Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Danas bio Drko...opet nije doneo kafu....Njanja kupio neko veliko pakovanje sa namerom da one "4 gratis" budu za njega....nije se nij naljutio.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Joker

Jbt pa ja od juce nemam dozvolu... 30 dana...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

m.mitar

O,kolega,ja od juce ali 3 meseca!Danas me zena vozikala po gradu...strasno! [doh] [panic] [panic]

Zvonèica

Umro mi ipod  [veryangry].
Istina, po drugi put ali mislim da je sada stvarno riknuo  :'(
Hold your head high and your middle finger higher

clutch&brake

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Januar, 2014, 18:47
Danas bio Drko...opet nije doneo kafu....Njanja kupio neko veliko pakovanje sa namerom da one "4 gratis" budu za njega....nije se nij naljutio.

sta naljutio? Stavio u dzep i odneo kuci da pije sa zenom... dobro da i vodu nije sipao kod tebe
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Jecko

Sinoc oko 4 ujutru tri klinca pokusaju da mi ukradu auto...

Zbog moje lude glave zamalo da dobijem direkt u facu.... Ali takodje zbog moje lude glave kola nisu ukradena.....

Zamisli ti te manguparije od metar i zilet.....

[veryangry]


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Jecko

Ma sta alarm, bila sam na 2m od kola....

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Jecko


ЯЭВОЛУТИОН

Pa proterali diloere a narkomani ostali Mladenovcu....sad cena dopa skocila pa menjaju kola za paketic.....zamalo da ti ceo auto staneu u pola sprica....a onda da ode u venu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

Mladenovac, centar kriminala ...
pa onda sledi novinarski dojam Mladenovca ...
novi detroit itd... hahaha :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Jecko

Samo se vi zajebavajte, to sto je mene malo klinac potkacio po vilici nema veze....i sto ce neko sad nekom da polomi kolena....mislim ne kazem ja da ja znam da hoce....nego ono...mozda se slucajno saplete u mraku i to.... [zvizdi]

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

MIGE

Citat: Joker poslato 11 Januar, 2014, 15:22
Jbt pa ja od juce nemam dozvolu... 30 dana...
e jbg..plati pivo za srecu  :D

Jecko

Citat: DebeliZmaj poslato 11 Januar, 2014, 17:52
rambo Jecko u akciji :) ...


Pominjala sam negde da mi je tata licanin...sto dalje implicira da imam starijeg brata, i jos jednog brata i jos jednog brata.....par striceva, kumova...

MIGE

Citat: Jecko poslato 11 Januar, 2014, 17:57
Citat: DebeliZmaj poslato 11 Januar, 2014, 17:52
rambo Jecko u akciji :) ...


Pominjala sam negde da mi je tata licanin...sto dalje implicira da imam starijeg brata, i jos jednog brata i jos jednog brata.....par striceva, kumova...
auuuu...licanin

ЯЭВОЛУТИОН

kinesko ima za medveda.....panda.....kinesko ime za mrkog medveda.....Li-Cha-Nin
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE