Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

mene palma kad vidi dobije nervni slom :D a alchemist ja imala i vezu u socijalnom i hoce covek da mi izda knjizicu onu pravu al kompjuter prijavljuje gresku i nece da je odstampa i jbg :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Vale

Jadno je sto niko na svom radnom mestu(cast izuzetcima) ne obavlja posao kako stvarno ide,nego uvek zavisi kakav je kao covek...evo ja sam pre neki dan uspela cerkici da overim knjizicu iz bolnice preko telefona..zato sto se javila zena koja razume da nemam drugu opciju i da je hitno,jer je uostalom i greska s njihove strane,a ne da nisam videla da je istekla ili sta god....a da se javila ta neka nadrkana,brkata,15god bez sexa.....verovatno bi me napusila i rekla da dones 17 papira i overice mi za 7 dana!!

DebeliZmaj

ja sam imao problem kad sam otishao iz bivshe firme, pa dok nisu me prijavili u novoj ..
oko nove godine, pa svi bolesni a meni trebala za insulin ;)
i izdaju meni knjizicu za nezaposlene i sve ja u dom zdravlja kad ono nema je u sistemu
kako nema majku vam .. odstampa mi sestra da izbacuje neko stanje iz 2009 ili 2008 ;)"
i naravno petak  ....
ja nazad tamo, ovi kazu evo ste u sistemu .. kad dolazi neki baja iz IT i kaze jao josh jedan
kao sve sto je prosgle nedelje ubacheno nije se sinhro neshto sa bazom kao po novo unose
evo u drugoj kancelariji oonda mi pishali neku potvrdu na 2 strane za lekara i apoteku :")
UZAS ... !:) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

clutch&brake

vulkanizer... jebala ga masina... sastrugao mi felnu... jebem i njega i novu masinu po sred srede smrde jedne raspale...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

perlx


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

perlx

Meni su bili bas pazljivi, hteo sam i naredne zamene kod njih da obavim :(

mkt


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

I jos jednom... jebem.ih u dupe ja 100 puta majmuncine glupe
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mareskin

Citat: njanja poslato 20 Februar, 2014, 15:53
vulkanizer... jebala ga masina... sastrugao mi felnu... jebem i njega i novu masinu po sred srede smrde jedne raspale...

Kako èoveèe?!? ©ta joj je uradio?
Ba¹ sranje!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Damnmoto

Citat: mrle poslato 20 Februar, 2014, 10:41
Citat: VladaSD poslato 20 Februar, 2014, 10:35
Nema plate, nema para za racune.... :-(  ....kazu bice plate 29-og Februara  :-)

nisi razumeo, 29.februara samo akontacija, ostatak cele plate 1.aprila
kao i kod mene u firmi

UFF

preporuka za demontazu/montazu gume
http://www.autoservis-kiler.com/servis-motocikala
imaju onu plastiku na masini pa ne mogu da izgrebu a i pored toga momak koji je meni radio je bio veoma pazljiv (bajker je)

Hohštapler

Pa taèno bi mu jebo milu majku da mi ogrebe felnu na BMWu....  [veryangry]
Kakvi su to debili...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Ogrebao ivicu felene... sastrugao boju skroz... kada sam dosao kod celavog... slog
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Boban_m

Ne bih da dodajem ulje na vatru, ali mi nije jasno kako to moze da se desi nekom ko je namontirao xxxxx felni. Sem ako... [djavo]

zmiya

Ma i¹ao koda amatera,da u¹tedi 20 dinara..

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

zmiya


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!