Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

juga


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: mareskin poslato 19 Maj, 2014, 11:49
Citat: Jecko poslato 19 Maj, 2014, 11:45
Naravno da ne treba da se iko oseca lose, ali da me neko naziva debilom sto "glumim" humanost... [ludak]

Ko te nazove debilom ti mu opsuj majku i re¹en problem :)

Kada mogu i kada je potrebna pomoæ odem u banku i uplatim novac na raèun. Kad treba za namirnice i ostalo odem pitam ¹ta im treba, pa onda u prodavnicu i kupim. Nisam ja tako dobar èovek da ne bude zabune. I ne volim ljude ba¹ mnogo. Ali deca me jo¹ nisu izbacila iz takta i njima hoæu da pomognem :D

srce moje...:-* [srce]

mareskin


Nemoj sad i ti da poène¹ da me nervira¹ :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


Slaninar

Citat: pittatore poslato 19 Maj, 2014, 11:15
Hoce covek da kaze kako treba da odreagujes, njima neka je na cast ali ne prebacuj im to. Sad barem znas za u buduce kako da se ophodis prema njima.

Upravo tako. Ja bih svakako pozdravio Jecin predlog i bio SRETAN i zahvalan ¹to se ona s tim zajebava i cima, ¹to je na meni samo da dam pare, pa da se ona pobrine da se uplate kome treba. Ali nismo svi isti. Znam ljude koji ne bi dali dinar, ali su tovarili d¾akove. I obrnuto - neæe da odvoje minut, ali plate velike pare za pomoæ (neki advokati koje poznajem  :)  ). Ima nas raznih.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 19 Maj, 2014, 15:31
Citat: pittatore poslato 19 Maj, 2014, 11:15
Hoce covek da kaze kako treba da odreagujes, njima neka je na cast ali ne prebacuj im to. Sad barem znas za u buduce kako da se ophodis prema njima.

Upravo tako. Ja bih svakako pozdravio Jecin predlog i bio SRETAN i zahvalan ¹to se ona s tim zajebava i cima, ¹to je na meni samo da dam pare, pa da se ona pobrine da se uplate kome treba. Ali nismo svi isti. Znam ljude koji ne bi dali dinar, ali su tovarili d¾akove. I obrnuto - neæe da odvoje minut, ali plate velike pare za pomoæ (neki advokati koje poznajem  :)  ). Ima nas raznih.

Ali pomognu. Svako onako kako hoæe ili mo¾e.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

TEEfqd

uleteo sam u rupu u krivini sa suvozacicom na nekih 150ak, kad se skrece sa obrenovackog na padinu.
iskrivio obe felne na desnom rubu, ostali oboje na motoru zato sto sam rosi.

UFF

dzaba si balansirao ceo dan

daj slike da vidim koliko je strasno

Andreja

Zato kupi¹ lepo enduro, niti mo¾' da ide 150 niti oseæa rupe :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D


TEEfqd

sva sreca nisam pocepo gume, ovo mi je bukvalno treci dan voznje na njima, nisam imao puno vremena za voznju
edit, sva sreca nismo izginuli lol

UFF

nije strasno, sredi se to rucno i to bez farbanja felne ;)
samo sto ces morati opet kroz proceduru demontaza/montaza/balansiranje

Major

Dobro da niste popadali i da se niste ispovredjivali. To ces lako ispraviti nije strasno :)

Hurricane

..nosi to kod Dragana u Ju¾ni bulevar ako hoæe¹ da ti uradi kako valja, posle njega tegovi su nepotrebni..


clutch&brake

Citat: redshadow poslato 20 Maj, 2014, 14:45
uleteo sam u rupu u krivini sa suvozacicom na nekih 150ak, kad se skrece sa obrenovackog na padinu.
iskrivio obe felne na desnom rubu, ostali oboje na motoru zato sto sam rosi.

STA JE BRE BILO???

sreca tvoja... tu uvek vode ima do kolena... stvarno si rossi :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

VR 46

imao si srece da ti nije i crnac sa zapreznom biciklom izleteo,tu uvek pretrcavaju,jbs felne bitno je da nisi pao  [clapp]
Twist of wrist!

TEEfqd

prosle godine u 4 ujutru lik je krenuo tu da pretrcava. na 20cm od njega sam prosao, video sam ga tek na pola metra od sebe, nisam ni stigao da odreagujem

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

TEEfqd

stiso sam muda, riba pozadi a nisam prco mesec dana :D