Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

zVuk

ko je uopste pominjao ruter, pricamo o internetu...... :P
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mareskin

Citat: goranvojska poslato 16 Jun, 2014, 22:48
............kisa,a vec sam trebao da budem na putu........jebem ti kisu.

Isto :(
Proðe pola godine, a ja se jo¹ maltene nisam vozio.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle

Zove me ¾ena, klinci i¹li po kraju da pro¹etaju, Viktor 12 godina i maksim 3 i po. Prolaze cigani, gomila, i Maksim pita: "Bato, da li suovo cigani"? i skakuæe oko njega. baba ka¾e jesmo, a sada æemo vam jebati mater i krene da juri decu, Viktor je jedva pobegao vukuæi malog za ruku. Sve se de¹avalo isppred O© Branko Radièeviæ i vrtiæa Sunce u bloku 45.
Kako æu danas da ih izlomim i zavr¹im u pritvoru!!!

mkt

to je to to je to
treba ih u logore nabiti i kastrirati da se ne radjaju vise govna parazitska

VR 46

ta crna bagra je zasticenija od nas u ovoj zemlji! treba ih sve pustiti u dunav sa nekim kamenom oko vrata.
Twist of wrist!

BOKYBOY

Citat: mkt poslato 17 Jun, 2014, 15:28
to je to to je to
treba ih u logore nabiti i kastrirati da se ne radjaju vise govna parazitska

...vrati se Adolfe...sve ti je oprosteno.... [klanjam_se]


mali_zmaj

ne,ne treba ih natjerati (pod kaznom zatvora te¹kog ako to ne urade) da idu u ¹kole,da vade liène karte.èak im dati i smje¹taj... i zaposlenje.pa ako ih se uhvati da tjeraju svoju djecu da prose kradu i ostalo,bubrege im poodbijati i zatvoriti ih,jer znam kad bi mu dao da ide u ¹kolu i posao da radi, on bi napustio i jedno i drugo i natjerao svoje djete da se mrzne ili kuva ljeti i prosi!!!! e onda ide ono sa bubrezima i robijom!!!
jin-jang

eclipse4

bucovi.......bas bucovi...oni me izbacili iz takta....gomila njih,bacaju se na sve strane,samo sto iz vode ne iskacu (dali je posledica ovih poplava ili nesto drugo neznam,od kad zivim pored dunava ovoliko ih nisam video) a nece da uzimaju nit jednu varalicu.....i jutros i sad pridvece sve zivo sam probao i ni udarac....  [veryangry] [veryangry]

a juri belicu pa rastura....

Lazic

©to ne uze onu deèiju mre¾u i udri...:o ;D








Citat: mrle poslato 17 Jun, 2014, 15:10
Zove me ¾ena, klinci i¹li po kraju da pro¹etaju, Viktor 12 godina i maksim 3 i po. Prolaze cigani, gomila, i Maksim pita: "Bato, da li suovo cigani"? i skakuæe oko njega. baba ka¾e jesmo, a sada æemo vam jebati mater i krene da juri decu, Viktor je jedva pobegao vukuæi malog za ruku. Sve se de¹avalo isppred O© Branko Radièeviæ i vrtiæa Sunce u bloku 45.
Kako æu danas da ih izlomim i zavr¹im u pritvoru!!!
©to bi zavr¹io u pritvoru, kad smo bili u kafani ceo dan...:o :-* Imam i raèun, èasna titova...:D

Taraba

Citat: eclipse4 poslato 17 Jun, 2014, 23:18
bucovi.......bas bucovi...oni me izbacili iz takta....gomila njih,bacaju se na sve strane,samo sto iz vode ne iskacu (dali je posledica ovih poplava ili nesto drugo neznam,od kad zivim pored dunava ovoliko ih nisam video) a nece da uzimaju nit jednu varalicu.....i jutros i sad pridvece sve zivo sam probao i ni udarac....  [veryangry] [veryangry]

a juri belicu pa rastura....
jesi probao one standard fore - brzo povlaèenje tik ispod povr¹ine?
Ja na paèe nikad nisam ni jednog uhvatio - ili na jig u mutnom ili na usku ka¹iku kad je bistro - koliko vec dunav moze da bude bistar u novom sadu...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

eclipse4

jesam probao cak i one malo zaboravljene tehnike da leptirka iskace gde gde iz vode i nista.....
probao na 20-40cm ispod povrsine opet nista
probao plutajuce nista.....
mislio sam da je skrivena kamera u picku mater.......

pratim ga gde raubuje,zabacim preko njega metar i gledam ga kako ladno raubuje na varalicu  mislim se gotov je,kad ono corak...ni ne pipa....a kazem za belicom izlazi iz vode u vazduh i capi je....

Boban_m


Lazic

ontopic:
Ivona Matuliæ... Mamina æera... Jo¹ da se mama ne preziva Gazivoda(bolje bi bilo Gazile¹, pizda joj materina)...

Kostić

ni¹ta, osim buljvazelin megaèmartrend sistema spu¹tanja cene tuðoj imovini.

idanijel

Pukao zubcasti kais posle 23000km na meganu 1.6 16v [thumb_down]

Plazma Keks


eclipse4

Citat: idanijel poslato 18 Jun, 2014, 22:33
Pukao zubcasti kais posle 23000km na meganu 1.6 16v [thumb_down]

zato ja jednom godisnje sve promenim na autu.....a stalno me majstori pitaju zbunjeno zasto menjam zupcasti na 10.000 i manje .....zato sto tako hocu ;)

mkt

koji su simptomi  pred pucanja kaisa, ako postoje uopste

Plazma Keks

pa sad, ako se istegao dosta, onda je losije paljenje, a bas da posle 23000km pukne, verovatno je neko mehanicko ostecenje ili je prosto bezveze materijal bio pa je pukao kais