Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Mik

Citat: Jecko poslato 24 Januar, 2014, 01:55


Minus sam vrv dobila jer sam Srbiji dala epitet fekalije.... Nemam nameru da se raspravljam sa slepim patriotama... Ja volim svoju zemlju... ne volim ovu banana republiku koja nosi naziv Srbija, kojom upravljaju polu-skolovani ili potpuno neobrazovani idioti....



Neko uputstvo je, posle kojekakvih stradanja i razocaranja, srocio Lazic. Svelo se na, otprilike : Sveo sam svoj svet na 10-tak bliskih ljudi, a narod (narocito drzava) u kurac!

Lazic

Jebiga kad se stalno nerviram oko glupih 7 milijardi zemljana, a ¹ta sa ostalim vrstama samo u ovoj galaksiji...??? :o [facepalm] ;D

Bori¹a


Lazic


Bori¹a


Ivan1979

Citat: Bori¹a poslato 24 Januar, 2014, 12:34
pa dobro, ovo je samo privremeno ;D

Pre ce biti da si privremeno jebo  [rofl]

Bori¹a


DebeliZmaj

Citat: UFF poslato 24 Januar, 2014, 01:58
smarate sa minusima
satebolipicka za minus i ko ti je i zasto dao?
da je hteo verovatno bi ti napisao, ako nece njegovo pravo i njegova stvar, ako mislis da znas razlog ti ga ona nemoj ponavljati ako ti minusi smetaju ili ponovi ako volis ali nema poente pisati o tome jbt
evo sad minus od mene sto pominjes jebeni minus a evo jedan i debelom sto misli da su svi ljudi dvolicni jer ja znam da nisu a sa dvolicnim se ni ne druzim

ja te negde pomenuo ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Ne ali si naljutio milicu ¹to misli¹ da su svi ljudi dvolièni a nisu...:D U stvari, trolièni su...:o :D

UFF

ko kaze da si ponenuo?
jel mislis da ja ne mogu da se recimo naljutim na tebe ako ti vredjas lazica?

ko pre neki dan ne znam koje kenjao generalno da li merixi bese popusio minuse i posle napise auuuu ala su se neki u ovome pronasli
niko se bre nije pronasao vec mu se nije svideo uvredljiv stav ili nacin pisanja

ljudi izgleda jos uvek ne kapiraju poentu minusa tj ocene
ne daje se ona samo kad tebe neko proziva jbt

Lazic


Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

balcan girl

mrzim kad neko ode a ne javi se ili kasni a ne javi se .....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

ja za to ne znam, ja se uvek javim :D a jel ja spadam u zene?? [neampojma] [neampojma] [neampojma]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: balcan girl poslato 24 Januar, 2014, 23:54
ja za to ne znam, ja se uvek javim :D a jel ja spadam u zene?? [neampojma] [neampojma] [neampojma]
Irena opet oximoroni¹e¹...:P :-*

Lazic

Ontopic:
Spustim roletnu zbog ledene ki¹e, a kad sam probao da je podignem, sivonja zapne i iskida gurtnu jer je roletna zamrznuta... Sad mi je soba trajno zamraèena dok ne naiðe GoranVojska u bg...:o [facepalm]

dzimika

Ne biste verovali, sneg je opet iznenadio putare

UFF

Citat: Laziæ poslato 25 Januar, 2014, 00:31
Ontopic:
Spustim roletnu zbog ledene ki¹e, a kad sam probao da je podignem, sivonja zapne i iskida gurtnu jer je roletna zamrznuta... Sad mi je soba trajno zamraèena dok ne naiðe GoranVojska u bg...:o [facepalm]

[rofl]

darkeru nijedan

Jecko