Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Dobijes potvrdu, a to nije isto.. A ako prijavis da je hitno dobijes je u roku od tri dana a ne odmah..
Realno mogao je da to uradi, saobracajna i takse kostaju 2000 din a steta vise...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

DebeliZmaj

moze u toku istog dana :) ...
mozda ne za tebe ali moze :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Joker

U roku od jednog dana ne moze ni da si Dacic... Mozes da predas danas i da je dobijes sutra, ali mora nacelnica da potpise.. Nemoj Debeli da tvrdias nesto u sta se ne razumes..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

DebeliZmaj

znachi moze da danas pre podne, pre 10, da
predash i da danas u 18:30 ti bude gotovo :) ...
i da naravno nachelnik ( funkcija ) da potpishe
:) ... ali moze :)


Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 15 Januar, 2014, 22:20
kopija saobracajne se vadi za sat vremena :) ...


Onda je dobro ¹to je u mom sluèaju æale uzeo vozaèku.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

pa i to mozesh izvadi isto :) ista zgrada u bgd :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Joker

Nije nacelnik vec nacelnica... To je pod 1. A pod 2. ne moze.. Tehnicki neizvodljivo... Pa moze i Simic da potpise..
Nema potrebe da se natezem sa tobom..

Onog trenutka kada se ode sa lica mesta, mozes da mu uzmes i bris tu je prica zavrsena.. Bar onaj zakonski deo...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

DebeliZmaj

nachelnik je funkcija kao sto je doktor titula ...
e sad u srbiji imash i ``nachelnica`` i ``doktorica`` ..
ali ``nachelnik`` je funkcija koju neku moze da obavlja
bilo da je musko ili zensko ili ....

ma nema sta natezanja, kazem moze, ti kazesh nemoze ...
a posto to sto ti kazesh nema nikavu tezinu meni je svejedno
sto si to napisao :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mi¹ko_kolo

Kao ¹to i nov paso¹ mo¾e za 10 minuta. I to ne mora u Ljermontovljevoj. Mojoj Gospod¾i se desilo da su joj pogre¹ili neki podatak u novom paso¹u (2003-æa godina je u pitanju) i po¹to je bila vrlo kategorièna u svojim tvrdnjama oko potrebe za paso¹em, dobila je drugi  u roku od  bukvalno 10 minuta. I to u Milana Rakiæa.

Lazic

Citat: mareskin poslato 15 Januar, 2014, 22:37
Citat: DebeliZmaj poslato 15 Januar, 2014, 22:20
kopija saobracajne se vadi za sat vremena :) ...


Onda je dobro ¹to je u mom sluèaju æale uzeo vozaèku.

I ona mo¾e da se izvadi po hitnom postupku...:D Kad smo dolazili kod tebe predpro¹log oktobra, podigao sam je u ponedeljak u 14h, a podneo sam zahtev u subotu oko podneva...:D

Iz istog razloga, stigao sam neki c5, dao èoveku kao zalog novu vozaèku, trebalo je da mi javi po¹to je poliranje ili farbanje branika, nikad mi se nije javio, ja reko boli me ba¹ da ga ja jurim i onako je skuplje farbanje od vozaèke... A hteo sam da mu platim, samo nisam hteo da ga ganjam...:D

balcan girl

jeboteeeee dobro me podsetiste da podignem saobracajnu :D :D od prosle godine stoji kod pandura :D :D :D zaboravih :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

E kad ne registruje¹ kod Milo¹a pa da te lepo èovek pojuri da ti da saobraæajnu...:P :D

balcan girl

ma zvali me panduri pre par meseci i ja kao ocu sad cu i zaboravilaaaa :D opeeeet :D :D svaki put kad registrujem zaboravim saobracajnu kod pandura :D :D ionako mi je niko ne trazi :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

clutch&brake

kako svaki put? zar nije samo prva registracija nova saobracajna a svaki sl put samo nalepnica
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

balcan girl

paaa jesteee osim sto ti ukradu tablicu :D :D :D pa onda ne moze samo jedna itd itd :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

@ mareskin

slikam ga danas i dogovorimo se da plati sutra ujutru
on se sutra ne pojavi sa parama ja stavim jos jednog svedoka u auto i odem na isto mesto u isto vreme, parkiram auto na sred ulice, upalim sva 4 i pozovem muriju
kad dodju kazem lupio me covek ja izasao slikao i predlozio mu da se dogovorimo a on mi reko ko te jebe ne dam ti pare ja reko ok cekamo onda policiju ali on seo u kola i pobegao
evo imam slike kao dokaz a imam i svedoka kao i ostecenje na mojim kolima a verovatno i na njegovim jos uvek postoji jer tesko da je stugao do sad da ga popravi (a i da jeste slikao sam i njegov sjeban branik)

i najebe na kraju jos vise
ako laze da se to nije desilo sjebo se
ako kaze jeste ali ne danas nego juce opet je priznao i pre ce da veruju meni sa dokazom nego nekom ko je pobegao sa mesta nesrece :D

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 15 Januar, 2014, 22:37
pa i to mozesh izvadi isto :) ista zgrada u bgd :) ...


Ne ¾ivimo svi u BG :)
Kod nas "pada" sistem svaki dan poslednjih x godina. Pred svaku "pauzu" padne sistem u policiji ;)
Reko bi èovek da æe bar u poslednjih 10 godina da prestane da pada :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gvozden

Pazi na time stamp..... BAs sam zavrsio forenzic Photoshop education.....zlu ne trebalo.....  :)

Darko

@Uff
Pa videce murija na detaljima slika kad je slikano...

Lazic

ontopic ali za juèe:
mtf sajla kvaèila... Na svu sreæu da je dobar akumulator, pa mi nije kvaèilo ni trebalo ne¹to mnogo...:D