Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Ne volim da se me¹am u ovakve stvari, ali si sad ispao gori od Debelog. On dijabetes nema zato ¹to je hteo da se bode, veæ ¹to nije imao sreæe. Zajebavati bolesne ljude nije ni malo lepo. Nije lepo ni ono ¹to on radi, ali bar nemoj to da mu spoèitava¹ ili nemoj biti kao on. Zar ne?!

Hohštapler

Citat: DebeliZmaj poslato 24 Februar, 2014, 14:06... e pa sori ... internet je strashno okrutno
zlo loshe opasno i sve to mesto .. ako nemash zeludac nemoj chitash ...

istina boli ? smeta ? ... probaj da se drogirash mozda ti pomogne ako ti je
teshko u zivotu :))) samo da te posle crnorekashi ne obrade lopatom ...


...ja ne znam, meni je internet jedno prijatno mesto, dru¾enje, zezanje...
Upoznao toliko dobrih ljudi, svi veseli i razdragani. Nije sve uvek glatko - ali takav je ¾ivot, niko ne kuka.
Ne znam ja ¹to je tebi sve tako okrutno i te¹ko, ¹to ti tako to do¾ivljava¹.
Su tebe tukli u ¹koli? Nisu te pu¹tali u ekipu za fudbal, ¹ta?! Kakve su to frustracije?

Odakle tebi da je meni te¹ko u ¾ivotu?
Ja u¾ivam svaki dan, meni svaki dan sija sunce, samo me ne greje ba¹ uvek, ko i svakog, al to ne znaèi da ne u¾ivam.
Zahvalan sam Bogu na svakom danu koji mi da.

Ako je tebi te¹ko - reci, da ti pomognemo ako nekako mo¾emo - nismo mi zlopamtila.
...al pre svega, poku¹aj jednu stvar. Kreni od sebe... prvo to...

:*
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mi¹ko_kolo poslato 24 Februar, 2014, 14:38
Ne volim da se me¹am u ovakve stvari, ali si sad ispao gori od Debelog. On dijabetes nema zato ¹to je hteo da se bode, veæ ¹to nije imao sreæe. Zajebavati bolesne ljude nije ni malo lepo. Nije lepo ni ono ¹to on radi, ali bar nemoj to da mu spoèitava¹ ili nemoj biti kao on. Zar ne?!
ajmo sad svi zmaju da predlozimo da se hrani ko Vlajko....aj po pare da bi resio dve stvari....redukovao bi potrebu za bockanjem i smrsao bi bar trideset kila....pa bi bio manje nadrkan, sto bi sve pozitivno uticalo na forum....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

zmaj je u pravu za jednu stvar on nikad ali bas nikad ne vredja nikog (psovke i slicno) a kad nekog iznervira taj uvek ali uvek uvredi njega, elem samo sto to ne deluje na zmaja... drugo da je zmaj bolestan u glavu i da mu internet sluzi za provokaciju sluzi brate i pomirite se s tim, ja sam obozavala dzigija bio je stvarno extra cool lik, ne volim da neko lose prica o njemu i svi koji su ga znali licno imali su lepo misljenje o njemu ali nisu ga svi upoznali a  drugo nismo svi isti i ukusi su razliciti i takodje sa tim treba da se pomirite...
p.s. i jos nesto kad svi vredjaju zmaja a niko nikad zbog toga nije popio  [ban] hmmmmm... al kad pogledas s druge strane i zmaj moze sam sebe prilicno lako da odbrani jer kakav god da jeste mislim  [ludak] on je u stvari jako gotivan lik i izuzetno inteligentan i jako posteno i casno stvorenje.
ja sam govorio HAUG  :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mi¹ko_kolo


clutch&brake

Da svima je zao sto je histapler ili tarabic napisali zmaju ovo ili ono... a to sto je on ne prvi put rekao jesto lose zadzigija nema veze. Za mene je veca uvreda da pominjes pokojnika u pogrdnom smislu nego da mi kazes: njanjo imas mali kurac,veliku glavu i stomak do poda.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

balcan girl

prvo ja bar imam pokojnika u familiji pun kurac, nema toga o pokojniku sve najbolje, jel to nije mozda hriscanski nije al jbg sta ima se lazemo u kurac krasni, drugo zmaj nije nikad licno upoznao dzigija on ne zna kakav je dzigi bio lik i on ima pravo na svoje misljenje koje se mozda nama ne svidja ali eto ... svi mi ovde imamo neko misljenje o nekome e sad da li ga iznosimo javno ili ne to je druga stvar..
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

..ja diplomatski uvek æutim kad on lupa gluposti,
ali za neke stvari ne mogu.
Da vreða pokojnog èoveka, da se ¹ali na raèun njegove smrti - prevazilazi sve granice!
Daj budi realna!

I ne, ne ka¾em to zato ¹to je Zmaj u pitanju, to bi rekao bilo kome da tako ne¹to uradi. Jbg, mo¾da sam ja malo konzervativan, balkanska seljaèina i èudan al jebe¹ mi mater, za to nemam razumevanja.

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Tako je slazem se... i za mene je kao sto gore napisah bljuvotina sto je debeli to napisao... i moj3 je stav kao tarabin i hostaplerov i tu nema nista lose... i mrzi me da se sa tobom kucam nin stop o drugim ljudima jer sa tibom nikada ptoblem nemam i evo ti :-* jagodinka simonovic :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

Citat: balcan girl poslato 24 Februar, 2014, 15:54
prvo ja bar imam pokojnika u familiji pun kurac, nema toga o pokojniku sve najbolje, jel to nije mozda hriscanski nije al jbg sta ima se lazemo u kurac krasni, drugo zmaj nije nikad licno upoznao dzigija on ne zna kakav je dzigi bio lik i on ima pravo na svoje misljenje koje se mozda nama ne svidja ali eto ... svi mi ovde imamo neko misljenje o nekome e sad da li ga iznosimo javno ili ne to je druga stvar..

Pa ako ga nije upoznao, tim gore, odakle mu pravo da tako ne¹to govori?!
Ni ja nisam upoznao D¾igija u¾ivo, nisam stigao na ¾alost, al sam ga par puta smarao na PP za neke stvari, èitao njegove postove, i po¹tovao sam ga i po¹tovaæu ga uvek.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

pazi ovako ja cu onda nesto da ti kazem iskreno najiskrenije, dzigi je bio jedno divno i pozitivno stvorenje blesavo na svoj nacin ali predivno, bio je i leceni narkoman, jel tako? jeste, jel imam nesto ruzno da kazem o njemu? nemam. ja sam ga upoznala licno i znala sam kakav je. puno puta smo se dopisivali pricao mi je sta radi kako se bori i takooo, jel znam zmaja licno? znam. jel ima nesto ruzno da kazem o njemu? nemam. ja sam i njega upoznala licno i puno puta smo se dopisivali i takoooo :D e sad jel imam nesto ruzno da kazem o npr. nekim banovanim clanovima trenutno na forumu? imam. jer sam ih upoznala licno? jesam. jel i dalje imam da kazem nesto ruzno? imam brate i ne pitaj koliko... jel cu da kazem? sad necu jer nemam potrebu za tim ako budem imala potrebu reci cu i tacka.
p.s. mozda je upravo u tome problem jer zmaj njega nije upoznao licno mozda bi imao drugacije misljenje da ga je upoznao licno.
elem mrzi me vise da se raspravljam jer ja nikog ne pokusavam da ubedim u to kako ja razmisljam nego pokusavam da vam docaram situaciju da ako niste u  necijoj kozi ne sudite onda o onome kako on prica i razmislja... jer i dalje je tako svi smo razlciti i zato je svet lep :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ivan1979

Covece nemoj toliko da se nerviras, preteraces sa crnim cajem  ,  a onda honda  ;D

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] e jos nesto po onome sta ja pisem ovde ( ako bi me neko procenjivao kao coveka tako bez da me zna licno) jedan deo ovde misli da sam ja jedno nevaspitano i neozbiljno stvorenje koje nema pojma o zivotu, jedan deo misli da sam gay a jedan deo misli da se jebem kao stuka :D :D :D
p.s. a mozda nikom nikad nije palo na pamet da ja mozda zelim da vi tako mislite???? :D
mislite o tomeee.... :D :D :D :D :P
p.s. jedino sto svi znaju i sto je 100% istina je da volim da pricam (tj. kuckam u ovom slucaju)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Upravo to... ni ja neæu da se raspravljam, ali na neke stvari sam morao da reagujem.
Shvati, ja protiv Zmaja nemam ni¹ta, nemam ni protiv koga, daæe Bog upoznaæu ga na nekom dru¾enju...
Volim da se ¹alim, i sva¹ta sam napisao ovde mnogima u ¹ali, i Marijanu, i Njanji i Darku i Revoluciji, i ko zna kome sve, hvala Bogu i oni meni, i upravo zato folim ovaj forum, uvek se sprdamo, nikad se niko nije naljutio kad se ¹alimo na neèiji raèun, ali za neke stvari postoje granice kuænog vaspitanja...

Da li je D¾igi bio leèen narkoman, za mene nema nikakve razlike, prema meni je uvek bio ÈOVEK. To ¹to je sebi bio radio u mladosti, slabosti koje je imao, za to je on cenu platio...
Ja imam drugare koji su bili na dopu, u zatvoru, na leèenjima, i sad se neki bore sa tim, ali ja sa tim nemam ni¹ta... nikad nikog ne osuðujem, to nije na meni.

Ali dok se ¹alimo na raèun moje kofeinske ljubavi, crnom èaju, zelenom èaju, "zelenom èaju" i ostalom, da spomene neko kako æe "Zavr¹iti kao D¾igi" za mene je to bljuvotina...
Nije ljudski.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


DebeliZmaj

Citat: Taraba poslato 24 Februar, 2014, 14:19
Andrej, pusti debelog.
Njemu krivo sto se bode a nista ga ne radi.

nemo izvadim charape od pre 2 nedelje sto su zapale iza kreveta...
da vidish kako rade...

Citat: njanja poslato 24 Februar, 2014, 15:52
Da svima je zao sto je histapler ili tarabic napisali zmaju ovo ili ono... a to sto je on ne prvi put rekao jesto lose zadzigija nema veze. Za mene je veca uvreda da pominjes pokojnika u pogrdnom smislu nego da mi kazes: njanjo imas mali kurac,veliku glavu i stomak do poda.

cek rekosmo da istina nece da moze biti uvreda ?

@jagodinka ... al si me odbranila ... pa ne zelim ja bash svakog da upoznam, ako nekog nisam
pored svih okupljanja na kojima sam BIO znachi ima razlog ... neki smore da se upoznaju pa ih
posle preko foruma potseish sta mislish o njima i njihovim saplemenicima ( sanitarna afera ... ) ...

@ahostapler ... ali je istina ... kako je beshe ono zavrshio dzigi ? a a a ? znash li posto si veliki postovaoc lika i dela ? ...
ajde podeli sa njama ...

ja sam politichki ne korektan ali istoriski tachan :) zivot ne prashta slabosti :) hocete budete manijaci a da budete
emotivne pichkice ?:) ... vaaaaaziiiiiiiiii ...

``jedan deo misli da se jebem kao stuka`` ... i sad ja prosto ocu promenim boju koliko zelim zelim neshto da napishem
ali necu .. jer si moj drug :) ... a necu cak ni iza ledja te ogovaram kao neki tu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

zmajahu ja tebe ne branim nisi ti na maloletan ni malouman da bi te ja branila :D a za ogovaranje znas i sam koliko uzivam u tome da to slusam :D prosto mi je milo kad imam toliko obozavalaca koji me vole i prateee :D :D pogotovo kad treba da znam nesto sto ni sama eto nisam znala o sebi :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

ti znash da sam ja tvoj obozavaoc #1 ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

i da moj manir nije da ti pretim ono 3 dana ovo ono ...
ne ... 3 x po 3-7 minuta .. i to je to :) .. posle mogu samo da
spavam ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell