Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

U ovih nekoliko godina dosta toga se izgubilo. Necu ni da krecem da mislim o tome jer se odmah iznerviram..

Kengur

Danas definitivno sam saznao da mi je stara kartica def ugasena, tj da je broj dodeljen nekom drugom... :)

Opet novi br, u pm...

zmiya

Treba te jebati,15 godina imam isti broj..Trajni nalog u banci i ne misli¹ vi¹e ni¹ta..

Kengur

Predhodni 065-390-77-44 sam imao tipa 7godina... za 7 godina sam izgubio karticu 5 puta min...
ovaj broj 6godina... Istekne mi ugovor, ja imao neko dugovanje, i sve danas sutra cu da ga regulisem... Odem danas, kad ono pa paaaa....

Jecko

Kengure...taj broj koji bi da vratis.... Telekom ili Telenor..... Ako je Telekom...reci ;)

Kengur

lelenor... ma necu da vracam, bole me usi...

Zvao sam ''tastu'' sredice neki lep broj u telekomu... valjda, videcemo koliko me voli :D

clutch&brake

Citat: zmiya poslato 28 Januar, 2014, 15:50
Treba te jebati,15 godina imam isti broj..Trajni nalog u banci i ne misli¹ vi¹e ni¹ta..

pa buljavi ripanjac i ja ga cesto obradjujemo :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Jecko

Citat: Kengur poslato 28 Januar, 2014, 16:45
lelenor... ma necu da vracam, bole me usi...

Zvao sam ''tastu'' sredice neki lep broj u telekomu... valjda, videcemo koliko me voli :D

Lep broj....to je bar lako... Ako ne dobijes neki bas "lep" ne voli te uopste da znas :D

Negoooo...ko ti je tasta :D?

Kengur

Jovanovicka... :) Sad je u stepi stepanovic... :)

Kengur

Citat: njanja poslato 28 Januar, 2014, 16:53
Citat: zmiya poslato 28 Januar, 2014, 15:50
Treba te jebati,15 godina imam isti broj..Trajni nalog u banci i ne misli¹ vi¹e ni¹ta..

pa buljavi ripanjac i ja ga cesto obradjujemo :D

Ti hoces da te ogulim ko buljavog... :)

mkt


zmiya


Bori¹a

pusti ga, kad iscuri sve sto ima - prestace
to je bio slucaj sa mojim karterom...

mkt

ma sad sam tek video fleke po plafonu

BOKYBOY

Citat: Bori¹a poslato 29 Januar, 2014, 00:02
pusti ga, kad iscuri sve sto ima - prestace
to je bio slucaj sa mojim karterom...

[rofl] [rofl] [rofl]

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

na Vracaru je sivo govno.....Tamo sneg ima funkciju filtera vazduha.....nemoj da kukas.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

U¾ivo sa Vraèara, jo¹ je belo govno tek su poèeli da ga umuljavaju...

Plazma Keks

kod mene je fluorescentno zeleno i sareno govno...

acosa

Kreten, ladno na face-u kaze "Gavrilo Princip je budala." Nije mi bilo dobro. Nsam mu ostao duzan, spomenuo sam mu Porodicu i Brisel i izbrisao ga sa liste prijatelja.
Eto.