Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

goranvojska


gmum44

izbacilo me iz takta kada sam jutros usao u prizemlje i ugazio u vodu od nekih 10 cm...lambada....cupaj laminat iznosi stvari....ojhaaaaaaaaa....toliko!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Lazic

@Gmum:
Ti si mi izgleda neki naopaki rod, pro¹le poplave, a ti poplavljen... Do kurca ba¹... Odakle voda...?







Citat: mareskin poslato 25 Maj, 2014, 15:35
Jebeni debil koji je promenio sistem registracionih nalepnica za kola na kojima je nacrtano uputstvo u 7 taèaka od èega na mojoj nalepnici NE va¾i ni jedan korak koji je nacrtan.

Mar¹ u pièku materinu nesposobnu!!! Serem vam se u usta pokvarena!!! Jedan jebeni posao imate da napravite nalepnicu koja se odlepi i zalepi i da ne tupite vi¹e kurac!!!
Mar¹ u pièku materinu i jedite govna!!!

Priznaj, sjebao si nalepnicu...;D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 26 Maj, 2014, 10:08
Citat: mareskin poslato 25 Maj, 2014, 15:35
Jebeni debil koji je promenio sistem registracionih nalepnica za kola na kojima je nacrtano uputstvo u 7 taèaka od èega na mojoj nalepnici NE va¾i ni jedan korak koji je nacrtan.

Mar¹ u pièku materinu nesposobnu!!! Serem vam se u usta pokvarena!!! Jedan jebeni posao imate da napravite nalepnicu koja se odlepi i zalepi i da ne tupite vi¹e kurac!!!
Mar¹ u pièku materinu i jedite govna!!!

Priznaj, sjebao si nalepnicu...;D

Malo sam podvio ivicu, ali je nalepnica cela. A i to zato ¹to mi se zalepio æo¹ak za prst.
Nisam bio mnogo iznerviran inaèe bi im sva¹ta rekao.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

unesreæi brate èoveka s èetres iljada kazne, a matorac ¾eljan malo vazduha i da se vozika ko penzos. bi mi ¾ao èoveka, panduri po adi lelemudaju one skutere bez kacige, gume im dotrajale, neæe im kupe nove, arèe brate one motore pa sve sla¾u u gra¾u kad im povade du¹u i onda zapne da napi¹e kaznu èoveku koji ima unuke. pa jebemu kiflu, nije tero na zadnjem levom trakom i igro se kukavice pa da ga unesreæi¹ sa èetres iljada. i sutra da klekne na ulicu, ja bi odma skoèio da mu pomognem, èovek je, nije golub...

Slaninar

Platim novu saobraæajnu zbog promene adrese - da se sla¾e sa adresom u liènoj.

Dobijem novu saobraæajnu, koju jebeno menjam zbog jebene promene jebene adrese i tu stoji STARA adresa?!?!?!?!?

Po¹to sam kontao putovati napolje, nisam mogao èekati da ponovo menjam. Vozim tako jednu sezonu. Doðe vreme za produ¾enje - ja produ¾im registraciju, sa sve tim da se ne sla¾e. E, sad, ove godine, skontali drugovi da se to, je li, ne poklapa i sad plaæam 1500 dinara za novu saobraæajnu - zbog promene adrese.

Hiljadu im majki jebem!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Ova teritorija je odavno zrela za sterilizaciju fuzionim oru¾ijem...

Zvonèica

Glupi telefon!!!! Stavim na punjaè, napuni se, skinem sa punjaèa, pokazuje da nije puna baterija..vratim...puna....izdr¾i jedan razgovor od 10 min!!! E u q!
Hold your head high and your middle finger higher

Lazic

Jak ti razlog za nerviranje, pfff...:P :-*

Zvonèica

Citat: Laziæ poslato 27 Maj, 2014, 10:49
Jak ti razlog za nerviranje, pfff...:P :-*
:P :P :P :P :P
jeste! rano je jo¹, mo¾da tokom dana bude ne¹to bolje....
Hold your head high and your middle finger higher

Lazic

:o ;D Trudi se svim silama ne ne bude ne¹to bolje...:-*

Zvonèica

Za danas ni¹ta nisam planirala   ;)
Hold your head high and your middle finger higher

Kostić

Citat: Slaninar poslato 27 Maj, 2014, 09:58
Platim novu saobraæajnu zbog promene adrese - da se sla¾e sa adresom u liènoj.

Dobijem novu saobraæajnu, koju jebeno menjam zbog jebene promene jebene adrese i tu stoji STARA adresa?!?!?!?!?

Po¹to sam kontao putovati napolje, nisam mogao èekati da ponovo menjam. Vozim tako jednu sezonu. Doðe vreme za produ¾enje - ja produ¾im registraciju, sa sve tim da se ne sla¾e. E, sad, ove godine, skontali drugovi da se to, je li, ne poklapa i sad plaæam 1500 dinara za novu saobraæajnu - zbog promene adrese.

Hiljadu im majki jebem!

ja kad sam menjao sva dokumenta u plastiku, deset puta sam govorio ¾eni iza ¹altera da ne pogre¹i ne¹to i da æu da reklamiram. devet puta je pogre¹ila i ispravljala dok deseti put nije sve pribele¾ila kako treba. boli njih kurac za nas, a mene lièno zabole kurac za njih. pogre¹e li reklamiram, ne priznaju li reklamaciju, ne stajem na zaustav i ne jebem ¾ivu silu, odo u 'kriminalce'.

pièka im materina nesposobna i neobrazovana i alava i bezobrazna, ka¾em i ja.

pare ne rastu na drvetu, a sindom 'ko te jebe ti ima¹ auto i motor oæe¹ da se vozi¹ daj pare' va¾i samo ovde, gde stvarno i ozbiljno treba primeniti laziæev recept. ako postoji bahatost na svim poljima, njihova ide ne 299, nego 500 na sat.

Kostić

a da ne spominjemo vrhunski bezobrazluk sa zelenim kartonima za TNG. dr¾ava ti stavi peèat i onda pljune na njega. sad je dobro, al ponestalo para pa æe da ne valja. jeftinije mi bilo da prodam auto nego da se naplaæam za opet nov inaèe va¾eæi karton ili da se naplaæam da skinem plin.

za to ¹to sam zbog njih prodao auto, za to sam im po¾eleo da onome ko je to izmislio da mu crkne krava. al ba¹. i ajd manjevi¹e za pare al ¹to to znaèi da kako nekome prdne i kako zafali para, dr¾ava ti ladno ke¾a, aj pujpikeneva¾i.

eeeee, jebeni sindrom ja sam vlas ja mogu ti ne mo¾e¹ ti si govno. pu, pu, pu, pu. i PU!

Slaninar

Ovce treba ¹i¹ati, a svaki narod ima vlast kakvu zaslu¾uje (trpi). Tako ka¾u. Ko nas jebe...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 27 Maj, 2014, 13:45
Ovce treba ¹i¹ati, a svaki narod ima vlast kakvu zaslu¾uje (trpi). Tako ka¾u. Ko nas jebe...

Ako mo¾e da se bira ja bi da mene jebe ona ¾enska ¹to je malopre pro¹la u d¾ipu. Sise dobraaa èetvorka, guza dobraa devetka. Mislim, ne bi da se nameæem, ali ako mo¾e da se bira ja bi nju. Hvala unapred.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Boban_m

Ako sve to vidis na ribi koja prodje u dzipu, sta sve vidis ako proseta? ;D

Za one na plazi, ne smijem ni da mislim... ;D

Lazic

Stvarno kako je debeli video guzu u d¾ipu, mora da je bio wrangler bez vrata...:D

mareskin

Citat: Boban_m poslato 27 Maj, 2014, 18:19
Ako sve to vidis na ribi koja prodje u dzipu, sta sve vidis ako proseta? ;D

Za one na plazi, ne smijem ni da mislim... ;D
Citat: Laziæ poslato 27 Maj, 2014, 18:23
Stvarno kako je debeli video guzu u d¾ipu, mora da je bio wrangler bez vrata...:D

Tako ¹to sam posle 10 minuta parkirao auto ispred mesare, a ona upravo izazila iz nje :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Taraba

Ti joj pridje¹ i ka¾e¹ "Maèko, imam neko meso za tebe, dodji da ti podam!" jel da? [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?