Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

pittatore

Turila ga na sigurno mesto...gde ga sigurno nece naci ;D

Bori¹a


goranvojska

el to zezanje il da pitam koji bora?


UFF

evo minus jer si nedorecen
is3pova me da je umro nas bora  [prebicute]

Lazic

da ide¹ u kurac, prekjuèe sam bio sa njim na adi...:o ;D

Bori¹a

Todorovic, da.. nisam hteo da unesem pometnju oprostite [prebicute]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 07 Jul, 2014, 02:31
e jbg alchemist ako izgubim 2m i 120kg onda definitivno treba da menjam dioptriju :D :P
samo ti to vezi na kratko...podseci kandze  i daj mu da glodje nesto...i redovan sex...i smanji to pivo...utice na plodnost...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Sve je vise ljudi koji pljuju po ulici
Друштво за заштиту од животиња

Ivan1979

Citat: El Jefe poslato 07 Jul, 2014, 19:53
Sve je vise ljudi koji pljuju po ulici

Sa njima je lako, povodljivi, naivni, priglupi,.....

A sta da radimo sa ovima sto nam seru po glavama ?
I ne, ne mislim na golubove  [bejzbolka]

Tatica

Ретко дозволим да ме нешто избаци из такта, али ово::

http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/Obogaljio-mladica-a-uslovno-kaznjen.sr.html

...?

Joker

Vec smo pricali o tome.. Svi se nesto tesimo sa "Sve to onaj gore gleda" ali u meni trenutno skace ona primitivna sirovina koja bi mu detaljno objasnila i docarala sav bol koju je on doziveo kao i njegovi bliznji... Kako bih voleo da cujem objasnjenje tog sudije i njega kako su uspeli da za ovakvo nesto daju takvu kaznu!!

Ali da cujem to dok su vezani da vise sa drveta a ja idem autom na njih sa jedno 120km/h!!!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

dzimika


Lazic

Citat: Joker poslato 10 Jul, 2014, 15:35
Vec smo pricali o tome.. Svi se nesto tesimo sa "Sve to onaj gore gleda" ali u meni trenutno skace ona primitivna sirovina koja bi mu detaljno objasnila i docarala sav bol koju je on doziveo kao i njegovi bliznji... Kako bih voleo da cujem objasnjenje tog sudije i njega kako su uspeli da za ovakvo nesto daju takvu kaznu!!

Ali da cujem to dok su vezani da vise sa drveta a ja idem autom na njih sa jedno 120km/h!!!
Vidi¹ i ja bih ba¹ voleo da vidim tog sudiju...

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

©to bre, èelom u koren nosa... Pola sekunde realno...

Jecko

Uhvatila me kisa 5 km od kuce na rolerima.... [doh] [doh] [doh]

BOKYBOY

Citat: Jecko poslato 10 Jul, 2014, 20:58
Uhvatila me kisa 5 km od kuce na rolerima.... [doh] [doh] [doh]

...zardjace ti lageri... [facepalm]

eclipse4

PCELE!!!

ne moze vise da se zivi od njih.....pa dal je normalno vise ovo sa ovim pcelama......kako im ne zabranjuju vise da stavljaju kosnice pored puta?
jel to uopste zakonom dozvoljeno da uzmes kosnice i stavis pored necijeg suncokreta a do ivice puta?

drugara juce ujela za vrat izmedju kacige i kragne i kroz potkapu......meni se opet nabila u kacigu na srecu nije me ujela......dedi glava ko vasarski balon na helium u obliku sundjer boba.....

30% ih samo automobili ubijaju,pa u jednom dahu nakupim na citroena 20 komada kad prodjem,,,ono se crne rojevi....i niko nista ne preduzima

znaci nije vise normalno,zao mi je pcela inace bih traktorom preko noci sve oborio u picku mater.

od sela do grada brat bratu 1000 kosnica u 12km puta,pa dal to bre ima smisla ???

razmisljam da odem u inspekciju i prijavim,samo pod koju delatnost to spada?

Lazic

Kad bi znao koliko je malo ostalo pèela na planeti... Monsanto & co gmo...