Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

Citat: UFF poslato 19 Februar, 2014, 21:10
dobio novi sluzbeni telefon

trazio lumiu 625 a dobio 520 jer ove prve navodno nema vise #@$%$$^&* (pa naravno da ih nema kad ih cenite isto a 625 ima bolji procesor, veci ekran i majmunsko staklo i da jebeni blic na kameri)

nisam ga ni upalio jos, ne svidja mi se kako izgleda i kamera nema ni blic, samo sam ga vratio nazad u kutiju
jao koje govno od telefona..ima ga moja keva...serem se na win na telefonu

Damnmoto

Nije danas al je sinoc.
Na pancevcu ganci kombijem odluci da obidje kolonu koja se ukljucuje iz pravca grad a predvodi ju skuter.
Daje migec i cepa levo bas kad ja prolazim  pored gurame lagano i ne kapira. Onda sam mu zveknuo rukom retrovizor i poceo da sutiram desnom nogom vrata. Pa se ganci vratio u svoju traku i pustio da se odlepim od desne ivice .
Uleteo sam ispred njega i zaustavio ga a onda je skupio svoje debele rucice i poceo da place .
To mi je bilo dovoljno izurlao sam se jos malo i otisao.
Tek sada razmisljam kako je sve moglo mnogo gore da se zavrsi na barem 2 ili 3 nacina...

VladaSD

Nema plate, nema para za racune.... :-(  ....kazu bice plate 29-og Februara  :-)
Kad bih ¹orao BMB95, bilo bi mi lak¹e u ¾ivotu :-)

mrle

Citat: VladaSD poslato 20 Februar, 2014, 10:35
Nema plate, nema para za racune.... :-(  ....kazu bice plate 29-og Februara  :-)

nisi razumeo, 29.februara samo akontacija, ostatak cele plate 1.aprila

balcan girl

kaznilo me socijalno sa zdravstvenom knjizicom 3 meseca sa ogranicenjem samo za hitne slucajeve jer nisam uzela zdravstvenu odmah kad sam dobila otkaz :( koja to drzava te kaznjava jer nisi bio bolestan ne razumeeeeeeeem.......
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Zvonèica

Citat: balcan girl poslato 20 Februar, 2014, 10:47
kaznilo me socijalno sa zdravstvenom knjizicom 3 meseca sa ogranicenjem samo za hitne slucajeve jer nisam uzela zdravstvenu odmah kad sam dobila otkaz :( koja to drzava te kaznjava jer nisi bio bolestan ne razumeeeeeeeem.......

[wtf]

Hold your head high and your middle finger higher

balcan girl

da bre imam ogranicenje pozadi na zdravstvenoj gde se kao overava i pise samo u hitnim slucajevima sto znaci sta god da mi fali nije hitnoooo  [bejzbolka] [bejzbolka] [ludak] [ludak] [ludak] [dunce] [dunce] [dunce] [dunce] kazu dodji za tri meseca da ti damo normalnu sad si kaznjena i mora ova  [dunce] [ludak] [ludak] [ludak] [ludak]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Zvonèica

A gde nestade èuvena reèenica gospoðe Ministarke- svaki graðanin ima pravo  na zdravstvenu knji¾icu i leèenje?? ©ta, znaèi, mo¾e¹ da ide¹ kod lekara ako, recimo, polomi¹ nogu...ili i to ne smatraju hitnim...
Da li je hitno ako ima¹ temperaturu 39 i ne oseæa¹ se dobro, obzirom da negde takve pacijente primaju preko reda a negde ne? To HITNO je veoma diskutabilno...

Irena, ti, u stvari, zavisi¹ od procene brkate medicinske sestre....
Hold your head high and your middle finger higher

balcan girl

za ono sto je meni potrebno nije hitno, i nista sto si navela ne spada pod hitno sto se tice jagodine.....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

hitno je npr. ako u tom trenutku umires od srcanog udara ali samo ako umires a ako ne umires onda nije hitnooooo....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Zvonèica

Citat: balcan girl poslato 20 Februar, 2014, 11:01
hitno je npr. ako u tom trenutku umires od srcanog udara ali samo ako umires a ako ne umires onda nije hitnooooo....

A gde to pi¹e?
I kako oni mogu da znaju da li ima¹ srèani udar (bla¾i) ili, recimo, napad anksioznosti  obzirom da su slièni simptomi?
Hold your head high and your middle finger higher

balcan girl

pa jos nisi umro :D :D :D i stvar je procene doktora :D sto znaci recenicu nije ti nista, to ti je od stresa, ili ubila te promaja....to je obicno komentar nasih doktora sta god da ti fali ...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Zvonèica

Citat: balcan girl poslato 20 Februar, 2014, 11:05
pa jos nisi umro :D :D :D

 [rofl] [rofl]  [rofl] ne zajebavaj.....
Hitno je diskutabilno i mo¾e¹ da manipuli¹e¹
Ta tvoja Jagodina ni¹ta ne valja....
Hold your head high and your middle finger higher

balcan girl

ne mozes u jagodini :D zato sam sam sad pritisla frajerovog brata koji radi u hitnoj u cupriji pa su mi tu zavrsili hitnooo jel te krvnu sliku a sutra moram za jagodinu za pare i da zakazujem privatno kod lekara sve ostalo i da platim...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Zvonèica

Lepo sam rekla da ta tvoja Jagodina ni¹ta ne valja....
Hold your head high and your middle finger higher

balcan girl

pricaj mi o tomeeee :D :D :D ja to znam odavnooooooooooooooooooooooo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

clutch&brake

Citat: Zvonèica poslato 20 Februar, 2014, 10:57
A gde nestade èuvena reèenica gospoðe Ministarke- svaki graðanin ima pravo  na zdravstvenu knji¾icu i leèenje?? ©ta, znaèi, mo¾e¹ da ide¹ kod lekara ako, recimo, polomi¹ nogu...ili i to ne smatraju hitnim...
Da li je hitno ako ima¹ temperaturu 39 i ne oseæa¹ se dobro, obzirom da negde takve pacijente primaju preko reda a negde ne? To HITNO je veoma diskutabilno...

Irena, ti, u stvari, zavisi¹ od procene brkate medicinske sestre....

takmice se salterusa i butikasica u nadrkanosti... i pobedi med. Sestra
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Zvonèica

 [rofl]
da, i èuvena reèenica- sledeæi put da te vidim obrijanu....jbg, ne mogu da naðem klip.
Hold your head high and your middle finger higher

Hohštapler

Jagodinka, pa ¾ali se Palmi, ima odma da ti da i zaposlenje i pozlaæenu zdravstvenu (VIP edi¹n) - sad æe izbori ...
Veæ vidim naslov "Buduæa majka nema zdravstveno osiguranje, kaznili je jer nije prijavila da je izgubila posao", e, ma ima da bude hit! ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Alchemist

e to ba¹ ba¹ zavisi od sluèaja do sluèaja... u novembru 2011. odem da izvadim zdravstvenu knji¾icu posle 4 godine i najnormalnije dobijem knji¾icu za nezaposlene na godinu dana.
Ka¾em drugaru ¹ta mu treba i on ode odmah sutra da izvadi knji¾icu na istom mestu i dobije tu za hitne sluèajeve na tri meseca uz obja¹njenje da nije imao knji¾icu dugo i da samo tu mo¾e da dobije...  [neampojma]
You're just jealous cause voices are talking to me