Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Joker poslato 30 Decembar, 2013, 11:21
Parkirao je na ulici gde ima vise nego dovoljno mesta da se prodje ali kada je izlazio u rikverc nije gledao jer nije ocekivao da ima tu nekoga i samo bam... Majstor...
Ako drugar nije cepidlaka, a znajuæi tebe kapiram da tvoj tata ne mo¾e da bude lo¹, to se da srediti za ne mnogo velike novce(osim ako drugar ne vozi maserati)...:D

Hurricane

...kao i uvek, bitno je da niko nije povreðen...

Lazic

ontopic:
Deca, svuda deca, gde god pogledam deca, gomila dece...:o [facepalm]

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

balcan girl

hmmmm ja smatram da deca nikad nista nisu kriva uvek su krivi roditelji :D :D verovatno cu da promenim misljenje kasnijeee :D a ne znam sto se lazic zali na decu, s obzirom da su njegova deca dobraaaaa, on je taj koji je nenormalan :D :D :D misliiim sirota deca jedino ako se na njega ugledaju ima da gledam u vestima neka deca zapalila petardama beograd :D pravili rakete, molotovljeve koktele, kad ih novinari pitali zasto deca odgovorila hteli smo da pobedimo tatu u pravljenju raketa :D :D :D :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jecko


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

#9708
Citat: DebeliZmaj poslato 30 Decembar, 2013, 16:18
zavisi i koliko godina imaju deca...

Petre ubode ga kao prstom u dupe...:D

23, 25, 35, 36, 38, 39, 40, 40, 41, 47, 51... [facepalm] [facepalm] [facepalm] [samoubistvo]


Citat: balcan girl poslato 30 Decembar, 2013, 15:16
hmmmm ja smatram da deca nikad nista nisu kriva uvek su krivi roditelji :D :D verovatno cu da promenim misljenje kasnijeee :D a ne znam sto se lazic zali na decu, s obzirom da su njegova deca dobraaaaa, on je taj koji je nenormalan :D :D :D misliiim sirota deca jedino ako se na njega ugledaju ima da gledam u vestima neka deca zapalila petardama beograd :D pravili rakete, molotovljeve koktele, kad ih novinari pitali zasto deca odgovorila hteli smo da pobedimo tatu u pravljenju raketa :D :D :D :D :D :D :D :D :D
kad bi tebi prsti bili sporiji od pameti samo par nano sekundi, sve bi bilo drugaèije... [facepalm] :P :-*

balcan girl

zasto?? u cemu je problem?? lepo je biti deteee :D :D :D pazi biti dete i deriste nije isto :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

#9710
Znam da je lepo biti dete i ja neæu nikad odrasti, ali deri¹ta jebote smuèi¹e mi se... [samoubistvo]

balcan girl

eee onda se sledeci put preciznije izrazavaj :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

kad pogreshni ljudi organizuju druzenje za novaka ...
... i tako sad smoren soliranje kutji :(
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zmiya

Pa nisu oni krivi,nego ti zato ¹to si im verovao..

eclipse4

obili mi auto,razbili zadnji prozor,ukrali laptop i nintendo ds.........

na srecu nadjoh prozor i namestih u roku od sat vremena.

negotin je mnogo mali grad,taj covek nezna u sta se upravo upustio.

zmiya


DebeliZmaj

ostavio laptop u kolima ? zickao si problem ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Aj pa sreæna nova jebena meni 40ta godina...:D A pomraèenje kad dohvati dotiènog...:D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic