Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


zmiya

U zimu ti vruæe, uleti ti vruæe,stalno ti vruæe..

Lazic

Citat: zmiya poslato 20 Januar, 2014, 12:08
U zimu ti vruæe, uleti ti vruæe,stalno ti vruæe..

Ti si prs'o k'o oblanda...:P

Slaninar

Granèica u ¹umi - zavr¹ila u ¾bicama zadnjeg toèka. Sekund nepa¾nje sa bilansom: nosaè menjaèa i zadnji menjaè sjebani. Oko 3000 dinkiæa za delove, uz par dana neupotrebljivog bajsa. Sreæa pa imam backup.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

Citat: mareskin poslato 20 Januar, 2014, 11:53
Citat: Major poslato 20 Januar, 2014, 11:18
Kasljem danima..nista ne pomaze :(

Alergija?

ijaoooo

sad se setih kad pocne sezona kako cu da anjebem opet od ambrozije  [veryangry]

balcan girl

meni vec izbila alergija i to sve po vratu i faci uzaaaasssssssssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

pa sto  mu nisi rekla : "ne povraticu....i"


edit....ne po vraticu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

:D :D :D amaa to je zdravo za kozu to nije problem :D problem je to sto se ceo zivot patim sa alergijama al me ove godine zajebao da idemo u grcku a tamo more bas i nije pomoglo :( pomaze mi jadransko more ima definitivno veci slanitet i vise minerala koji mi trebaju za kozu jbg :( ja sam rodjena sa alergijama jbg i nema na sta nisam alergicna
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

a  na pivo nisi alergicna.....inace je pivo odlicno za alergiju...pojacava osetljivost na alergene....predji da rakiju...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: balcan girl poslato 20 Januar, 2014, 13:45
:D :D :D amaa to je zdravo za kozu to nije problem :D problem je to sto se ceo zivot patim sa alergijama al me ove godine zajebao da idemo u grcku a tamo more bas i nije pomoglo :( pomaze mi jadransko more ima definitivno veci slanitet i vise minerala koji mi trebaju za kozu jbg :( ja sam rodjena sa alergijama jbg i nema na sta nisam alergicna

Mislim da si najvi¹e alergièna na buduæu svekrvu i svekra, al' neæe¹ da prizna¹...:P A omèa se ste¾e iz èasa u èas...:o :D

DebeliZmaj

kh kh .... skoro pa se ne nakashljem ...
nishta bez kineske medicine ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

makinjo

Izbacilo me to sto sam hteo da promenem dihtung kartera i kada sam odvrnuo sve srafice i odvalio pola kartera shvatim da moaram da skinem i menjac [doh] [ljutko] [panic]
.JEBENI FORDDDDDD .....

Plazma Keks

nije ford kriv, nego ti koji si na silu hteo da odvojis zalepljeni karter od bloka motora.

makinjo

Nisam nista sjebao skontao sam posle par cimanja da nesto nije u redu. Samo me iznervirala njihova konstrukcija . Moram pola auta da rastavim dok skinem jebeni karter :(


makinjo

MA da je bar toliko star ne bih imao ovaj problem . :)

Ivan1979


Hohštapler

Citat: makinjo poslato 20 Januar, 2014, 20:49
Izbacilo me to sto sam hteo da promenem dihtung kartera i kada sam odvrnuo sve srafice i odvalio pola kartera shvatim da moaram da skinem i menjac [doh] [ljutko] [panic]
.JEBENI FORDDDDDD .....

A ja muèio muku sa æaletovim Meganom.... vratio mu turbinu i sad mu curi ulje na uljnom vodu i to na onom kolenderu... jebo bi mu sve po spisku...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.