Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: UFF poslato 13 Decembar, 2013, 14:22
mareskin ti onda imas mali qrac ali tehnicar  [rofl]

A i tehnikom se bavim samo kad me ne mrzi.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Lopovska dr¾ava. Ne prestaje da me odu¹evljava & iznenaðuje nikako da se naviknem.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


Boban_m

Puce mi bojler na peci. Nocas smrzavanje [ljutko]

dzimika

jebeni glupi ljudi, "ja ne znam kako se time rukuje pa sam pritiskao svasta i slucajno sam iznajmio 8 filmova, ali ih nisam gledao samo sam ih pustio i prekinuo"

"ma naravno gospodine i ja ne znam kako se rukuje vasom glupom zenom pa sam je 8 puta kresnuo zbog toga"

idiot

Jecko

Ooooo da....secam se tih glupih izjava dok sam radila u Lelekomu... :D

Lazic

Citat: Boban_m poslato 13 Decembar, 2013, 18:07
Puce mi bojler na peci. Nocas smrzavanje [ljutko]
kako se to desi na èini mi se dosta novoj instalaciji...? :o

aæimo

Citat: Laziæ poslato 13 Decembar, 2013, 19:15
Citat: Boban_m poslato 13 Decembar, 2013, 18:07
Puce mi bojler na peci. Nocas smrzavanje [ljutko]
kako se to desi na èini mi se dosta novoj instalaciji...? :o

Preforsirao briketima?

DebeliZmaj

Citat: mali_zmaj poslato 13 Decembar, 2013, 09:26
sad sam uzeo dizela,doduse matorog,i nikad vise! radi on,pali,sve radi,ali cim otplatim neku staru kredu sto imam,vracam se na benzin,bez razmisljanja! veci auto,veci problemi,moderni dizeli,dizeli....jok ja vi¹e!! dok sam radio dostavu normalno sa dizel kamionima i kombijima bilo mi je ok,nije mi smetalo jer mi je to bio posao,ali sebi licno,mislim da necu dizel uzzeti nikada!!
koji su auto uzeo ? godiste ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

danas uveselilo ... vozio se jeBMW-om :")
udobno, prostrano, radi muzika ... josh ishao neshto zavrshavam sebi
dodjem ispred firme pa odslusham pesmu do kraja .. .kuckam sms
i skapiram da sam u kolima i da iste rada a ja ne izvaljujem ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Boban_m

Citat: Laziæ poslato 13 Decembar, 2013, 19:15
kako se to desi na èini mi se dosta novoj instalaciji...? :o
[/quote]
Pa i nije tako nova. 12ak god me sluzilo bez problema. kazance je u unutasnjosti peci, a vidim da je od lima obicnog napravljen. Doveo sam majstora da zavari. Nosio sam argonsku bocu na 2 sprat...pah...pah...

Citat: aæimo poslato 13 Decembar, 2013, 19:18
Preforsirao briketima?
Striktno bukovina i grabovina i to sa suncane strane sume striborove.

Boban_m

Problem rijesen, bojler zakrpljen. Ipak nema smrzavanja [yahoo]

Andreja

Obièno se ne nerviram, poèeo je da me boli ðole za sve, prilièno sam ravnodu¹an postao ali danas me je iznervirao snimak gde smrdljivi matorci uzimaju po 30 novina 24 sata odjednom, valjda za ogrev ili ¹ta veæ... BEZ IKAKVOG BLAMA!

kako se novine uzimaju 24 sata

Odgledao sam prva dva minuta i toliko sam se iznervirao da sam se preznojio. Koliko su ljudi u kurcu, grabe te novine kao da su 'leb i da nemaju èime da prehrane svoje. Bitno je da ubuðali smrdljivi matorci kenjaju non stop, prekjuèe sam izbacivao neki ¹ut na Karaburmi, iskilavio sam se, poreðao sam ga tako da ne smeta nikome, ostavio sam prolaz uz zgradu metar i po... Da bi do¹ao neki mrtvi matorac da mi psuje majku kako ne mo¾e da se proðe... To u njegovo vreme nije bilo, mora da se zna red! A ¹to uzima po 50 komada novina, nema veze. Govna smrdljiva.

Da se razumemo, briga me za novine, ne èitam ih uop¹te, samo mi je vremenom sve jasnije i jasnije koliko smo jadan narod i koliko æemo jo¹ nazadovati, dokle god je ovakvih maloumnika... Nema morala, sve je oti¹lo u kurac.
:violina:
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


Slaninar

Citat: Andreja poslato 13 Decembar, 2013, 23:17

Da se razumemo, briga me za novine, ne èitam ih uop¹te, samo mi je vremenom sve jasnije i jasnije koliko smo jadan narod i koliko æemo jo¹ nazadovati, dokle god je ovakvih maloumnika... Nema morala, sve je oti¹lo u kurac.

Gladni ljudi. Ima ih sa penzijom od ispod 10 hiljada. Da te novine posle preproda, makar po 20 dinara, znaèi. Mo¾da ima i poneki prokleti (¹to vole besplatno), ali gladni su ljudi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Nema to veze sa gladnim ljudima..... gladni uvek najmanje grabe.... ovo je cist bezobrazluk.... ''Dzabe je DAJ MI SVE''!!!
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Citat: monsterbnt poslato 14 Decembar, 2013, 09:54
Nema to veze sa gladnim ljudima..... gladni uvek najmanje grabe.... ovo je cist bezobrazluk.... ''Dzabe je DAJ MI SVE''!!!

U NS ima takvih likova koji stoje po zimi i èekaju da prvi ugrabe puno novina. Svako jutro. Ne deluje mi kao bezobrazluk, nego muka. Moguæe da gre¹im.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

cela li ne razumem 24sata su free ...
mozda za ljubimce im trebaju novine ... ;)
smeshno u svakom sluchaju
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

CBRR1

Ma da iz "besa" ide da uzima novine....utakmica i eto koji dinar za hleb...

Joker

Ali ko bi da kupi 24 novine koje su besplatne i dele se svuda? Ja nigde nisam video da neko prodaje 24 novine...
Jedino za potpalu da uzimaju, nema mi druge logike...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...