Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major


UFF

13.245 rsd za parking servis i jos 5.000 rsd drzavi (ako platim u roku od 7 dana onda samo 2.500 rsd)   [veryangry] [ljutko]

platim vam  [srednjiprst] majku vam lopovsku, kazna ide u fijoku sa ostalim ali ovi lopovi sto ti ne daju da uzmes SVOJ auto e to me je izbacilo iz takta
u kakvoj to drzavi zivimo koji qrac kad ti privatna firma PRISVOJI skupu i tesko stecenu imovinu zato sto si se pogresno parkirao?  :wtf:


http://s27.postimg.org/indwdphbn/Image12141.jpg
http://s27.postimg.org/w6uqjevar/Image12142.jpg
http://s27.postimg.org/f51whbgfn/Image12143.jpg

mkt

a trebalo je samo da zamenim akumulator  [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm]

Slaninar

Citat: mkt poslato 31 Mart, 2014, 11:47
a trebalo je samo da zamenim akumulator  [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm]

Nisi najgori. Nekad èovek ne vidi ¹umu od drveæa, ¹to se ka¾e. Pre koju nedelju sam drugaru "popravio" motor sa 3 litre bezolovnog.  Èim sipa¹ gorivo, on ide!  :D
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mkt


BOKYBOY

...bem ti drugu smenu cele nedelje...a vidi vreme za voznju... :'(

Hurricane


BOKYBOY

Citat: hurricane poslato 31 Mart, 2014, 16:28
...uz'o motor?

...sinoc...hebe kevu kako ide...evo gledam ga pred kapijom firme... :'( :'( :'(

Slaninar

Ne znam do kad ti je smena, i kako ti je kod kuæe s obavezama, ali meni je ba¹ merak onda u zoru zapaliti, pa se vozati do poèetka smene. Barem za sad dok nisu jako dugi dani. Bolje iskoristim prepodne.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hurricane

..nikad nije kasno da se pegla strasno...


Lazic

Hahahaha, kod mog biv¹eg gazde u biv¹em bkbc...;D Bio jedini pacijent u 5000 kvm...:o ;D

Kalesin

Juce oko podneva moj dragi autic je na nekih dva kilometra od kuce poceo da radi kao rasklimatana ves masina sa parom patika i centrifugom...prevod.. uginula mi bobina i jadnice je radilo na cak dva cilindra.  :'( :'( :'(
Dovukla ga kuci, zvala majstora ali tek danas sam uspela da ga doteram do njega, usput me je pola bezanijske kose i zemuna psovalo jer 1-2 i 3000rpm....ukoliko se obrtaji smanje centrifuga se vraca... a onda se jada ugasi...problem resen....
ali bem mu sunce njegovo francusko 11970 dinara za Valeo bobinu.... [veryangry] [veryangry]
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Lazic

E jebiga, da si znala da pita¹, u kit komercu oko 10000, a na¹ bata Mige mo¾e da je nabavi polovnu za 40ak e...:( :-* i meni je krepala... Koje ti je francusko gomno...?

eclipse4

izbacilo me to sto sam jos zimus video jedan motor pod snegom,bez cerade bez icega.......pre nekog vremena sam ga opet video iz predela masine je nikla trava neka.......juce sam ga opet video,nazalost tovare ga neki srbi (BG registracije)na prikolicu uz komentar "izlickace ga dragance (ili gorance),bla bla bla.....ali prodace se sigurno za hiljadarku"

tako da ce taj nasminkani motor zavrsiti kod nekog u dvoriste a moza covek da zadnje pare za to.....

Kalesin

Lazicu druze mislim da mi je racun iz Kit komerca...polovnu sam imala...uginila posle 4 meseca..kad mi je prva skviknula isprepadao me je onoliko..jer mi je na naplatnoj rampi pred BG poceo da izigrava ves masinu, tako da polovnu nein...
Inace nije bre gomno.. moj lepi lavic ( Peugeot 206 1.6 16V XS varijanta sa 110hp)... volem ga skoro pa koliko i motor...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Lazic

Ako nisi zamenila sveæice, i nova æe brzo da krepa...:o Ja mnogo volem moje francusko gomance, pikaso 1.8 16v... Interesantno je da je moja bobina jeftinija...;D


Lazic


mrle