Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Naravno. Moj kolega iz firme. Uredno smo radili èetvrtak i petak  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Plazma Keks

ja danas video jednog na skuteru na konjarniku... nije mi bilo dobro kada sam ga video

pittatore

Neki matorac takodje svako jutro niz dimitrijalu i cvijicevu pici na shljaku na quingiju, skidam kapu

Kalesin

Malo pre dodjoh kuci iz blokova, nigde nikog, vetar zavija kao macke kad se pare a napolju ni ljudi nit nesto vozila po ulicama, al zato ovo malo sto ih ima to ko coravo il' ludo. On treba da skrene u desno i presece moju ulicu a ja idem pravo, ne jebe taj zivu silu u svom jugicu, zabole ga sto ja imam prednost ili sto sam u sred raskrsnice resio da skrene pa to ti je...e sto volim sto mi je sirena jaka...ali bila sam u stanju da stanem i izvucem ga iz kola..mada kad sam prosla videh to bejase neki klinac sa nekim matorcem u kolima ( posle jos da odgovaram ako matorana strefi infarkt)...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Lazic

I ti si neki manijak, izgleda...:o :P :-*






Citat: goranvojska poslato 01 Februar, 2014, 20:00
Relativni osecaj je bio -18! Pozz iz Bg :)
na w2u je pisalo -26 na Zvezdari oko 11 sinoæ...:o Tako mi je i delovalo, skinem rukavicu da po¹aljem poruku i za 30 sekundi ne oseæam ruku...:o A nisam zimogro¾ljiv, godinama se uspe¹no mrznem na motoru zimi...:o ;D

PECA BMW

Gledam neku rock emisiju i cujem sledece " ako CK Jugoslavije neki muzicki album proglasi za kic, porez na taj album bi se posebno naplacivao"

eto resenja za Pink i grand , vidim kako bi se popunio budzet Srbije .

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Andreja

Citat: lord_oblivion poslato 01 Februar, 2014, 22:42
Naravno. Moj kolega iz firme. Uredno smo radili èetvrtak i petak  :D

Kako izdr¾ava¹, je l' oprema radi posao? Ja sam danas bio napolju ceo dan, kako dune vetar, setim se tebe muèenika :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Pazi kad i ja isto...:D Ali ko ga jebe, da je na vreme polo¾io za B, mogao je i da vozi ne¹to sa grejanjem...:D

Andreja

Mislim da æe da mu se zgadi motor, neæe ni da ga kupuje ponovo :P
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


UFF

lazicu
meni sinoc otkinut kabal koji ide sa wifi antene sa krova
i otkinuta satelitska antena sa prozora, eno ga tanjir dole sav zguzvan nisam ni siaoa po njega, ko ga jebe ionako ga godinama vec ne koristim

nego bre project lord kaze da im kbcnet ne da da se penju po krovovima da namestaji wifi da ne izginu i da cu narednih nedelju dana biti bez interneta  [veryangry]

sent from "jebemlivamsvenamestitemiinternetjebalavaskosava"

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Citat: UFF poslato 02 Februar, 2014, 02:16
lazicu
meni sinoc otkinut kabal koji ide sa wifi antene sa krova
i otkinuta satelitska antena sa prozora, eno ga tanjir dole sav zguzvan nisam ni siaoa po njega, ko ga jebe ionako ga godinama vec ne koristim

nego bre project lord kaze da im kbcnet ne da da se penju po krovovima da namestaji wifi da ne izginu i da cu narednih nedelju dana biti bez interneta  [veryangry]

sent from "jebemlivamsvenamestitemiinternetjebalavaskosava"
brate i ja sam na kbc, jo¹ radi, ¹tuca svaki èas, kabl je na par mesta veæ skoro cviknut, ali radi i dalje...:o Naravno da æe da im ne daju da se penju, jebote moja zgrada se ljulja kao brod...:o veæ me hvata morska boles'...:o

UFF

kucam sa telefona usb tethering
dok mi telenor ne obracuna protok i ne ogranici me na dial up

Lazic

Pa zovi mtf telenor, upgradeuj paket...:P

UFF

ma sluzbeni telefon
mora email sa predefinisane email adrese od dodeljene kontakt osobe sa potpisom i pecatom vlasnika firme...
drkanje   

ima da apstiniram od neta ko ga jebe ionako imam golimu igara da zavrism pa eto idealne prilike

Lazic

falsifikuje¹ potpis direktora kao ja...:D

UFF


Gvozden

U petak ceo dan montirali reklame ko ludaci, jel sad kao treba da dodjem tu da namestam te gajtane !? :D

lord_oblivion

Leba ti, kad veæ zalazi¹ po Beogradu, svrni i do Vo¾dovca da ti nabacim jo¹ koju ¹ljaku po banderama  [dancing]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.