Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: njanja poslato 01 Januar, 2014, 19:36
Citat: eclipse4 poslato 01 Januar, 2014, 17:10
Citat: DebeliZmaj poslato 01 Januar, 2014, 16:55
jedino ako toliko nema mozga da proda u istom selu :)


negotin nije selo ;)

a veruj mi imas i takvih.....

znas ono mara ispravlja kriv kurac?!
E tako ti je i da njemu objasnis...
on je krug 2 sekta
[rofl]

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

kad pancirno crevo za vodu pukne, jebem ti kvalitet, poplavilo mi kupatilo nocas

mi¹ko_kolo

Pucaju na 1-2. Prave ih za pritisak od 2, a ne za 5 i vi¹e bara.

eclipse4

Citat: dzimika poslato 04 Januar, 2014, 15:23
kad pancirno crevo za vodu pukne, jebem ti kvalitet, poplavilo mi kupatilo nocas

ranijih sam godina imao isti problem,dok nisam naucio kako se stezu,mozda znas mozda ne al eto da ti kazem kako sam ja to otkrio ;)
stezes maticu rukom najjace sto mozes,zatim polako pustas vodu i dotezes kljucem,cim je curenje prestalo,to je to.ja sam se iznenadjivao koliko je lagano potrebno stezati,jer hoce da se uvije a da ti to ni ne vidis ispod pancira.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

A kakve to ima veze sa pancirnim crevom? Mo¾e da bude i na vodokotliæu. Zar ne?!

Plazma Keks

kod mene u kuci sam imao problem sto u toku dana bude slabiji pritisak i onda tokom noci kada prestanu sa zalivanjima baste poraste pritisak i pucala su mi i creva i izletale cevi iz spojncia. najbolje resenje je bilo da se stavi posle glavnog ventila na satu regulator pritiska i od tada mirno spavam ;D

DebeliZmaj

hm.... ne znam kako se zove al postoji ta sprava
regulishe pritisak ... koji god da je pritisak na ulazu
on ga ogranichi na izlazu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

i mene danas izbacilo iz takta nesto vezano za pancirna creva
nisu creva ali jeste vazduh u sistemu pa sam vise vremena proveo sipajuci novu tecnost i izbacujuci vazduh nego sto sam se vozio

Jefta


OKi

Citat: Jefta poslato 04 Januar, 2014, 19:43
Odakle ti vazduh u kocnicama??
On makar ima vazduh, a ja u ovom hebenom gradu ni to. A o magli da ne pricam, 20 dana non-stop magla, a u PM. A jos kada cujem kako se pojedini vozaju .....   [panic] [panic]





UFF

Citat: Jefta poslato 04 Januar, 2014, 19:43
Odakle ti vazduh u kocnicama??

[neampojma] menjao sam kocionu tecnost i antifriz pre kraj prosle sezone i vozio se najnormalnije, parkirao motor u novembru i sad upalim, ubacim u prvu a on krene sam ili se ugasi  :wtf:
znam da sam ga dobro "ozracio" jer sam se najnormalnije vozio citavih mesec dana posle zamene.. valjda se sleglo od stajanja ili sta jebem li ga nemam objasnjenje
i nije u kocnici bilo je u kvacilu ali isti Q jer kod honde i u kvacilo ide dot dok mi je kod ktm-a islo mineralno magurino ulje

con3

Citat: UFF poslato 04 Januar, 2014, 20:03
Citat: Jefta poslato 04 Januar, 2014, 19:43
Odakle ti vazduh u kocnicama??

[neampojma] menjao sam kocionu tecnost i antifriz pre kraj prosle sezone i vozio se najnormalnije, parkirao motor u novembru i sad upalim, ubacim u prvu a on krene sam ili se ugasi  :wtf:
znam da sam ga dobro "ozracio" jer sam se najnormalnije vozio citavih mesec dana posle zamene.. valjda se sleglo od stajanja ili sta jebem li ga nemam objasnjenje
i nije u kocnici bilo je u kvacilu ali isti Q jer kod honde i u kvacilo ide dot dok mi je kod ktm-a islo mineralno magurino ulje
Pa Ktm je ktm

dzimika

Citat: eclipse4 poslato 04 Januar, 2014, 15:42
Citat: dzimika poslato 04 Januar, 2014, 15:23
kad pancirno crevo za vodu pukne, jebem ti kvalitet, poplavilo mi kupatilo nocas

ranijih sam godina imao isti problem,dok nisam naucio kako se stezu,mozda znas mozda ne al eto da ti kazem kako sam ja to otkrio ;)
stezes maticu rukom najjace sto mozes,zatim polako pustas vodu i dotezes kljucem,cim je curenje prestalo,to je to.ja sam se iznenadjivao koliko je lagano potrebno stezati,jer hoce da se uvije a da ti to ni ne vidis ispod pancira.
tolko je otprilike i bilo stegnuto, samo sam malo okrenuo kljucem i rukom sam dalje odvrnuo
problem je sto je crevo za toplu vodu malo korodiralo pa je izgleda zbog toga i popustilo
u svakom slucaju sve je reseno jutros :D

m.mitar

Zato sam izbacio ta creva i umesto njih stavio rebrasta hromova elasticna koja su 100 puta sigurnija i ne smanjuju protok vode.Meni je puklo na velikom bojleru za toplu vodu,sva sreca nije klinac bio u kupatilu nego ja!Cak sam i na kazancice ugradio,meni je puklo na kazancetu i poplava.....

dzimika

sto mi ne rece to danas sad sam vec kupio druga ista
mada ako izdrze 8god ova onda su ok

Lazic


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell