Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Citat: redshadow poslato 20 Maj, 2014, 19:37
stiso sam muda, riba pozadi a nisam prco mesec dana :D
Citat: Joker poslato 20 Maj, 2014, 19:43
Tako se to radi !!! ;D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

dva idiota...  :-* :-* [srce] [srce]


ontopic:
jebeni glupaci(Irena, nisi meðu njima, samo si hepo jebena kockica) sa jebenim zaverama...

mareskin

Citat: Laziæ poslato 20 Maj, 2014, 19:45

ontopic:
jebeni glupaci(Irena, nisi meðu njima, samo si hepo jebena kockica) sa jebenim zaverama...

Nismo jebeni!!!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

 :-* [srce] laziæu duso nikad se ne oseæam prozvanom :D :D :D svako zna ono sto zna i veruje u sta zeli  ;D :-* [srce]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

VR 46

Twist of wrist!

UFF

Citat: hurricane poslato 20 Maj, 2014, 15:29
..nosi to kod Dragana u Ju¾ni bulevar ako hoæe¹ da ti uradi kako valja, posle njega tegovi su nepotrebni..

i nek spremi 80eur po felni
+ ako pukne prilikom pokusaja ispravljanja mora da je nosi negde drugde da je vari jer dragan ne garantuje da nece puci

Plazma Keks

pfff... jbm ti tog majstora koji ne garantuje svoj posao

UFF

ja dao felen havariji on odneo nekom u novi sad, lik uradio upola cene koji je Dragan trazio i jos uz garanciju, ako pukne on sam zavari, popuni materijalom koliko treba pa obradi na strugu, Dragan nema tu mogucnost nit zeli tu obavezu
A ako se dobro secam po ceni za koji je huricane-u ispravio felnu je bila ekvivalentna ceni polovne ne krivljene felne samo sto se njemu nije cekalo

Plazma Keks

ma svi ti majstori na potezu, pazova, golubinci, beska, novi sad su jeftiniji i kvalitetni. uglavnom tamo i radim vece zajebancije...

Plazma Keks

komsija koji je ustao u jebenih 6 ujutru da bi kosio travu...

mrle

izgleda da mi riknjava akumulator na motoru!!!

Primam na poklon neki polovan.
Ili nadoknada u nekom pivu kod mene na terasi.

nemke

Meni juce crkao na burgmanu. Pokusana reanimacija, ali je akumulator definitivno umro. Mora da se uzme drugi.

Lazic

Citat: mrle poslato 23 Maj, 2014, 12:46
izgleda da mi riknjava akumulator na motoru!!!

Primam na poklon neki polovan.
Ili nadoknada u nekom pivu kod mene na terasi.
Ako hoæe¹ da bud¾i¹ od ups-a, ima¹ ga...:-*

mrle

Citat: Laziæ poslato 23 Maj, 2014, 13:21
Citat: mrle poslato 23 Maj, 2014, 12:46
izgleda da mi riknjava akumulator na motoru!!!

Primam na poklon neki polovan.
Ili nadoknada u nekom pivu kod mene na terasi.
Ako hoæe¹ da bud¾i¹ od ups-a, ima¹ ga...:-*

reci kad da kupim pivo?

Mislim, kupujem svaki dan, nego da kupim vi¹e.

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

mrle

Citat: misa-pei poslato 23 Maj, 2014, 16:26
Mnoooogo vise :P :P :P

da nisi i ti re¹io da doðe¹?
Evo, Maksim æe sada 4 godine. Pa ti vidi koliko niste dugo do¹li.

Lazic

Ljudi, braæo, roðaci, prijatelji, neprijatelji, ajde moooolim vas prijavite ove pajsere za uznemiravanje...

https://www.facebook.com/pages/Welcome-in-Hell-Serbia/731366463555073


monsterbnt

Gomila kretena i ''dobrotvora'' koji me ceo dan zovu ko ludi i traze slike sranja za Dz..... Naravno niko mi ne nudi ni dinara za to, vec pricaju pricu kako oni to oce eto da pomognu... E pa gospodo ja nisam crveni krst... Potpis ispod svake objavljene slike je obaveza a ne vasa dobra volja ili nacin placanja.... Radim za pare i primam sve konvertibilne valute, koje mi mozete dati u kesu ili uplatiti na neki od racuna u zemnlji i inostranstvu koje posedujem.... Ako vam je lakse.... racunajte da se i time bavite dobrotvornim radom, pomazuci jednog mladog fotografa koji na zalost zivi i radi u srbiji za srpsku platu, i kome su u poplavi stradali kicma i aparat....
Smrt SVIMA!!!!

ranko

nije pitanje sta... nego ko ?

a ko drugi nego zena... slomljen od gripa pod temperaturom sinoc oko 22h  lezim i ladno me izbaci iz kreveta i kaze :

ona : E jel mozes da odes na autobusku stranicu narucila sam cipele baletanke iz K.Mitrovice...
Ja. : Pa jbt jel nema u BG bas ni jedne cipele  ?
Ona: Da ali ove su extra i kostaju 6 evra!
Ja: 6 evra stvarnonije skupo
Ona: Pa da... uzela sam 4 para !
Ja : 4 para !?!? pa picka mu materina jel si stonoga ???? Jel si platila vec ( misleci ako nije da je odjebem )
Ona: jesam...
Ja : pu

ps. na sve ovo posle sam onako bolestan morao da ucestvujem i u potvrdjivanju da su lagane, udobne i lepe... ko da sam ih ja probao... sreca upalio sam auto pilot za klimanje glave i da da da da