Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Jebeni AMSS
Glupaca salterusa koja ne zeli ni najmanje da izadje u susret, treba da popuni ovlascenje sa podacima i da samo dodje vlasnik da potpise jer kasni nesta sa puta i ona ne zeli ni najmanje da izadje u susret
Skako bi joj po lobanji kolko mi digla pritisak

Plazma Keks

potrazis njenog nadredjenog i resis sebi muku i njoj napravis problem

zmiya

Ma kako da ne,mnogo æe da se nasekira,realno ona je u pravu..

balcan girl

tako ti je to kad ti direktor amss nije dobra drugarica ko meni :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Joker

Temperatura 39.4... Glavudza koja mi puca bukvalno evo vec preko 12 sati ma sta god popio.. Oci koje hoce da mi ispadnu, ne smem da pogledam levo i desno...
Popio sam cetiri kafetina u zadnjih sest sati ne bi li me malo glava prestala da bih mogao da zaspim...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

MIGE

Citat: Joker poslato 07 Mart, 2014, 04:13
Temperatura 39.4... Glavudza koja mi puca bukvalno evo vec preko 12 sati ma sta god popio.. Oci koje hoce da mi ispadnu, ne smem da pogledam levo i desno...
Popio sam cetiri kafetina u zadnjih sest sati ne bi li me malo glava prestala da bih mogao da zaspim...
sta sad kukas??il si musko il si dusko ...to ti je cena nocnog provoda(bahato.rs),lake devojke,skupa kola,skupo pice....sjebalo te skupo pice,samo cirkaj kruskovacu ili dunju i nema da te glava boli  :D

Joker

Debeli, ne nadaj se.. :)

MIGE, eh da je tako, pa ja bih dva puta bio bolestan...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Taraba

Kafetin je za sisice.
Popij brufen ko èovek - em spu¹ta temperaturu, em re¹ava glavobolju.
400mg odma.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

OKi

Citat: Joker poslato 07 Mart, 2014, 04:13
Temperatura 39.4... Glavudza koja mi puca bukvalno evo vec preko 12 sati ma sta god popio.. Oci koje hoce da mi ispadnu, ne smem da pogledam levo i desno...
Popio sam cetiri kafetina u zadnjih sest sati ne bi li me malo glava prestala da bih mogao da zaspim...
Jel imas probleme sa sinusima ?

CBRR1

Taraba idi bre u picku materinu "kafetin je za sisice" ahahahahaha

mrle

#10751
re¹enje za glavu, sinuse...
sipa¹ neku rakiju u npr. èep. Uzme¹ slamèicu, onu tanku i skrati¹ je na oko 5cm.
Uzme¹ i lepo u¹mrka¹, jaako.
U poèetku se koprca¹ kao prase na klanju, ali posle bude dobro.

mrle


Ivicat

Sinoc klinac, koji je tek napunio 3 godine, pita: ''tata, kada ces da mi kupis motor? Kazem ja, igracku? Ne, ne, pravi!''

Sa jedne strane, drago mi je. I post bi trebao u temu "Sta vam je danas izmamilo osmeh". Ali vec u sledecem trenutku mi pripala muka. Gde bre da ga pustim jednog dana motorom u ovu dzunglu zvanu saobracaj? Tenk treba da mu kupim...  [panic]

Dal' da se smejem il' da placem....

clutch&brake

Ne brate da se smejes... vec da budes ponosan do neba!!! Bolje u dzunglu saobracaja nego u dzunglu kurceva
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Taraba

I ni slucajno da bude 3P... pandur, peder, politicar!
To gore nego gej.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Major

Citat: Joker poslato 07 Mart, 2014, 04:13
Temperatura 39.4... Glavudza koja mi puca bukvalno evo vec preko 12 sati ma sta god popio.. Oci koje hoce da mi ispadnu, ne smem da pogledam levo i desno...
Popio sam cetiri kafetina u zadnjih sest sati ne bi li me malo glava prestala da bih mogao da zaspim...

To je sve zato sto ne mozes da pokrenes Thief ;D

clutch&brake

Citat: Joker poslato 07 Mart, 2014, 04:13
Temperatura 39.4... Glavudza koja mi puca bukvalno evo vec preko 12 sati ma sta god popio.. Oci koje hoce da mi ispadnu, ne smem da pogledam levo i desno...
Popio sam cetiri kafetina u zadnjih sest sati ne bi li me malo glava prestala da bih mogao da zaspim...

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] BULJAVI RIPANJAC  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Joker

Taraba, nisam imao, sada sam popio Brufen... Prolazi polako, nadam se...

Okisa, imam, to me i najvise ubija..

Major, nece oca mu jebem ali Castelvania ubija.. :)

i na kraju njanja, duvaj ga.. :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

clutch&brake

ja cu da smrsam a ti ces ostati BULJAVI RIPANJAC :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!