Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 29 Januar, 2014, 15:49
Petre, iznenaðuje¹ me svaki dan...:o :P Jo¹ samo kad bi oslabio na normalnu meru, mnogo bih te voleo...:-*

a ja reko hocesh da se volimo dok sam ovako debeo :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle


DebeliZmaj

imam 131kg 490 grama ... :(
verovali ili ne izgubio sam 4.5 kg ...
na pochetku zime sam imao 136kg
i cim krene ladno vreme krenem da gubim
na masi sto bi bilo sjajno da se ne
desi da cim krene toplo vreme krenem
opet da se gojim ... :(
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

pittatore

Citat: DebeliZmaj poslato 27 Januar, 2014, 13:59
zmajev let :) ...
kako sam overio beton dupetom ...
valjda nece me tuzi grad da sam neshto ostetio ;))))


Tako mi i treba....danas i ja overio trotoar sa sve cerkom u rukama. Kuk razvaljuje, bice veselo kad se oladi

DebeliZmaj

auh .. samo da me ti ne tuzish sto si na rupu koju sam
ja guzonom napravio na betonu zakachio :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

pittatore


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

jin-jang

Lazic

Citat: mrle poslato 29 Januar, 2014, 16:29
Citat: Laziæ poslato 29 Januar, 2014, 15:57
Nisam vernik

ti si laziæu najveæi vernik.
Da li si èuo za jurodive ljude?

http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%88%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82


Jebote imenjaèe gde me naðe naopaka, pravo u centar...:o :-* Nego, bio sam ubeðen da sam jedini od moje vrste...[facepalm]

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 29 Januar, 2014, 15:57
Citat: balcan girl poslato 28 Januar, 2014, 14:33
odem juce na groblje i ladno vidim da su iscupali klupu sa sandukom u kom drzim cetke, metle i tome slicno i sve zajedno odneli  [veryangry] [veryangry] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] znaci vristanje mog oca preko telefonaaaa  [neslusam] [neslusam] i ne budem lenja pozovem muriju cisto da naprave zapisnik i ako po otpadima nadju klupicu ili kod nekog ispred kuce da mi jave da odem da im pozelim dug zivot i zdravlje celoj familiji ....
"To" da uhvati¹ pa da bije¹ dok se ne usere...:o Nisam vernik ali jebem mu mater, toliko biti retardiran za tuða oseæanja, u¾as... :(

Citat: eclipse4 poslato 28 Januar, 2014, 14:56
to sto se hrvat,rumun,bosanac,markonac,bugarin i jos 100 drugih nacija (prijatelji koje znam odavno i koje sam upoznao preko drugih) javljaju sa 20m sa osmehom na licu i pozdravom,gde god da me ugledaju,dok nasi srbi dodju na 1m od mene,gledaju u oci i cekaju da ja prvi kazem zdravo.....ne mogu da verujem kakva smo nacija u picku mater......na srecu nisu svi isti...tj nisu takvi ljudi do kojih mi je stalo.

gledam ove turke i muslimane,bez obzira sto se ne poznaju,kad se vide ko da se srela dva rodjena brata koji se odavno nisu videli...ovde kog god od nasih pitam gde je ovaj ili onaj uglavnom je odgovor "ko mu jebe mater"...a da ga pitas zasto verovatno ni on nezna
Ne sekiraj se ni¹ta ja te volim, a ja nisam iz ove galaksije pa ti vidi... :-* [srce] :D


deda lazooo........cim stignem u stan,upalim laptopeta i pravac forum da vidim kako ste i sta ima novo........
onda polako zaboravim na sve lose sto se izdesavalo tokom dana i tonem u san...(ako ne odemo u neku lumperajku haha)

volem i ja tebe evo ovoliko (---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------)

ma do tvoje galaksije i nazad........al samo drugarski ;)

Jecko

Problem.....bez problema.... (prepotentni skot  [veryangry] )...

DebeliZmaj

reko ti da gotivi i on tebe ali te gleda samo kao ortakinju ?:)
auuuuu ... loshe loshe :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Jecko


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Silvana

Wikipravopis i wikigramatika povodom Harija Potera:

Клетва је зелене боје коју кад човек на којег је бачена клетва изазива тренутну смрт. За њу је потребна велика чаробњачка моћ и снажна жеља усмерена на жртву. Млађим чаробњацима може да представља проблем (Чучањ, маскиран у Лудооког Ћудљивка је, кад је предавао неопростиве клетве тврдио како, кад би цео разред бацио ову клетву на њега, њему не би потекла ни крв из носа). Старијим чаробњацима, а нарочито смртождерима је, пак, то уобичајено, а још моћнијим, као што је Волдемор, чак није неопходно ни изговарање при њеном извођењу.

A?  [dunce]  :wtf:

Besmislenost povremeno dobija oblièje, koliko god to protivreèno izgledalo. Grrrrrrrrrrrrrr
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Lazic


Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.