Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

goranvojska

Citat: mkt poslato 19 Jun, 2014, 01:14
koji su simptomi  pred pucanja kaisa, ako postoje uopste
ne postoje u opste.

OKi

Citat: Plazma Keks poslato 19 Jun, 2014, 01:36
verovatno je neko mehanicko ostecenje ili je prosto bezveze materijal bio pa je pukao kais
Bice da je jedno od dva  [thumb_up]

Tatica

Citat: mkt poslato 19 Jun, 2014, 01:14
koji su simptomi  pred pucanja kaisa, ako postoje uopste
Одмах спадну панталоне, ако не носиш превентивно бекап-трегере!

VR 46

krecem danas kod drugara na umku i standardno krecem obrenovackim,u brzoj sam traci ispred mene neki golf a ispred golfa dacia sandero,spustam u nizu golf se sklanja u sporu traku i ja razmisljam,ma polako cu nigde ne zurim,visa i lagano,posle 2 sekunde daciji spada krovni nosac i pravo na mene,kocnica,niza i hvala bogu otkliza u levo na sredinu puta. [panic] [panic] [panic]
Twist of wrist!

OKi


mali_zmaj

la¾ovi kojima da¹ robu u firmi da im pomogne¹ i poslije te la¾u da ne mogu stiæi da ti vrate pare,pa se sluèajno izlanu i priznaju da zapravo nemaju pare!!!! pa jebote,ajd kad djete la¾e,al kad la¾e konj od èetrdeset godina e jebi ga!!  al naiæi æe,oni ¾ive od mene koliko ja od njih....,a kad im drugi put bude trebala roba  a ja ne dam.....,jao kako æu se smijati kao dr evil..!!    [djavo]
jin-jang

bigbad86

Cale ulaze u ono sto ne koristi a i sluzi samo za estetiku a ono sto koristimo svaki dan i sto nam pravi leba  kaze da ce tek da ulozi a to je ko zna kad. I ajd sto to radi nego radi kad nam je slobodan dan a na poslu kaze da mu kicma puca i da ne moze da se odmori ko covek. Ja ga sad teram da ide da odmori a on kaze da ne moze od nervoze. Ma teraj se u picku materinu i crkni, ciciste matoro kad si tvrdoglav....

Slaninar

Citat: bigbad86 poslato 23 Jun, 2014, 12:52
Cale ulaze u ono sto ne koristi a i sluzi samo za estetiku a ono sto koristimo svaki dan i sto nam pravi leba  kaze da ce tek da ulozi a to je ko zna kad. I ajd sto to radi nego radi kad nam je slobodan dan a na poslu kaze da mu kicma puca i da ne moze da se odmori ko covek. Ja ga sad teram da ide da odmori a on kaze da ne moze od nervoze. Ma teraj se u picku materinu i crkni, ciciste matoro kad si tvrdoglav....

Ne¹to ¹to sam prebacivao æaletu svojevremeno, sad uhvatim sebe kako radim isto... za ne¹to tek sad vidim da je ipak bilo ispravno, a za ne¹to da jednostavno ne mo¾e uvek najpametnije, nego kako mora¹. Jebiga.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigbad86

Ma on uzeo da farba neki sto iz kuce sa poliuretanom totalno bespotrebno i da trosi pare i udise otrove a lezaj na kolima crko i poluosovine se cuju. Isto tako pre par dana izeo da krpi branike i farba ih a kola trose ulje i dime!? Mislim IDIOT...

Jecko

Hahahah.... moj cale treba na neki put u sredu...koji je jako bitan...naravno treba para :D
A pre mesec dana krenuo da pravi stepenice ka tavanu koje krajnje ne zapinju....ali etooo..mora nesto da "se cuka"...

Pri tom sve to sam radi a prosle godine operisao rak jetre.....

Sve to ludo i izlapelo... :D

bigbad86

Ja kazem kad nabiju 55 i vise godina u dupe, treba ih biti isto kao i malu decu jer takvi postaju, tvrdoglavi i bezobrazni (cast izuzetcima). Sad ga hvatam da se inati i duri za takve stvari za kakve sam ja kao mali dobijao batine.

balcan girl

to sto sam morala da odbijem poziv za dzabe letovanje u grèkoj zato ¹to mi u sredu stizu stvari i majstor da radimo kupatilo  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] :'( :'( :'( :'( [samoubistvo] [samoubistvo] [samoubistvo] [samoubistvo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Brate Irena èeka¹ kupatilo 6 meseci, stvarno si pajser ako ga ne ostavi¹ jo¹ par nedelja...:o ;D

balcan girl

bas zato sto ga èekam jebenih 6 meseci jutros odem i naruèim sve u sredu dolaze da namestaju, a poziv stize danas popodne da se kreæe u sredu ujutru  :'( :'( :'( :'( :'( [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [samoubistvo] [samoubistvo] [samoubistvo] [samoubistvo] [samoubistvo] [samoubistvo] [samoubistvo] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


eclipse4

a sto mene nisi zvala da uradim za dzabe?
a ti si mogla jos i na letovanje da ides.....

jos da mi lazic pomaze...piiiiiii gde bi ti bio kraj.... ;)

Lazic


balcan girl

nema sanse, ako odem na more ima da potrosim pare, posle majstora ne mogu da navatam i na kraju necu ni da imam kupatilo  [neee] [neee] [neee] [neee] [neee] [samoubistvo]
ima da odem na more ove godine pa makar pesice pièka mu materina samo da zavrsim vise ovaj prokleti stan  :'( :'( :'( :'(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

eclipse verovatno kad bi se vratila sa letovanja ni stan vise ne bih imala :D sta jebote ne bi ni zgrade bilo pored lazica :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!