Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

3006

Citat: mrle poslato 07 Mart, 2014, 09:55
re¹enje za glavu, sinuse...
sipa¹ neku rakiju u npr. èep. Uzme¹ slamèicu, onu tanku i skrati¹ je na oko 5cm.
Uzme¹ i lepo u¹mrka¹, jaako.
U poèetku se koprca¹ kao prase na klanju, ali posle bude dobro.
Èuo ja, kreten, da se zubobolja leèi tako ¹to krvnièki povuèe¹ dim iz cigarete kroz nozdrvu, a drugu zatvori¹. Zavarim i popucaju mi kapilari u oku, dva dana sam izgledao kao iz rata da sam do¹ao.  [ludak]



Citat: Vale poslato 13 Mart, 2014, 11:27
Slomila zub na mindjusu  [veryangry] Dobro jutro
Svoju ili tuðu?  [djavo]

Vale

Samo svoje griicckaamm
Kaze cika zuba sve uredu samo malo Okrnjen...mogu nastaviti sa jakim,cvrstim doruckom  ;D

Major


Plazma Keks

Ja da sam na tvom mestu, ugradio bih jos jednu mindjusu u jezik. Da ne ostanem gladan ;D

Vale

Jest pa da se ugojim....mada nista nije iskljuceno  :P
..a malopre mi se desilo..radila sam trajno ispravljanje kose...i direktno sam udahnula miris,paru tog preparata..jel sam onda sada ravnodusna? :D

Major


pittatore

Jos jedan dokaz da su zene mazohiste ;D

balcan girl

zene rade svasta, depiliraju se vrucim voskom, buse nos, usi, obrve, jezik, tetoviraju se, vade rebra, zube, izgladnjuju se da bi bile mrsavije, a nama nedaju da ih jebemo u dupe jer ih boli ???:o :o :o :o :wtf:
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] to je komentar mog brata  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Plazma Keks

Nije mi jasan trend vadjenja rebara... Vatafak

balcan girl

pa to je sher uradila izvadila dva rebra da bi izgledala mrsavija :D a ingrid bergman cini mi se ili bese ava gardner je izvadila kutnjake da bi joj lice izgledalo mrsavije :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

K0le


Darko

to i pedercine vade da bi mogli sami sebi da puse ;)   [samoubistvo] [doh] :o

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kalesin

Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Gvozden

 [veryangry] [veryangry]
kad radis sa debilima i neradnicima....ah sto mi idu na qrc ljudi koji stalno vataju krivine...

mali_zmaj

najavili mi u da radim u nedelju,renovirali prodaju i ja sad prekidam produzeni vikend i moram par sati ici na posao,da se pripemimo za rad u ponedeljak!! jebeni kurcoklepci!!   [facepalm]
jin-jang

Lazic

Citat: balcan girl poslato 14 Mart, 2014, 12:19
zene rade svasta, depiliraju se vrucim voskom, buse nos, usi, obrve, jezik, tetoviraju se, vade rebra, zube, izgladnjuju se da bi bile mrsavije, a nama nedaju da ih jebemo u dupe jer ih boli ????  :o :o :o :o :wtf:
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] to je komentar mog brata  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Fora je stara bar 10 godina...:P Nego do jaja je ¹to ti se D¾imika zahvalio, jo¹ jedan napaæeni brat bulj¹evik...:o [rofl]




Citat: Kalesin poslato 14 Mart, 2014, 17:40
Jebeni bojler....



Ovo k'o da sam ti ja popravljao bojler...:o [facepalm] [rofl]




Citat: K0le poslato 14 Mart, 2014, 15:43
PrEtisak  [facepalm]...
E ako se 6 litara ¹pricera ka¾e skraæeno pretisak, onda u redu...:o :P ;D :-*

Slaninar

Spletke na poslu. Ako si mimo toga, ne znaèi da te neæe lupiti po leðima. Rek'o: "za dobrim konjima pra¹ina se di¾e" i oterao sve u kurac.  :)


Onda majstor uradio komad name¹taja super, ali ne po meri koju smo dogovorili. Posle se jedem: ako ostavim, oseæam se kao magarac, lepo sam sve nacrtao, platio po¹teno. Ako tra¾im da popravi (mora skoro sve ponovo, lepio je), oseæam se kao govno ¹to maltretiram èoveka. A super je lik, znam da bi radio novi bez pogovora. Re¹io na kraju da ostavim sve kako jeste.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 15 Mart, 2014, 07:41
Spletke na poslu. Ako si mimo toga, ne znaèi da te neæe lupiti po leðima. Rek'o: "za dobrim konjima pra¹ina se di¾e" i oterao sve u kurac.  :)


Onda majstor uradio komad name¹taja super, ali ne po meri koju smo dogovorili. Posle se jedem: ako ostavim, oseæam se kao magarac, lepo sam sve nacrtao, platio po¹teno. Ako tra¾im da popravi (mora skoro sve ponovo, lepio je), oseæam se kao govno ¹to maltretiram èoveka. A super je lik, znam da bi radio novi bez pogovora. Re¹io na kraju da ostavim sve kako jeste.

I pokloni majstoru ispravan metar :D

Radio je poznanik u jednoj firmi za izradu name¹taja po meri. Ode njegov kolega da izmeri prostor ukopan u zid da bi napravili knap ugradni ormar. Napravili oni ormar, odneli na ugradnju i videli da ne mo¾e da uðe zbog 2 cm razlike :D

Kolega koristio drveni metar koji je nasledio od dede :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu