Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

#11260
Citat: Radanovic poslato 11 Maj, 2014, 01:46
[glavazid] [glavazid] [glavazid]

Pobjednik/pobjednica Evrovizije 2014. [samoubistvo] [pop] [samoubistvo] [pop]
Rusi potpisivali peticiju da se zabrani prenos na TV-u.





jeli?......to te izbacilo iz takta ?

pa mi smo jos 1981 godine na Evroviziji (ili evrosongu kako li se vec zove)imali Cikitu Wurst.......i nikom nije smetala,ponosili smo se isto ko i austrijanci danas....a vidi i sam koliko kasne za nama;)

Yugoslavia 1981

PECA BMW

Citat: PECA BMW poslato 10 Maj, 2014, 23:51
Juce me prica Zet sta mu se desilo i ja sa njim ispizdeo ..

Za 1.Maj ode on da kupi u DIS dve gajbe jelen piva i jos neke sitnice , tek kad je stigo kuci skonta da je flasa piva kosta 80din a inace je 60din  ? Onako zaprepasceni pocne pominjanje bilze i dalje rodbine i hranjenje govnima onaj slogan "kupujmo domace u domacoj trgovini " ..

Zatim onako revoltirani srocili Mail DIS-u ( gde inace se mesecno ostavi po 60,000 i vide dinara) na koji su oni odgovorili kratno " kod nas se mozete informisati o aktuelnim cenama " . E tu tek popenis i resis da im uvek pre kupovine napravis spisak onog sta bi kupio oko 500 artikla i posaljes Mail da ti odgovore koje su aktuelne cene.

Oni nas odgonili pa isli smo dalje , poslali smo Mail direktno pivari gde se proizvodi Jelen pivo i jos uvek cekamo odgovor ....

Sad ja planiram da srocim mail ovima u Dis-u otprilike ovako :

Otac me je za 1.maj poslao po pivo , dve gajbe a ja se vratio sa 800 din manje jer je cena piva bas taj dan i samo taj dan skocila za 20 din po flasi , posto sam od caleta dobio dobreee batine jer sam navodno ukrao 800 din od kusura (zna cale koliko kosta pivo , proverijo je sutradan) tata je posumljao da se drogiram i resio da me vodi u Crnu reku na odvikavanje od droge koju sam kupio od tih nestalih 800din ..
Sad vas molim da dodjete i objasnite mom caletu da je pivo stvarno bilo sluplje i da me ne salje u Crnu Reku .

pivara jos uvek ne odgovara ,  grrrrrrr
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Major


BOKYBOY

...najnovija vest...sledece godine Srbija uèestvuje na Evroviziji...predstavljace nas Boki13 sa pesmom ''al bi se ¹ikicala''... [rofl]

April

Citat: BOKYBOY poslato 13 Maj, 2014, 20:28
...najnovija vest...sledece godine Srbija uèestvuje na Evroviziji...predstavljace nas Boki13 sa pesmom ''al bi se ¹ikicala''... [rofl]

A ti ces u medjuvremenu na turneju po Sarajevu sljedeci vikend, BOKYBOY?  :D
Do you want to be right or do you want to be free?

Darko

Daaaa...dolaze ti braca bajkeri ...

Vise sviram u bosni nego u beogradu...hahaha

BOKYBOY

Citat: April poslato 13 Maj, 2014, 21:05
Citat: BOKYBOY poslato 13 Maj, 2014, 20:28
...najnovija vest...sledece godine Srbija uèestvuje na Evroviziji...predstavljace nas Boki13 sa pesmom ''al bi se ¹ikicala''... [rofl]

A ti ces u medjuvremenu na turneju po Sarajevu sljedeci vikend, BOKYBOY?  :D

;)

Major

Citat: BOKYBOY poslato 13 Maj, 2014, 20:28
...najnovija vest...sledece godine Srbija uèestvuje na Evroviziji...predstavljace nas Boki13 sa pesmom ''al bi se ¹ikicala''... [rofl]

On je Makedonac, nas jedino da predstavlja Kleopatra :)

Lazic


Joker

Kako padne kisa, ljudi jednostavno zaborave da voze...  [veryangry]
Jbt cim je malo frka, niko je Hebe nikoga, samo svoje dupe gledaju.. Neverovatno..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Ne zaborave, nego nisu ni znali ali sedaju u kola samo po kijametu...:o [facepalm]

mi¹ko_kolo

Citat: Major poslato 14 Maj, 2014, 09:33
Citat: BOKYBOY poslato 13 Maj, 2014, 20:28
...najnovija vest...sledece godine Srbija uèestvuje na Evroviziji...predstavljace nas Boki13 sa pesmom ''al bi se ¹ikicala''... [rofl]

On je Makedonac, nas jedino da predstavlja Kleopatra :)
Pa i Kleopatra je Bosanac.

Andreja

Do æurca, zaostajemo za okolinom, svi imaju neke bemliga¹tajeovo kreature sem nas...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

BOKYBOY

Citat: Andreja poslato 14 Maj, 2014, 11:04
Do æurca, zaostajemo za okolinom, svi imaju neke bemliga¹tajeovo kreature sem nas...

...a Marija Serifovic sta je? [neampojma]

Lazic


Slaninar

Citat: Laziæ poslato 14 Maj, 2014, 10:08
Ne zaborave, nego nisu ni znali ali sedaju u kola samo po kijametu...:o [facepalm]

Ne znam za BG, ali po NS zaista polude i oni ¹to voze inaèe - dodu¹e, preko pola vozaèa samo sedi u kolima, ne vozi ih. Po fazonu "kad mi je stra¹no, ja za¾murim". Poènu da idu ulicom i da voze kao da sa neba padaju bombe, da æe ih ubiti izlaganje ki¹i.


Lav me izbacio iz takta - napravio sam faking DEMIJANA!    [rofl]

Kako zatvorim oèi, on zaplaèe. AaAaaaa, grèevi...   [panic]


http://www.buzzfeed.com/laraparker/things-we-wish-we-could-say-to-our-friends-with-kids
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Jecko

Pa imamo Andreja Pejica.... [facepalm] Propevace za pare.....ne verujem da ce biti problem....

http://www.bestshopmagic.com/data/images/2011-12-14/56880_hema366_650x460.jpg?ver=1323852324

edit: Gle....on je Bosanac....

monsterbnt

Smradina od sefa..... crkne mi blic na snimanju.... ne uradim bas najbolje zbog toga.... i majmun mi sevne 5000 od honorara.... + sto cu morati da platim servis 7-10.000, jer meni ne moze da se placa od strane firme posto ne radim paparaco.... Kao nije bitno sto mi je crko blic, morao sam da se snadjem... mater li mu jebem....
Smrt SVIMA!!!!

mi¹ko_kolo

Citat: Slaninar poslato 14 Maj, 2014, 12:50
Citat: Laziæ poslato 14 Maj, 2014, 10:08
Ne zaborave, nego nisu ni znali ali sedaju u kola samo po kijametu...:o [facepalm]

Ne znam za BG, ali po NS zaista polude i oni ¹to voze inaèe - dodu¹e, preko pola vozaèa samo sedi u kolima, ne vozi ih. Po fazonu "kad mi je stra¹no, ja za¾murim". Poènu da idu ulicom i da voze kao da sa neba padaju bombe, da æe ih ubiti izlaganje ki¹i.


Lav me izbacio iz takta - napravio sam faking DEMIJANA!    [rofl]

Kako zatvorim oèi, on zaplaèe. AaAaaaa, grèevi...   [panic]


http://www.buzzfeed.com/laraparker/things-we-wish-we-could-say-to-our-friends-with-kids
'Ajde, ne foliraj se sad. Lezi na leða i malog na grudi-stomak. Kod mojih je pomagalo.

mrle

Citat: mi¹ko_kolo poslato 14 Maj, 2014, 14:38
Citat: Slaninar poslato 14 Maj, 2014, 12:50
Citat: Laziæ poslato 14 Maj, 2014, 10:08
Ne zaborave, nego nisu ni znali ali sedaju u kola samo po kijametu...:o [facepalm]

Ne znam za BG, ali po NS zaista polude i oni ¹to voze inaèe - dodu¹e, preko pola vozaèa samo sedi u kolima, ne vozi ih. Po fazonu "kad mi je stra¹no, ja za¾murim". Poènu da idu ulicom i da voze kao da sa neba padaju bombe, da æe ih ubiti izlaganje ki¹i.


Lav me izbacio iz takta - napravio sam faking DEMIJANA!    [rofl]

Kako zatvorim oèi, on zaplaèe. AaAaaaa, grèevi...   [panic]


http://www.buzzfeed.com/laraparker/things-we-wish-we-could-say-to-our-friends-with-kids
'Ajde, ne foliraj se sad. Lezi na leða i malog na grudi-stomak. Kod mojih je pomagalo.
i malo ga lupka¹. Èim mu se ugreje stomaèiæ, ima da poène i da prducka i da se smiri i zaspi.