Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Gvozden

#9622
Dokle vise ovi neosvetljeni traktori!! DOKLE!?
Dokle ce vise da ginu ljudi zbog IDIOTA!?.... Stvarno cu prvog sledeceg traktoristu , polupati sa stanglom i njega i jebeni traktor i prikolicu i sam cu svati policiju.....
Jebem mu mater retardiranu, da ni far , ni rotaciju , nista ne upali , izgine covek sinoc , malo dete, zena trudna..  u pm i policija i sve.. JEbem li im seme paorsko zatucano...

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: Gvozden poslato 25 Decembar, 2013, 12:35
Dokle vise ovi neosvetljeni traktori!! DOKLE!?
Dokle ce vise da ginu ljudi zbog IDOTA!?.... Stvarno cu prvog sledeceg traktoristu , polupati sa stanglom i njega i jebeni traktor i prikolicu i sam cu svati policiju.....
Jebem mu mater retardiranu, da ni far , ni rotaciju , nista ne upali , izgine covek sinoc , malo dete, zena trudna..  u pm i policija i sve.. JEbem li im seme paorsko zatucano...

Moj ujak tako zamalo poginuo, jo¹ je majstoru pukla guma na prikolici pa je ostavio punu ¾ita na sred puta po magli, zamalo ujak progutao volan od keca... I jo¹ je on bio kriv...[facepalm]

Hurricane


Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Andreja

Citat: Gvozden poslato 25 Decembar, 2013, 12:35
Dokle vise ovi neosvetljeni traktori!! DOKLE!?
Dokle ce vise da ginu ljudi zbog IDIOTA!?.... Stvarno cu prvog sledeceg traktoristu , polupati sa stanglom i njega i jebeni traktor i prikolicu i sam cu svati policiju.....
Jebem mu mater retardiranu, da ni far , ni rotaciju , nista ne upali , izgine covek sinoc , malo dete, zena trudna..  u pm i policija i sve.. JEbem li im seme paorsko zatucano...


Èesto nailazim na neosvetljene traktoriste po Vrèinu i UVEK ih zaustavim da ih pitam ¹to ne poprave ta svetla, makar to nije skupo. Jednom prilikom "sti¾em" traktor, sreæa pa sam i¹ao polako, ka¾em èoveku da sredi ta svetla, on me pogleda zbunjeno, reèe EVO i upali farove  :o

Pa ¹ta ih ko¹ta da stisnu jebeni prekidaè majke im ga nabijem bezobzirne...  [ban]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

DebeliZmaj

pa kad bude bilo da je video zapis dovoljan
dokaz za sud pa 100.000 kazne ... :)
ima prvo pale svetla pa da gas ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

pittatore

Citat: Gvozden poslato 25 Decembar, 2013, 12:35
Dokle vise ovi neosvetljeni traktori!! DOKLE!?
Dokle ce vise da ginu ljudi zbog IDIOTA!?.... Stvarno cu prvog sledeceg traktoristu , polupati sa stanglom i njega i jebeni traktor i prikolicu i sam cu svati policiju.....
Jebem mu mater retardiranu, da ni far , ni rotaciju , nista ne upali , izgine covek sinoc , malo dete, zena trudna..  u pm i policija i sve.. JEbem li im seme paorsko zatucano...

Da nije ovo? :(
http://www.pressonline.rs/info/hronika/295311/poginuo-vozac-automobila-nakon-sudara-sa-traktorom-i-kamionom.html

mali_zmaj

meni umalo tetak nije poginuo,neki majmun ostavio prikolicu punu drva na cesti,pukla mu guma, jaro otkacio prikolicu i otisao,tetak naisao u sluzbenom vozilu.....doktori rekose da je tetak imao vise srece nego pameti,40 i nesto savova samo na glavi!!!
jin-jang

UFF


zmiya

Sine,odluèi se,ili te obradovalo ili te izbacilo iz takta..

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Gvozden

#9634
to je... tuga.
Pre koji dan na istom mestu slicna situacija, drugar sa kombijem umalo da udari u traktor i prikolicu. Nit table, nit svetla, nit rotacije...
Jedva izbegao , sreca i kamion iza njega video.. Svake godine nekoliko ljudi sigurno u okolini nastrada. Prosle godin drugar sa kawom overio isto jednu, ali kao da ih boli uvo, ne osecaju se ni najmanje krivi nit cine sta da se to izbegne. A blato na putu u toku oranja i zetve....to je tek prica za sebe....


[/quote]
Da nije ovo? :(
http://www.pressonline.rs/info/hronika/295311/poginuo-vozac-automobila-nakon-sudara-sa-traktorom-i-kamionom.html
[/quote]
Zena trudna, malo dete ...tragedija. A kako cujem pokusao je da izbegne prikolicu koja je bila puna tulaja i ostavljena na putu, predje u drugu traku i naleti na kamion i isprevrtao  se pored puta...

pittatore

Strasno!!! Sirovinu nemozes ubediti niti uvrediti :(

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt

kakvi manijaci
kad su uspeli da pokvare nekvarljivo

mareskin

Citat: mkt poslato 25 Decembar, 2013, 23:22
kakvi manijaci
kad su uspeli da pokvare nekvarljivo

I gde æe sad da prebace ovu moju poruku?!? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt