Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

Citat: Joker poslato 07 Mart, 2014, 08:53
Debeli, ne nadaj se.. :)

MIGE, eh da je tako, pa ja bih dva puta bio bolestan...
ja samo mislim  da je zmaj malo zaljubljen u tebe...u cosku zamracene sobe,jednom ruka dira misa i prelazi preko tvojih slika a drugom rukom stegao vrsnjaka toliko da je ceo poplaveo ...

clutch&brake

Citat: MIGE poslato 07 Mart, 2014, 15:54
Citat: Joker poslato 07 Mart, 2014, 08:53
Debeli, ne nadaj se.. :)

MIGE, eh da je tako, pa ja bih dva puta bio bolestan...
ja samo mislim  da je zmaj malo zaljubljen u tebe...u cosku zamracene sobe,jednom ruka dira misa i prelazi preko tvojih slika a drugom rukom stegao vrsnjaka toliko da je ceo poplaveo ...

:o :o :o :o [povracanje] [povracanje] [povracanje]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

MIGE

pa sta ima veze...moderna vremena...nema ljubavi dok ne udare jaja o jaja ...e sad,ako je ta ljubav jednostrana i ne uzvracena kao kod naseg kolege DZ,onda je to druga prica...ljubav boli    ...01:40...OBRIJ MALA TI BRKOVE SVOJE,NEMOZEMO NOSITI OBOJE....hmmmm,ima istine
BORO I SALE - GANGAM STYLE - (BN Music - BN TV)

clutch&brake

da bratac... moderna vremena... ali si ga opisao da mi se zeludac digo da se ispovracam... samo sam zamislio buljavog  kako pegla  [povracanje] [povracanje]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

MIGE

Citat: njanja poslato 07 Mart, 2014, 16:12
da bratac... moderna vremena... ali si ga opisao da mi se zeludac digo da se ispovracam... samo sam zamislio buljavog  kako pegla  [povracanje] [povracanje]
cek,stani...pa sto je marko kriv  sto je neko u njega zaljubljen???  [neampojma]

clutch&brake

zato sto DZ udara ceznju a onda pozuda raste
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

MIGE


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: zmiya poslato 07 Mart, 2014, 15:22
Laziæu,operi se,za drukanje pripremi se..
Na osnovu informacija koje smo imali, mo¾'¹ samo da mi [srednjiprst]...


Citat: mkt poslato 07 Mart, 2014, 15:24
izvini Lazicu  :o
sve u redu, drago mi je da si idiJot, to je bar uglavnom d¾abe...;D :-*

zmiya

Citat: Laziæ poslato 08 Mart, 2014, 01:07
Citat: zmiya poslato 07 Mart, 2014, 15:22
Laziæu,operi se,za drukanje pripremi se..
Na osnovu informacija koje smo imali, mo¾'¹ samo da mi [srednjiprst]]...



Mogu i prstenac kao predigru,kad insistira¹..

Jecko

Tuca u gradu, leti leti leti flasa.....drugarica slucajno dobila flasu u glavu....onda hitna.....pa urgentni... pa nazad.... [veryangry] [veryangry] [zena]

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: Jecko poslato 08 Mart, 2014, 08:15
Tuca u gradu, leti leti leti flasa.....drugarica slucajno dobila flasu u glavu....onda hitna.....pa urgentni... pa nazad.... [veryangry] [veryangry] [zena]
Oèigledno ste bile na pogre¹nom mestu, neiskusno...:-*

mareskin

Citat: Laziæ poslato 08 Mart, 2014, 09:38
Citat: Jecko poslato 08 Mart, 2014, 08:15
Tuca u gradu, leti leti leti flasa.....drugarica slucajno dobila flasu u glavu....onda hitna.....pa urgentni... pa nazad.... [veryangry] [veryangry] [zena]
Oèigledno ste bile na pogre¹nom mestu, neiskusno...:-*


A u tvom sluèaju pogre¹no mesto znaèi "na putanji leteæe fla¹e"? ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


mali_zmaj

Morao sam da kaznim sina,unistio je neke stvari koje nije smjeo dirati,naklepala ga je mama a ja sam ga kaznio tako sto sam ga poslao u sobu,i usput sam ga pukao par puta po dupetu!!   Usro je motku,jebiga!!   [prebicute]    :'(
jin-jang

DebeliZmaj

dal si realan :) ...
nezaboravi da jednog dana kad budesh mator itd...on ce
odluchivati da li cesh biti kuci sa porodicom pred kraj
ili negde unekom starachkom domu ...
:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

hmmm ja cu definitivno da ostavim detetu ( ako budem imala tu srecu da ga imam ) overeno kod advokata da moze slobodno da me strpa u staracki dom ako pobenavim pod stare dane a to cu da uradim dok jos budem bila svesna :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

Citat: mali_zmaj poslato 09 Mart, 2014, 12:45
Morao sam da kaznim sina,unistio je neke stvari koje nije smjeo dirati,naklepala ga je mama a ja sam ga kaznio tako sto sam ga poslao u sobu,i usput sam ga pukao par puta po dupetu!!   Usro je motku,jebiga!!   [prebicute]    :'(

veruj mi da nisi mnogo pogresio... gledam moje rodjake sto su bili postedjeni 'batina' kakvi su ljudi danas...
kurac sam ja smeo da ne budem kuci u 3 kad tata dolazi sa posla.. mada lepo je to vreme bilo :D

Plazma Keks