Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

#11800
jbga imam ostecenje sluha ... trajno :(
neko vreme me nece biti na svirkama :(
malo mi cela prica nije jasna posto cujem sasvim normalno tj. po dijagramu i kako mi je doktor rekao ne cujem samo neke visoke tonove  [neampojma]
zbog toga i imam to zujanje u usima i po svemu sudeci moracu da zivim sa tim do kraja zivota jebemu



Ivan1979

Citat: mkt poslato 15 Jul, 2014, 13:08
jbga imam ostecenje sluha ... trajno :(
neko vreme me nece biti na svirkama :(
malo mi cela prica nije jasna posto cujem sasvim normalno tj. po dijagramu i kako mi je doktor rekao ne cujem samo neke visoke tonove  [neampojma]
zbog toga i imam to zujanje u usima i po svemu sudeci moracu da zivim sa tim do kraja zivota jebemu



Sto pise da si zensko ? [joint] :P


Ja ne bih verovao Mimi koja ne razlikuje tuki od uveta  [rofl]






mkt

mhahahha pa jest nego mi je doktor to rekao jbga

mi¹ko_kolo

Citat: Ivan1979 poslato 15 Jul, 2014, 14:46
Citat: mkt poslato 15 Jul, 2014, 13:08
jbga imam ostecenje sluha ... trajno :(
neko vreme me nece biti na svirkama :(
malo mi cela prica nije jasna posto cujem sasvim normalno tj. po dijagramu i kako mi je doktor rekao ne cujem samo neke visoke tonove  [neampojma]
zbog toga i imam to zujanje u usima i po svemu sudeci moracu da zivim sa tim do kraja zivota jebemu



Sto pise da si zensko ? [joint] :P [rofl]
Pu, nisam prvi video! ;D

Hurricane

Citat: mkt poslato 15 Jul, 2014, 13:08
jbga imam ostecenje sluha ... trajno :(
neko vreme me nece biti na svirkama :(
malo mi cela prica nije jasna posto cujem sasvim normalno tj. po dijagramu i kako mi je doktor rekao ne cujem samo neke visoke tonove  [neampojma]
zbog toga i imam to zujanje u usima i po svemu sudeci moracu da zivim sa tim do kraja zivota jebemu




izgleda da i ja imam isti problem, kako si to primetio osim zujanja u u¹ima, ili bolje za¹to si i¹ao na kontrolu i gde?

OKi

Ja imam slicno ostecenje, po dijagramu. Ne cujem visoke tonove, recimo alarm na digitalnom satu ni sans da cujem. Ali zato cujem komsiju dok hrce  ;D [neslusam]

Darko

to se u narodu zove rupe u sluhu.... moj pevac ima dve rupe..ima frekvenciju koju cuje , pa naidje na deo koji ne cuje , pa opet cuje , pa opet ne cuje , i posle do kraja sve cuje... ima dve rupe...hahahha..nema leka ..ali eno , peva ...ne znam sto te nece biti na svirkama ?? izbegavaj da stojis pored zvucnika bas , smanjite malo ton , i jos jedno resenje - tamponi u usi i rokaj...

nego mene danas izbaci iz takta nesto drugo...otisao kod Lakija u Zarkovu da uradim mali servis... do velikog imam jos 7.000 km , ali sam vec presao 10.000 km od poslednjeg malog , pa rekoh ,ajd da uradim...medjutim zupcasti kais nije bas bio u najssjajnijem stanju , pa da ne bih prosao kao neki nasi clanovi ovde ( haha , al sam zao ) , ja rekoh da urade veliki servis i jbg... oprostih se od 37.000 din i toj mu je toj....bas mi ovo sad nikako nije trebalo posle mora....

mkt

aj generalno sasvim dobro cujem tako da me je ovo danas malo i iznenadilo
sta mislis Darko koje su sanse da ce u buducnosti biti sve gore i gore

@okisa pa eto nisam pojma imao do danas kad sam po prvi put odradio audio test
na kontrolu sam isao zato sto mi je doktor zakazao snimanje ADG kad sam prvi put dosao da se pregledam
to sam sve obavio u Domu zdravlja u Knez Danilovoj gde se i inace lecim
strpaju te u gluvu sobu stave ti sluske i i pustaju ti razne tonove gde ti kad cujes neki od tih tonova samo signaliziras nekiim tasterom
jbmliga prepisao mi je neuroforte i  beviplex mada mislim da je to mrka kapa

Darko

to ti mislis da dobro cujes zato sto to sto ne cujes - NE CUJES ,pa ti je cudno da to neko cuje ...

terapiju koju su ti prepisali  shvati ozbiljno i velike su sanse da se popravlja polako...
ako se ne lecis bice i gore ,ali nemoj da panicis , nece tako brzo...

u principu , kompleks vitamina B ce svakako pomoci i taj drugi lek je ok...

sve celije u organizmu se regenerisu osim NERVNIH celija...one kad umru - umru i nema im povrtaka...zato sto manje nervoze...samo pomisli da svaki put kad se iznerviras ubijes par neurona bez mogucnosti da se rode opet ;)

mkt

ok
a da li je moguce da te tonove ne mogu da cujem bas zbog tog pistanja koje vec imam tj. da mi to nadjaca te tonove
dok sam bio u toj sobi najjaci zvuk koji sam imao bio mi je to zujanje i lupanje srca

Darko

Nije moguce...to zujanje koje imas nema veze sa frekvencijom koju ne cujes...moguce da je zujanje od razlike u pritiscima u uhu i spolja...uglavnom , ne brini , pij terapiju i bice ok,samo strpljivo

mkt


dzimika

Citat: Darko poslato 15 Jul, 2014, 17:16
nego mene danas izbaci iz takta nesto drugo...otisao kod Lakija u Zarkovu da uradim mali servis... do velikog imam jos 7.000 km , ali sam vec presao 10.000 km od poslednjeg malog , pa rekoh ,ajd da uradim...medjutim zupcasti kais nije bas bio u najssjajnijem stanju , pa da ne bih prosao kao neki nasi clanovi ovde ( haha , al sam zao ) , ja rekoh da urade veliki servis i jbg... oprostih se od 37.000 din i toj mu je toj....bas mi ovo sad nikako nije trebalo posle mora....


zar ne rece da je za stila jeftin veliki servis :P

za lagunu 2 veliki i mali servis sa delovima maksimalno do 250e u zavisnosti kolko ko uzme za ruke

Ivan1979


Darko

Citat: dzimika poslato 15 Jul, 2014, 19:16
Citat: Darko poslato 15 Jul, 2014, 17:16
nego mene danas izbaci iz takta nesto drugo...otisao kod Lakija u Zarkovu da uradim mali servis... do velikog imam jos 7.000 km , ali sam vec presao 10.000 km od poslednjeg malog , pa rekoh ,ajd da uradim...medjutim zupcasti kais nije bas bio u najssjajnijem stanju , pa da ne bih prosao kao neki nasi clanovi ovde ( haha , al sam zao ) , ja rekoh da urade veliki servis i jbg... oprostih se od 37.000 din i toj mu je toj....bas mi ovo sad nikako nije trebalo posle mora....


zar ne rece da je za stila jeftin veliki servis :P

za lagunu 2 veliki i mali servis sa delovima maksimalno do 250e u zavisnosti kolko ko uzme za ruke

brate , tolko je... nisam rekao da je jeftin , nisam znao koliko je... zavisi i sta se menja na velikom servisu ... neko menja samo zupcasti i spanere , neko i pumpu za vodu...i ovo je bio i veliki i mali servis , sve zajedno 37.000...

Darko

a mogao sam i da prodje mjeftinije , ali sam hteo kvalitetne delove... 1 l VR ulja  / 960 din ... a mogao sam da mu roknem i jeftinije... i ovo je bilo 37.000 sa plocicama zadnjim , i jos nekim sitnicama , zaboravio sam vec sta ... inace , jeftiniji je veliki servis , nije 37.000 da ne bude zabune ;)

pittatore

20000 din je mene za alfu 156 jtd kostalo delova za mali i veliki servis i G12 antifriz, e sad ruke kako gde.

UFF

ne znam sta znaci veliki a sta mali jer nikad nisam imao auto sa jebenim zupcastim kajisom
kupite auto sa lancem i menjajte ulja i filtere
pumpa za vodu se menja kad propisa a antifriz i kociono ulje skoro niko nikad ne menja u kolima osim ako mu negde ne curi

Darko

ha ha ha...auuu bre brate , koj li je tebi Q veceras...

pa sto si ti kupio auto sa plivajucim zamajcem , pa te sad ceka jedno 6 glava da ga sredis , a mozda i vise....sto ne vozis BMW iz 85 god , kada nije bilo plivajuceg ?

Hohštapler

...svaða u 6:15am sa penzionerom koji je prepipao SVAKI hleb u radnji...
Pa kad sam ga napu¹io onda po¹to je video da imam kacigu i moto opremu krenuo da sere "Ti ¹to vozi¹ motor æe¹ da me uèi¹"...
Kenja govedo, poèeo da se brani i vreða, a svi ostali u radnji mu se smeju.
Jo¹ krenuo da bude drèan pa kad sam ga pitao dal hoæe da ga pretvorim u vevericu pa da skuplja zube po radnji onda je ipak skontao da je bolje da se ne kurèi.
I ka¾e meni prodavac da nisam trebao, stariji je èovek ali u pravu si - BOLE me kurac, kad nema kuænog vaspitanja.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.