Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Radanovic

 [glavazid] [glavazid] [glavazid]

Pobjednik/pobjednica Evrovizije 2014. [samoubistvo] [pop] [samoubistvo] [pop]
Rusi potpisivali peticiju da se zabrani prenos na TV-u.



TEEfqd


zVuk

radanovicu pobogu covece, zar si morao da kacis sliku.......pokvari mi probavu, brisite bre ovo, na ovom forumu ima i dece.........i sto manje se prica o toj spodobi, brze ce da padne u zaborav...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Bori¹a

hahahaah ceo fejsbuk bruji o ovome... ja bih zeleo takvu bradu.. ;D

zVuk

fejsbuk i jeste za takve....jebo vas fejsbuk...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Bori¹a

nego sta... ja nisam imao predstavu o cemu se radi, ne pratim to sranje

BOKYBOY

...zamisli da ti shipu,to ko da hebes dlakavu... [rofl]


Lazic


mi¹ko_kolo

Meni lièi kao da ga je pravio neki kum Mika. ;D

goranvojska


Hohštapler

...a sad zamisli... Joksimoviæ je na tom takmièenju bio DRUGI! Ahahhahahha!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jecko

To je to.....idemo u Evropu.....bradate devojke, muskarci u haljinama..... jeeej   [samoubistvo]

Dragana friz


Radanovic

Pametni su Srbi,Hrvati i Bosanci ¹to nisu imali predstavnike ove godine , a da su pametni vi¹e nikada nebi ni i¹li na ovaj gay festival.

balcan girl

vidis da je neodlucan :D ne zna sta hoce da bude kad poraste :D dal zensko dal musko :D inace musko :D adamova jabucica :D taman eto sad je to in ne moram da depiliram brkove vise :D :D  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Realno je zasluzio pobedu....kad neko sme tako da izadje pred kameru treba da pobedi....elem....nekome je Sloba ono bese smetao.....nije mu odgovarao jednopartijski sitem ....i sto nas evropa nece.....ajde sad lepo priznajte da ste i vi krivci za ovakav epilog..bar u promilima....
A Vujosevica prozivaju da je skinuo sako i da je nepristojno obucen....sledeci put na utakmici da isprati dress code....zlana haljinica i da pusti bradu i brkove.....da vidim da li ce imati muda da mu napisu kaznu za nepropisno oblacenje....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bori¹a

o ovome tolika uzbuna, a kad je srbija slala ono cudo sto lici na musko a u stvari je marija?

ЯЭВОЛУТИОН

mislili su da je Mario Sheriff.....mislis da su skontali da je zensko.....ovaj je preterao nsa tom haljinom....da je navukao lasteks pantalone niko ne bi ni primetio....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11