Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

znam, ali eto ako hoces da utolis tugu na periferiji dobrodosao si :D

TEEfqd

uterujem sinoc tormo u garazu i sjebem krsta, bolelo me sinoc ja reko ma da prespavam i proci ce, opusteno.
jutros sam 10 minuta ustajao iz kreveta, sedim u jednom polozaju i bukvalno ne smem da kinem koliko boli. i to posle diklofena

perlx


goranvojska

Citat: redshadow poslato 08 Jun, 2014, 15:42
uterujem sinoc tormo u garazu i sjebem krsta, bolelo me sinoc ja reko ma da prespavam i proci ce, opusteno.
jutros sam 10 minuta ustajao iz kreveta, sedim u jednom polozaju i bukvalno ne smem da kinem koliko boli. i to posle diklofena
nadji neku 20+ da te izmasira i proci ce.

OKi

A sta me nije izbacilo. Do skoro, lose vreme, a sada lepo vreme i prazan rezervoar i dzepovi. Jedino mi ostaje ovo :)



Hohštapler

Citat: redshadow poslato 08 Jun, 2014, 15:42
uterujem sinoc tormo u garazu i sjebem krsta, bolelo me sinoc ja reko ma da prespavam i proci ce, opusteno.
jutros sam 10 minuta ustajao iz kreveta, sedim u jednom polozaju i bukvalno ne smem da kinem koliko boli. i to posle diklofena

Ovaj moj blesavi cimer se proletos isto ukoèio (non stop pati sa leðima) i le¾ao danima! Kuka, vri¹ti, ne mo¾e da se mrdne.
I ja krenem da se vozam i on magarac nagovori mene da mu pomognem da ustane iz kreveta, ode obuèe full odelo, ja mu za¹niram patike za motor, i odnesem ga do motora, bukvalno ga stavim na motor i nas dvojca tako u vo¾nju. Posle 2 sata si¹ao sam, ali si¹ao.
Motor ga izleèio.
(posle je uveèe opet pau u krevet - ali avaj...)
Probaj i ti, mo¾da tebi isto pomogne. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


Jecko

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 08 Jun, 2014, 20:25

Ovaj moj blesavi cimer se proletos isto ukoèio (non stop pati sa leðima) i le¾ao danima! Kuka, vri¹ti, ne mo¾e da se mrdne.
I ja krenem da se vozam i on magarac nagovori mene da mu pomognem da ustane iz kreveta, ode obuèe full odelo, ja mu za¹niram patike za motor, i odnesem ga do motora, bukvalno ga stavim na motor i nas dvojca tako u vo¾nju. Posle 2 sata si¹ao sam, ali si¹ao.
Motor ga izleèio.
(posle je uveèe opet pau u krevet - ali avaj...)
Probaj i ti, mo¾da tebi isto pomogne. ;)

[rofl] [rofl] [rofl]

Tako se i ja izlecim cim sednem na motor  ;D

Mik

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 08 Jun, 2014, 20:25
Citat: redshadow poslato 08 Jun, 2014, 15:42
uterujem sinoc tormo u garazu i sjebem krsta, bolelo me sinoc ja reko ma da prespavam i proci ce, opusteno.
jutros sam 10 minuta ustajao iz kreveta, sedim u jednom polozaju i bukvalno ne smem da kinem koliko boli. i to posle diklofena

Ovaj moj blesavi cimer se proletos isto ukoèio (non stop pati sa leðima) i le¾ao danima! Kuka, vri¹ti, ne mo¾e da se mrdne.
I ja krenem da se vozam i on magarac nagovori mene da mu pomognem da ustane iz kreveta, ode obuèe full odelo, ja mu za¹niram patike za motor, i odnesem ga do motora, bukvalno ga stavim na motor i nas dvojca tako u vo¾nju. Posle 2 sata si¹ao sam, ali si¹ao.
Motor ga izleèio.
(posle je uveèe opet pau u krevet - ali avaj...)
Probaj i ti, mo¾da tebi isto pomogne. ;)

Iz nekog razloga ovo zaista "radi"!  :) I to neverovatno dobro, tj. posle 100-200km sam preporodjen za razliku od diklofena koji sve to oteze danima.
Obicno me "ukeba" preko zime, u prolece skripim da se cuje unaokolo, glavu ne mogu da okrenem, kad lezim sve me boli pa ne mogu da ustanem, kad ne lezim pa 'ocu da legnem ne mogu da legnem i stosta tu jos bude. Tek posle prve (prolecne) voznje motorom sve prodje samo tako!
Uostalom, kad dodje dotle da glavu ne mogu da okrenem, sasvim je logicno koristiti nesto sto ima retrovizore.  :)

@redshadow
Prvo konjska mast (npr. Krauterhof pferdebalsam) da malo ubije bolove, pa odma' na motor. I sve prodje. I onda odma' opet na motor.  :)

Biker-Boy

jebucka me ova moja Japanka, al sve neke sitnice, taman sam mislio da je sve ok, i danas mi zabaguje anlaser,  upalim na gurku, i posle opet probam par puta, i radi anlaser ko metak, ko da nista nije bilo.... sad moram i to da skidam da vidim koji mu je...verovatno cetkice
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


Kostić

nema ¾ivota bez guranja, praznog d¾epa, bez posla, bez goriva, bez guma, bez svega ¹to fali, al u tome je èar. izve¹ti¹ se vremenom a ne odustaje¹

mi¹ko_kolo

Pred¹kolska ustanova na Zvezdari. 'Ladno su mi klince "bacili" u jasle-obdani¹te "Zvezdani gaj" u sred zvezdarske ¹ume!  [veryangry] [veryangry] [veryangry] Od svih obdani¹ta u okolini, koja su mi na razdaljini od 300m do 1,3 km oni su na¹li ovo u tri pièke materine! 2,5 km i sve uz brdo! Nekome æu sutra jebati milosnu majku! Najluðe od svega je, ¹to mi od kuæe do tamo nemamo ni jedan prevoz. 

Lazic

Ima¹ Zafiru 'ajde ne kukaj, tamo je èist vazduh i deca generalno obo¾avaju zvezdani gaj, debela hladovina, ¹uma flora i fauna...:P ;D :-*

Meni bre ¾ao ¹to mi deca nisu i¹la tamo, mada sam ja na 700 metara...;D

mi¹ko_kolo

Nije u pitanju auto. U pitanju je ¹to moja keva ne vozi, ¹to ¾ena i ja imamo koncerte i putovanja pa æe morati ona ili ¾enin æale da idu po njih! ©to i keva i tast imaju po 67 godina, ¹to su kolica sa njima dvojicom te¹ka kao tuè, ¹to klinci ne mogu toliku razdaljinu da preðu pe¹ke, ¹to d¾ukela lutalica ima pun kurac... Danas su tri komada le¾ala bukvalno ispred ulaza u obdani¹te.
Zaboravih, reèe mi prijateljica koja je vaspitaèica, tamo pola vaspitaèica ne dolazi kad je sneg. A ni deca! Za ¹ta plaæam, onda?! [veryangry] [veryangry] [veryangry] 18.000,00 za blizance! Eeeeej!!!!

Lazic

Potpuno su pitomi...:-* Jeste malo problem kad ne mo¾ete vi, ali breee èist vazduh nema cenu...;D

Da, kad je ba¹ ozbiljan sneg ¹to je ipak retko, samo pe¹ice ili nekim dobrim 4x4...;D Mada nikad nije bilo toliko zavejano od kad znam za sebe...;D Mislim za mene ludog...;D

Plazma Keks

tipican covek iz grada, daleko mu i 2,5km... blah....
i meni su bili blizi i OS i vrtic u vinci i kaludjerici pa sam isao na konjarnik. vrlo vazno, naviknes se posle mesec dana

Lazic

To je zato jer si peæinski èovek...:P ;D