Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivan1979

Dok on " gleda " koliko ce da izadje, odes kod drugog majstora i unaperd dogovoris cifru . Bole te uvce da li ce morati da menja 2,3 ili 5 nosaca ,,,, i da li se on zajebao u proceni.
;)

Plazma Keks

Nekada  covek zaista ne moze da kaze cenu... Mada, u tom slucaju mozes da rasturis das diagnozu i kazes cifru, ako ne odgovara vratis sve nazad i naplatis svoje gubljenje vremena. Prijatelj ti je jako korektan covek

Ivan1979

Po ko zna koji put, ,,,,   sa prijatljima sedi, jedi, pij, jebi,vozi, dubi na glavi,   ali kada treba posao da se uradi oduvek je manje "kostalo" da to odradi neko drugi.   Naravno , cast izuzecima , ako ih imas vise od 3 ti si srecan covek   [cheers]


Lazic

@moja divna slnnnca:
Ne znam ¹ta ti je taèno radio za 200 evra, ali farbanje plastika za 100 e je ok za nepoznatu mu¹teriju, ali ako ti je neko drugar, ne oèekuje se da æe da ti radi za d¾abe, ali uzme koliko zaradi meseèno, pa podeli na tih 8 sati koliko je izgubio na tebe, pa skine 10 ili 20 ili 30 ili 100% u zavisnosti koliko ti je dobar prijatelj i koliko ¾eli ili ne ¾eli da ula¾e u to prijateljstvo, vrlo prosto i èak moralno... Jebote, potpuno nepoznat èovek(Vlajkov drugar majstor) je prvo rasturio moj agregat, 2 sata ¹lajfovao cilindar od istopljenog klipa da vidi o¹teæenje ne bi li mi u¹tedeo zamenu agregata, pa po¹to nije moglo, na¹ao mi drugi agregat, doneo ga i ugradio u jebenog pikasa, i onda se snebivao koliko da mi tra¾i za ruke(a svi koje sam pitao su bili izmeðu 150 i 200), i na kraju tra¾io 120 jer zna da sam pozajmio pare(a opet ¹ta to njega briga)... Pa jebem mu mater ba¹, menjaj i drugara i majstora...

Slaninar

Èovek je ispravio nosaè oklopa (grejao let lampom i govorio mi gde polugom da krivim). Rastavio i ispravio fuzaster. Ostalo je da ofarba plastiku i vrati far, satove i tu plastiku nazad na nosaè. Nekih 4 sata efektivnog rada do sad, plus ¹to je ostalo da ofarba plastiku i to sklopi nazad (cenim da za to treba max jo¹ 4 sata).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

abarth_maniac

Ja sam kod tog tvog "drugara" usao jednom i nikad vise! Naravno, ne da mi nesto radi, nego isao sa drugom da mu pravim drustvo da on kupi neke sitnice...
Covek me izbacio iz takta, ja ga na finjaka spustio na zemlju i izasao! :D Sve njegovo je najbolje, a ono sto ti imas je govno. Uvek i za svakog! Cak i svoje opljuje kad zaboravi da je on prodao, pa posle kao ha, ha, salim se! ;) (XR1100 ti je kinesko plasticno govno i bolje da je bacim, nikad mi glavu ta kanta nece sacuvati - reci doticnog, otprilike)
Samo o¹tro i pun gas!!!!!!

Plazma Keks

prijateljima kojima sam do sada popravljao bicikle, dinar im nisam trazio sem da mi plate delove(ako kostaju vise od 500din)... prosto ne mogu da im naplatim, ali ne smeju da dodju na vrata bez fante i cipsa ;D
nego, od cega je taj nosac oklopa?

Taraba

Zlato, platina i grafen, kad toliko kosta popravka.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Plazma Keks poslato 27 Mart, 2014, 18:05
prijateljima kojima sam do sada popravljao bicikle, dinar im nisam trazio sem da mi plate delove(ako kostaju vise od 500din)... prosto ne mogu da im naplatim, ali ne smeju da dodju na vrata bez fante i cipsa ;D
nego, od cega je taj nosac oklopa?
to je zatosto ne zivis od popravke bicikala....

Danas covek zove za Burgmana...ja mu rekoh prekon telefona 35 sve zajedno...covek dosao , dao mi pare i oterao motor....ja posle toga pogledam covek mi dao 35000 dinara....ja ga zovem..."jesi bre ti normalan 35 evra sta si mi ovo dao"....."pa i meni bilo cudno zasta toliko, ali sta znam"...posle dosao da mu vratim "kusur".....kakav ludak!!!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks

ne zivim od bicikala, ali nemam nijednog prijatelja koji poseduje viljuskar...

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

ЯЭВОЛУТИОН

a jel ima varijanta da "laze kao covek" !!!!!!!! ...i pitanje je da li je laz ili poricanje...nemoj mesati jedno sa drugim...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Kako je meni govorio jedan stariji èovek:"Sinko, ne priznaj ni kad te uhvati na gomili! Samo vièi NISAM!" ;D

Zvonèica

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Mart, 2014, 21:47
a jel ima varijanta da "laze kao covek" !!!!!!!! ...i pitanje je da li je laz ili poricanje...nemoj mesati jedno sa drugim...

Ma, kakvo poricanje...ne me¹aj babe i ¾abe.
Ovo je kad okaèi 00 o klin
Hold your head high and your middle finger higher

eclipse4

Citat: mi¹ko_kolo poslato 27 Mart, 2014, 23:58
Kako je meni govorio jedan stariji èovek:"Sinko, ne priznaj ni kad te uhvati na gomili! Samo vièi NISAM!" ;D

ja jos nikad nisam priznao i evo jos uvek sam u braku......da sam priznao sigurno vise ne bih bio.....

ali priznajem,posto mi je zena iz sveta medicine,ponekad sam imao nocne more,poneki put se trznem iz cista mira......ostaju tu posledice kad neznas cime moze da te bocne preko noci u sred sna......samo ustajes ujutru i shvatis da donja polovina tela ne radi.

kako god ne priznaj pa makar te u vatru bacili ;)

mi¹ko_kolo

Misli¹, samo se probudi¹ ujutru i shvati¹ da ne mo¾e¹ ustati?! ;D

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

eclipse4

Citat: mi¹ko_kolo poslato 28 Mart, 2014, 01:11
Misli¹, samo se probudi¹ ujutru i shvati¹ da ne mo¾e¹ ustati?! ;D

e bas to :)

Zvonèica

A za¹to vam je svima prva asocijacija bila prevara?  [neampojma]
Hold your head high and your middle finger higher

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen