Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt


Boban_m

Citat: balcan girl poslato 05 Jul, 2014, 23:50
a ne da sam baksuz negoooo jeboteeeee, majstor mi dobio boginje jeboteeee i opet ne mogu da zavrsim stan kad sam planiralaaaaaa!!!! pa da li je ovo vise normalnoooo?!!!!!!
To je neki tinejdzer? ;D Nadji nekog lolu od 50+ koji mirise na rakiju, njemu ni sida ne moze nista ;D

eclipse4

bldic iz mog sela...vadi stap iz dunava pada na ledja,parkira stap dole pada na glavu.....od 65 godina zivota ukupno 10h bio trezan....pitacu ga sta ume da radi...sem da pije   [rofl] [rofl]

balcan girl

brate majstor ima 37 godina :D :D nije tinejdzer :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 06 Jul, 2014, 06:16
brate majstor ima 37 godina :D :D nije tinejdzer :D :D

Ladno si pokvarila majstora :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

ladno me zaboleeee :D :D :D nasla sam nesto interesantno pa se vise ne nerviram :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Citat: kosta66 poslato 05 Jul, 2014, 14:56
usput, gospodin Pavlièeviæ to sigurno zna, ako je kolovozna traka dovoljno ¹iroka da motocikl mo¾e bezbedno da obiðe automobil, ne samo motocikl nego i sva ostala vozila, vozaè je du¾an da pomeri vozilo udesno. svakako je du¾an da vozi desnom stranom kolovozne trake jel i da sto puta da migavac i obiðe kontejner ili drugu prepreku. u ovom gradu ima iks dovoljno ¹irokih ulica. niko nije kriv besnima u gu¾vi i koloni pa da namerno kad te vide zaviju do pune linije, to je èak i ka¾njivo ako se ne varam. evo recimo, ja sam se danas vraæao sa bubanj potoka, gu¾va je, pet auta kad me vidi zavije desno i ja proðem u svojoj traci bez da gazim punu, mesta dovoljno za oba vozila. al ¹esti srbin op uz punu. ¹to ja da proðem a on da èeka jel. ja kad vidim da auto obilazi, odem desno da èovek mo¾e da proðe. on krene, slabo me vidi, i kad me vidi ne mo¾e da se vrati, pa jel ja treba da teram kurcu inat i da teram motor uz punu? ne treba. kolegijalnos je izmurla vrsta na putevima srbije. za¹to? zato ¹to smo mi takav usrani narod. nek kom¹iji crkne krava ako je moja bolesna. tu lek ne postoji i zbog toga èovek ne treba da se nervira. osmeh na lice i teraj kroz gu¾vu, ko ga jebe, sunce sija, dan lep, nema stresa, ¾ivot du¾i.

...inaèe, vozao sam se skoro motorom i po BGu, u NSu sam svaki dan na Kamili, sve ¹to mogu da ka¾em da BGgraðani mnoooogooo bolje voze i mnogo vi¹e pa¾nje obraæaju na motore, gotovo svi se sklanjaju da pretekne¹, niko me nije sasekao, odu¹evio sam se, i kolega i ja koji smo taj dan lunjali po BGu smo isto primetili.
NS je kauboj¹tina. (pre svega jako puno ovih sa SO, ZR, RU, KI, VS, BP tablicama koji su pogubljeni ko govna u svemiru).
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


Kostić

taj novi sad je nekad bio snob grad. kultura na zavidnom nivou. danas kad prolazim kroz njega, maèujem se retrovizorima, ne mo¾e drugaèije.

mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 06 Jul, 2014, 17:56
Citat: kosta66 poslato 05 Jul, 2014, 14:56
usput, gospodin Pavlièeviæ to sigurno zna, ako je kolovozna traka dovoljno ¹iroka da motocikl mo¾e bezbedno da obiðe automobil, ne samo motocikl nego i sva ostala vozila, vozaè je du¾an da pomeri vozilo udesno. svakako je du¾an da vozi desnom stranom kolovozne trake jel i da sto puta da migavac i obiðe kontejner ili drugu prepreku. u ovom gradu ima iks dovoljno ¹irokih ulica. niko nije kriv besnima u gu¾vi i koloni pa da namerno kad te vide zaviju do pune linije, to je èak i ka¾njivo ako se ne varam. evo recimo, ja sam se danas vraæao sa bubanj potoka, gu¾va je, pet auta kad me vidi zavije desno i ja proðem u svojoj traci bez da gazim punu, mesta dovoljno za oba vozila. al ¹esti srbin op uz punu. ¹to ja da proðem a on da èeka jel. ja kad vidim da auto obilazi, odem desno da èovek mo¾e da proðe. on krene, slabo me vidi, i kad me vidi ne mo¾e da se vrati, pa jel ja treba da teram kurcu inat i da teram motor uz punu? ne treba. kolegijalnos je izmurla vrsta na putevima srbije. za¹to? zato ¹to smo mi takav usrani narod. nek kom¹iji crkne krava ako je moja bolesna. tu lek ne postoji i zbog toga èovek ne treba da se nervira. osmeh na lice i teraj kroz gu¾vu, ko ga jebe, sunce sija, dan lep, nema stresa, ¾ivot du¾i.

...inaèe, vozao sam se skoro motorom i po BGu, u NSu sam svaki dan na Kamili, sve ¹to mogu da ka¾em da BGgraðani mnoooogooo bolje voze i mnogo vi¹e pa¾nje obraæaju na motore, gotovo svi se sklanjaju da pretekne¹, niko me nije sasekao, odu¹evio sam se, i kolega i ja koji smo taj dan lunjali po BGu smo isto primetili.
NS je kauboj¹tina. (pre svega jako puno ovih sa SO, ZR, RU, KI, VS, BP tablicama koji su pogubljeni ko govna u svemiru).

Danas prvi put drugarica ide samnom na vo¾nju i ja joj prièam kako ljudi ne obraæaju pa¾nju i ne brinu mnogo o tome ¹to seku put motorima i onda:
èovek vozi u rikverc desnom trakom bez ikakvih svetala, neki klinac sa devojèicom nam preseca put i skreæe na levu stranu, traktor skreæe levo sa sve vilama bez ikakve signalizacije, drugi traktor skreæe levo sa sve onim "sejalicama", auto ispred nas skreæe levo kada sam krenuo u preticanje i seèe nam put jer skreæe u neku livadu... Ba¹ se nakupilo mnogo situacija sve bez signalizacije i gledanja.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ikomline


OKi


balcan girl

Ne bre celavi :-) nasla sam frajera :-)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Alchemist

aj sad zapamti gde si ga ostavila... pa kad ga zagubi¹ opet da ne mora¹ da tra¾i¹ toliko dugo :P
You're just jealous cause voices are talking to me

mkt

odem u 6 ujutru na Frusku i zaghlavim do 5, vratim se gajbi oko7 raspadnut i izubijan :( operemo motore ,servsiramo sta treba  i provalim da sam zaboravio da ponesem gladijator, dres i stitnike za kolena
odlepim i onako raspadnut, smrdljiv i suntav zapucam nazad na Frusku i nadjem svoje stvari :)
U povratku me sastavi ovaj glupi protest na auto putu  :&

mi¹ko_kolo

Pa ¹to nisi obi¹ao, ti si bar u moguænos'.

Lazic



balcan girl

e jbg alchemist ako izgubim 2m i 120kg onda definitivno treba da menjam dioptriju :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!