Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Major poslato 31 Januar, 2014, 14:41
Glupa Kosava..
Odletela mi glupa roletna u nepoznatom pravcu, rekao bih da nije nikoga ubila....:o 2 kvadrata aluminijuma i¹èupao vetar iz le¾i¹ta...:( I nema je nigde, verovatno su je sekundarci odmah bekapovali...:(

ЯЭВОЛУТИОН

mislis...nema potreba da dolaze oni koji su trebali da poprave ono sto si pokvario....nema roletne, nema kvara....ccc
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

ma u nedelju sam tamo da vidim sta to sjebao.nema veze napravicemo i  bice ko novo.

Silvana

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 31 Januar, 2014, 22:59
mislis...nema potreba da dolaze oni koji su trebali da poprave ono sto si pokvario....nema roletne, nema kvara....ccc

Pa da, logièno je: ako je mrak, znaèi nema nièega  :D :D :D
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Silvana

A jeste bilo haosa danas: vetar iz korena i¹èupao drvo preènika 60-70 cm u ¹kolskom dvori¹tu, palo pored uèionica  :o
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Lazic

Ma drvo je amater...:D

Ljudi braæo prijatelji, kad sam se ovde doselio èuo sam od kom¹ija da hoæe zgrada da se zaljulja na jakom vetru, ali za 14 godina nisam nikad osetio, tj jesam ali 2,3 puta jaaako malo...

Veèeras ¾urka, ako ovako nastavi dobiæu morsku boles'...:o Kao bla¾i zemljotres koji traje veæ satima...:o Ne verujem... Gledam Rudo kroz prozor i lepo se vidi kako se pomera zgrada...:o

Pored pvc stolarije i toplih radijatora sedim u aktivnom ve¹u...:o

Boban_m


perlx


BOKYBOY

Citat: Boban_m poslato 01 Februar, 2014, 01:49
Ja sedim bez vesa ;D

...ja setam po kuci...bez vesa... ;D

@Lazic   Laki,skini bre aktivni ves,zato ti se i cini da se ljulj zgrada... [ludak]

Gvozden


Lazic

Citat: Boban_m poslato 01 Februar, 2014, 01:49
Ja sedim bez vesa ;D
Poslaæu nind¾e na Floridu, èe¹kaæe¹ se...:P Samo da ih prvo otopim...:o

Boban_m


Lazic

idi molim te skoèi u okean...:P

-7+1 i vetar 100kmh...:o probija kroz beton...

DebeliZmaj

scena ... oko 19h se vracam sa posla, prelazim iz pravca b.brda ka centru most iznad hipodroma ... i sad u krivini neki matiz, getz nesto tako malo ispred mene u traci ... pichi on ``mochnih`` 70-80, valjda sav srecan sto je brzi od bmw-a elem idem 60 ... :) ... i kad osetim da mi ljulja auto,
gledam nishta nije udarilo u mene ... vidim i auto pored isto ljulja ok kapiram vetar ... al taj mali auto je iz trake moje odguran vetrom skoro skroz u drugu traku, levo, ... qq ... on daje svo vreme desni hoce skrene desno ali vetar ga pichi levo :))) ... rofl ...
pa ti vozi mali auto ...


Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: Laziæ poslato 01 Februar, 2014, 00:35
Ma drvo je amater...:D

Ljudi braæo prijatelji, kad sam se ovde doselio èuo sam od kom¹ija da hoæe zgrada da se zaljulja na jakom vetru, ali za 14 godina nisam nikad osetio, tj jesam ali 2,3 puta jaaako malo...

Veèeras ¾urka, ako ovako nastavi dobiæu morsku boles'...:o Kao bla¾i zemljotres koji traje veæ satima...:o Ne verujem... Gledam Rudo kroz prozor i lepo se vidi kako se pomera zgrada...:o

Pored pvc stolarije i toplih radijatora sedim u aktivnom ve¹u...:o
Citat: Boban_m poslato 01 Februar, 2014, 01:49
Ja sedim bez vesa ;D
Citat: Boban_m poslato 01 Februar, 2014, 04:54

21:23, 22 C

Jesi ti zato oti¹o u Amerike?!?
Da bi sad mogao da zeza¹ Laziæa :D

E, to je ultimativni trol. Ode¹ preko okeana da bi napravio ¹tos :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Dragana friz

Citat: Boban_m poslato 01 Februar, 2014, 01:49
Ja sedim bez vesa ;D

i lepezama te hlade dve prsate floriðanke  ;D objasni ti ovim na¹im manijacima da si se za to borio godinama  ;)
u¾ivaj Boki i poz mi Olju  :-*

lord_oblivion

Citat: DebeliZmaj poslato 01 Februar, 2014, 08:33
scena ... oko 19h se vracam sa posla, prelazim iz pravca b.brda ka centru most iznad hipodroma ... i sad u krivini neki matiz, getz nesto tako malo ispred mene u traci ... pichi on ``mochnih`` 70-80, valjda sav srecan sto je brzi od bmw-a elem idem 60 ... :) ... i kad osetim da mi ljulja auto,
gledam nishta nije udarilo u mene ... vidim i auto pored isto ljulja ok kapiram vetar ... al taj mali auto je iz trake moje odguran vetrom skoro skroz u drugu traku, levo, ... qq ... on daje svo vreme desni hoce skrene desno ali vetar ga pichi levo :))) ... rofl ...
pa ti vozi mali auto ...




Ili skuter od 130 kila [ljubav]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

DebeliZmaj

ahaha .. pa ti i skuter zajedno 130kg :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

clutch&brake

Citat: Laziæ poslato 01 Februar, 2014, 05:02
idi molim te skoèi u okean...:P

-7+1 i vetar 100kmh...:o probija kroz beton...

laki znas da nema izvlacenja... na djoki te nosam  [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 01 Februar, 2014, 08:33
scena ... oko 19h se vracam sa posla, prelazim iz pravca b.brda ka centru most iznad hipodroma ... i sad u krivini neki matiz, getz nesto tako malo ispred mene u traci ... pichi on ``mochnih`` 70-80, valjda sav srecan sto je brzi od bmw-a elem idem 60 ... :) ... i kad osetim da mi ljulja auto,
gledam nishta nije udarilo u mene ... vidim i auto pored isto ljulja ok kapiram vetar ... al taj mali auto je iz trake moje odguran vetrom skoro skroz u drugu traku, levo, ... qq ... on daje svo vreme desni hoce skrene desno ali vetar ga pichi levo :))) ... rofl ...
pa ti vozi mali auto ...
Nije to auta nego do vozaèa, da si ti bio u matizu ne bi se ljuljao...:P



@Marjan:
Ma pusti ga pedera, jo¹ je i u bmw smestio guzicu...:D



@Njanja:
:P :-*



edit:
Da bre, na¹ao sam parèe roletne, izgleda kao jedro trajno naduveno...:o Bar mi je pao kamen sa srca, toliko je lagana legura da nije mogla da o¹teti neke limuzine i ljudske ma¹ine(prepev) (c) by discpilna kitchme...:D