Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: njanja poslato 10 Decembar, 2013, 23:44
Jebale vas pare... ja kada dam zaboravim na njih... i nikada ne trazim...

brate treba mi soma evra
vracam nekad ako ne zaboravis na njih :D

Lazic

#9381
Citat: balcan girl poslato 10 Decembar, 2013, 23:18
kako da ti dam pare kad nemam a iako imam odakle mi :D :D :D u sustini pare jedino na ugovor i nesto kao zalog :D pare ne dam ni pod tackom razno svojim jako bliskim prijateljima i da ih imam milione ne bih im pozajmljivala :D da sam milioner ja bi im poklonila al ne bih pozajmila :D lazicu da ja npr. tebi kao dobrom drugu pozajmim lovu jel npr. ti jelte nemas i ti mi kazes vracam ti za npr. dva meseca i naravno ti neces imati ni posle dva meseca odakle da mi vratis pa ce ti onda biti glupo da mi se javis kad te ja budem zvala da trazim svoje pare nazad jel ce te pare i meni naravno da trebaju pa ces mi reci nemam sad ajd za mesec dana pa ih neces imati ni za mesec dana, pa ces onda da izbegavas da se javljas na tel, da me vidis, izbegavaces mesta na kojima mozes da me sretnes i sve to jel ce ti biti glupo sto mi jos uvek nisi vratio pare, a to izbegavanje ce mene da nervira sve vise i vise i na kraju mi vise necemo biti prijateljiiii :D :D zato se pare ne pozajmljuju prijateljima :D mogu da se pozajme pod kamatom ili na hipoteku ili na ugovor sa necim kao zalogom :D ali na rec prijateljima nikad :D jel sad jasnije ili treba i da obojim?? :D

Sve ja vas potpuno razumem, ali dalje sam mnogo tu¾an ¹to ¾ivimo u ovo vreme na ovakvom mestu... I dalje stojim iza one izjave od malopre, kome æe¹ pozajmljivati ako ne prijateljima...? Prijatelj æe da se snaðe ovako ili onako da ti vrati, a onaj drugi æe te izbegavati... Kad mi je gorelo pod noktima 2(dva) èoveka su mi pomogla i nisam im vratio u roku ali ih nisam izbegavao i vratio sam im èim sam uspeo da se snaðem i nadam se da njima nikad neæe trebati takva kontra usluga, ali i ako bude snaæi æu se...

Major

Tesko je odluciti kome pozajmiti, a kome ne. Najbolja bi bila varijanta da si u takvoj situaciji da mozes da pozajmis, a da posle uopste ne razmisljas da li ce ti ta osoba vratiti, pa ako vrati tebi ko da si dobio na lutriji.
Ali u svakom slucaju, bolje je biti u poziciji i da pozajmis, pa da ti neko ne vrati nego da si u poziciji da pozajmljujes.. ja sam jednom bio u ovoj drugoj poziciji i nisam nocima spavao dok pare nisam vratio. To je bre stres koji covek ne treba u zivotu.. ajmo svi na selo da sadimo povrce i voce pa da ne brinemo o parama :)

mi¹ko_kolo

Opet majka! Valjda zato ¹to nas toliko poznaju, tako lako mogu da nas iznerviraju.

stilgar

malopre slusam vesti i cujem da je ce tamo nekog mudonju i z galenike pustiti da se brani sa slobode ako polozi kauciju od 5 000 000 EVRA. ej EVRA. Pa P*c*k*im m*a*t*r*n* u ovoj zemlji je platezno sredstvo DINAR. Da udjes u pekaru i platis pecivo sa 10 evra inspekcija bi kaznila tj odrala pekara, a i kupac ne bi bas dobro proso, al zato sud u ovoj miloj nam legalnoj i pravnoj drzavi opusteno razrezuje kauciju od 5 miliona evra. Nema nama spasa :(

mareskin

Citat: stilgar poslato 11 Decembar, 2013, 16:09
malopre slusam vesti i cujem da je ce tamo nekog mudonju i z galenike pustiti da se brani sa slobode ako polozi kauciju od 5 000 000 EVRA. ej EVRA. Pa P*c*k*im m*a*t*r*n* u ovoj zemlji je platezno sredstvo DINAR. Da udjes u pekaru i platis pecivo sa 10 evra inspekcija bi kaznila tj odrala pekara, a i kupac ne bi bas dobro proso, al zato sud u ovoj miloj nam legalnoj i pravnoj drzavi opusteno razrezuje kauciju od 5 miliona evra. Nema nama spasa :(


Fond za razvoj RS naplaæuje rate u evrima u dinarskoj protivvrednosti, tako da ovo sa sudom ni¹ta nije èudno.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Citat: stilgar poslato 11 Decembar, 2013, 16:09
malopre slusam vesti i cujem da je ce tamo nekog mudonju i z galenike pustiti da se brani sa slobode ako polozi kauciju od 5 000 000 EVRA. ej EVRA. Pa P*c*k*im m*a*t*r*n* u ovoj zemlji je platezno sredstvo DINAR. Da udjes u pekaru i platis pecivo sa 10 evra inspekcija bi kaznila tj odrala pekara, a i kupac ne bi bas dobro proso, al zato sud u ovoj miloj nam legalnoj i pravnoj drzavi opusteno razrezuje kauciju od 5 miliona evra. Nema nama spasa :(


Pa sto si na kraj srca. covek nema dinare pa mu tuzilastvo izlazi u susret ;D

mi¹ko_kolo

Najstra¹nije od svega je ¹to æe on (najverovatnije) polo¾ii tih 5.000.000 evara i sud se neæe pitati odakle mu. >:(

clutch&brake

Citat: mi¹ko_kolo poslato 11 Decembar, 2013, 16:16
Najstra¹nije od svega je ¹to æe on (najverovatnije) polo¾ii tih 5.000.000 evara i sud se neæe pitati odakle mu. >:(

Sto je vrlo logicno... ne sude mu sigurno sto je opsovao vec sto je ukrao lovu....
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mi¹ko_kolo

Da, ali u na¹oj zemlji uop¹te nije logièno da se èoveku koji se sumnjièi za pljaèku ogromne love preispita odakle mu pare za kauciju.

clutch&brake

pa ne razumem brate sto da ga pitaju kada su ga zbog toga i uhapsili... mislim ako ga hapse zato sto je ukrao onda i ima da plati  toliku lovu...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Darko

danas me sve izbacuje iz takta...

- smrdljivi auto , kome je rezervaor za tecnost za ciscenje stakla 1,5 L , i istrosi se za 2 dana...
- debilna drzava , u kojoj narucim nesto sa dx.com sta je free shiping i dodje postar i kaze 760 din "carina" .. stvar kosta 800 din na dx.com-u
- ma mogu da nabrajam do juce....

Lazic


mi¹ko_kolo

Citat: njanja poslato 11 Decembar, 2013, 16:54
pa ne razumem brate sto da ga pitaju kada su ga zbog toga i uhapsili... mislim ako ga hapse zato sto je ukrao onda i ima da plati  toliku lovu...
Ne razumemo se. Ja ka¾em da njemu ili ne bi smela da se odredi kaucija ili (ako je odreðena) da se preispita odakle je ta lova odnosno koji su njeni putevi. Pa ako je sa privanih raèuna ili u ke¹u, oduzme¹ jer je jasno odakle je do¹la. Kapira¹?

mkt

kad ti vlasnik kaze da je auto ko casa a ono bude kao zardjalo lonche  [doh] [veryangry]

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Citat: mkt poslato 11 Decembar, 2013, 18:06
kad ti vlasnik kaze da je auto ko casa a ono bude kao zardjalo lonche  [doh] [veryangry]

Vidim na¹ao si auto...:P

Darko

Citat: mkt poslato 11 Decembar, 2013, 18:06
kad ti vlasnik kaze da je auto ko casa a ono bude kao zardjalo lonche  [doh] [veryangry]

hahah...jedne godine sam bio u fazonu : "kad nadjem normalnog prodavca , auto necu ni da gledam , kupujem ga" ...naslusao sam se takvih prica , da su neke stvarno za rubriku verovali ili ne...
"malo hauba ulubljena , nista strasno,pao malo sneg i ulubio .." ...ja odem , a ono , batice , hauba spojena sa zemljom , urnisana ... pitam coveka "izvini , odakle je pao sneg , sa nebodera , i to santa od 100 kila" ...cirkuuuuus baticeeeee

bigbad86

I jos je najjace kao da unajmljuju profesionalne fotografe da slikaju za oglase, ti dok gledas mislis da je ekstra a posle kad dodjies/pridjes kukuuuuuuu

mkt

Citat: Laziæ poslato 11 Decembar, 2013, 18:14
Citat: mkt poslato 11 Decembar, 2013, 18:06
kad ti vlasnik kaze da je auto ko casa a ono bude kao zardjalo lonche  [doh] [veryangry]

Vidim na¹ao si auto...:P
ma jesam q