Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Joker poslato 29 April, 2014, 00:16
Pocne auto odjednom da mi trokira i da se cuje kao traktor i nece da ide... I sta mu je, zajebavam se celo popodne i vece i na kraju provalim da imam 20 litara benzina u rezervoaru... Sve bi to bilo lepo da mi je auto benzinac... Majmun na pumpi mi je sipao benzin umesto dizela.. Sreca sto sam imao nesto u njemu pa nisam razneo ceo agregat... Pa popizdeo sam... I sta sada da radim? Da idem tamo i da se nabedjujem sa idiotima, nema poente, nemam racun...
@ime moje blesavo:
Dodaj 2 litre dvotaktola i jo¹ 20 litara nafte, i bog da te vidi...:o ;D

K0le

Citat: Joker poslato 29 April, 2014, 00:16
Pocne auto odjednom da mi trokira i da se cuje kao traktor i nece da ide... I sta mu je, zajebavam se celo popodne i vece i na kraju provalim da imam 20 litara benzina u rezervoaru... Sve bi to bilo lepo da mi je auto benzinac... Majmun na pumpi mi je sipao benzin umesto dizela.. Sreca sto sam imao nesto u njemu pa nisam razneo ceo agregat... Pa popizdeo sam... I sta sada da radim? Da idem tamo i da se nabedjujem sa idiotima, nema poente, nemam racun...

Radnik koji ti je sipao gorivo je odgovoran.. Ako ne mo¾e da prepozna razliku izmeðu benzinca i dizela¹a ne treba ni da radi na pumpi. A i na svakom poklopcu rezervoara jasno pi¹e koje gorivo treba sipati. Sumnjam da nemaju kamere, tako da si verovatno snimljen prilikom kupovine, tj snimljen je i on prilikom sipanja.  [thumb_up]

Hohštapler

Citat: Plazma Keks poslato 29 April, 2014, 01:00
nakon sto sam nekoliko puta drugima cistio rezervoar i sistem za gorivo, naucio sam da uvek JA sipam sam gorivo u kola...

+1

Sreæom, nisu meni sipali, ali drugaru u motor sipali dizel!!!
Uzeo tek motor (mislim da mu ga je Havarisani sreðivao), novo ulje, sveæice, filteri, oèi¹æen i na¹telovan, pokupio motor i krenuo da se voza, ali prvo na pumpu, i ka¾e liku "do èepa" i ode unutra da plati...
Do èepa dizela!
Ishod znate...

Od tad, na svakoj pumpi - NAPOMENEM ¹ta da sipa i gledam dok sipa, ako ne sipam ja. I ja kad sipam 3 puta pogledam.

Inaèe, èitao sam ne¹to da hoæe da standardizuju otvore na vozilima i toèilice, da ne mo¾e¹ da sipa¹ pogre¹no gorivo, npr da dizel ima trougaoni oblik tièilice i ulivni kanal isto, BMB okrugli itd... Sad imaju boje, ali kurac, BMB negde crven, negde zelen...

Joker, na plusiæ, da te proðe bol u du¹i  :-*
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Plazma Keks

eh... mislis da se nece naci neki debil koji ce hteti da gurne kvadrat u trougao? ;D ;D

Lazic


K0le


Joker

@Lazic Ma izbacio sam sve iz rezervoara i sipao kako treba.. Sve radi kao sat, sreca...

@Kole Ja uvek kazem za koliko i sta da mi sipa i krenem ka kasi da platim dok on zavrsi... Znas kada ne obracam paznju, ne uzmam racun, sta ce mi.. Sreca sto mi autu nije nista inace bih napravio haos! Bukvalno!

@Andrej Sada cu i ja tri puta da gledam... I da dva puta proverim...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

dzimika

Zato ja stojim pored ako on sipa ali gledam da ja uvek sipam

Hurricane


Darko

Nikad ne sipam sam jer mi opasno ide na kurac da mi on izigrava manekena i kucka poruke , pri tom za to prima platu , a ja da usmrdim ruke...ne...izadjem iz auta , cekam ga , zovem ga....
A kad bi se desilo da mi sipa pogresno gorivo , verovatno bi ga popio posle...

Plazma Keks

ne volim kada oni sipaju, kazes mu za 1000, a on ti sipa za 998 ili tako nesto. jeste da je dinar-dva u pitanju, ali to me nervira. onda ja lepo sipam za 1001 i prc, nemam dinar da im dam ;D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

dzimika


Jecko


zVuk

Citat: Plazma Keks poslato 29 April, 2014, 13:35
ne volim kada oni sipaju, kazes mu za 1000, a on ti sipa za 998 ili tako nesto. jeste da je dinar-dva u pitanju, ali to me nervira. onda ja lepo sipam za 1001 i prc, nemam dinar da im dam ;D

dupe bi dao za dinar...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Citat: dzimika poslato 29 April, 2014, 17:02
gde nadje tamo da sipas

©ta im fali...? Uglavnom sipam gas, nisam primetio neku razliku u potro¹nji... Vièi ako treba da ih izbegavamo...

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Jecko

Lasta Mladenovac strajkuje......

Stotine i stotine ljudi koji idu na posao u Bg nemaju cime da dodju do Bga....

A nisu ni vozaci krivi sto strajkuju....ne primaju platu mesecima.....

Srbijo.... [facepalm]

zVuk

Citat: Jecko poslato 30 April, 2014, 17:54

Stotine i stotine ljudi koji idu na posao u Bg nemaju cime da dodju do Bga....



.....vozom..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti