38
Odem sinoc do parka da prosetam psa, vratim se kuci i imam sta da vidim. Obili mi kucu, pokupili neke gluposti, zvucnike, vajrles, izgleda da sam dobro prosao, nisu odneli komp i vufer, na stolu mi bili kljucevi od garaze i od skutera i motora.

ako su to vs eizneli dok si setao psa onda mora da su cekali ispred kuce da izadjes  [bejzbolka]