Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jecko


Major


DebeliZmaj

sto je 17:22 ... a ja josh na poslu :)bem ti migraciju sa plesk na cpanel ... :)
i tako ...``nekoliko`` domena ... zivote ... :0
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Bori¹a

izbacilo me iz takta, to sto se neki drugari prodaju za bednih 1000 dinara... dam nekom drugu pare koji mi je ok drug, nije bas da smo nerazdvojni al ok smo...
dao mu u utorak (pre 7 dana) i on mi rekao vracam do petka sigurno, kune se...
evo dan danas kulira poruke na fejsu... briga me za 1000 dinara al bar znam da je KURAC od coveka :)

Boban_m


balcan girl

borisa sine jos si mlad :D zajmi onoliko para koliko mozes da prezalis :D nikad ne racunaj na pare koje si pozajmio da se ne bi nerviraooo :D a ako ti je drug njemu nikad ne pozajmljuj jer onda od drugarstva nema nista :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Taraba

Kad hoces da vidis kakav je neko covek daj mu vlast ili mu pozajmi pare.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Bori¹a

bobane, nije mi problem za 1000 dinara, pare budu i prodju... al ko je kakav covek, to se ne menja tek tako :)

@taraba i irena

u pravu ste, ko mu jebe mater... bar znam da sam se resio jednog laznog 'prijatelja'

Boban_m

Salim se Borisa. Jbt bolji si smisao za humor imao dok si djana bio ;D

Lazic

Citat: balcan girl poslato 10 Decembar, 2013, 22:16
borisa sine jos si mlad :D zajmi onoliko para koliko mozes da prezalis :D nikad ne racunaj na pare koje si pozajmio da se ne bi nerviraooo :D a ako ti je drug njemu nikad ne pozajmljuj jer onda od drugarstva nema nista :D
Prva i druga reèenica su super ali je treæa potpuno sumanuta, pa kome æe¹ da pozajmljuje¹ pare u ¾ivotu, neprijateljima...??? :o [facepalm]

mareskin

Citat: Laziæ poslato 10 Decembar, 2013, 23:07
Citat: balcan girl poslato 10 Decembar, 2013, 22:16
borisa sine jos si mlad :D zajmi onoliko para koliko mozes da prezalis :D nikad ne racunaj na pare koje si pozajmio da se ne bi nerviraooo :D a ako ti je drug njemu nikad ne pozajmljuj jer onda od drugarstva nema nista :D
Prva i druga reèenica su super ali je treæa potpuno sumanuta, pa kome æe¹ da pozajmljuje¹ pare u ¾ivotu, neprijateljima...??? :o [facepalm]

Najbolje nikome. Neprijatelju si tako napakostio, a pravog prijatelja si saèuvao :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

kod jednog majstora ako me secanje dobro sluzi, stoji na vratima 'AKO SI MI PRIJATELJ - NE TRAZI MI PARE' :D

balcan girl

kako da ti dam pare kad nemam a iako imam odakle mi :D :D :D u sustini pare jedino na ugovor i nesto kao zalog :D pare ne dam ni pod tackom razno svojim jako bliskim prijateljima i da ih imam milione ne bih im pozajmljivala :D da sam milioner ja bi im poklonila al ne bih pozajmila :D lazicu da ja npr. tebi kao dobrom drugu pozajmim lovu jel npr. ti jelte nemas i ti mi kazes vracam ti za npr. dva meseca i naravno ti neces imati ni posle dva meseca odakle da mi vratis pa ce ti onda biti glupo da mi se javis kad te ja budem zvala da trazim svoje pare nazad jel ce te pare i meni naravno da trebaju pa ces mi reci nemam sad ajd za mesec dana pa ih neces imati ni za mesec dana, pa ces onda da izbegavas da se javljas na tel, da me vidis, izbegavaces mesta na kojima mozes da me sretnes i sve to jel ce ti biti glupo sto mi jos uvek nisi vratio pare, a to izbegavanje ce mene da nervira sve vise i vise i na kraju mi vise necemo biti prijateljiiii :D :D zato se pare ne pozajmljuju prijateljima :D mogu da se pozajme pod kamatom ili na hipoteku ili na ugovor sa necim kao zalogom :D ali na rec prijateljima nikad :D jel sad jasnije ili treba i da obojim?? :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin


Juèe sam imao poziv od osobe koja mi duguje novac od pre 3 godine. Pozajmljeno na meseca dana, a poziv posle 3 godine.
Dok pare ne budem dr¾ao u rukama ni¹ta vi¹e ne verujem.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

clutch&brake

Jebale vas pare... ja kada dam zaboravim na njih... i nikada ne trazim...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

balcan girl

jbg brate gde se ima tu se i baca :D :D mogu ti reci da ti na tome zavidim ali jbg nema svuda :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: njanja poslato 10 Decembar, 2013, 23:44
Jebale vas pare... ja kada dam zaboravim na njih... i nikada ne trazim...

Nisam ni ja tra¾io, ali jo¹ ih nisam dobio tako da je mo¾da la¾na uzbuna :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Lepo reèe brat Æejpir:

Neither a borrower nor a lender be;     
For loan oft loses both itself and friend,     
And borrowing dulls the edge of husbandry.     
This above all: to thine own self be true,     
And it must follow, as the night the day,     
Thou canst not then be false to any man.



Pare ne pozajmljujem, nego dajem prijateljima. I jasno stavim do znanja da ne vraæaju.  Prijateljstvo je najskuplja stvar, nema cenu, a pozajmica ga èesto kvari.  Vi¹e puta su mi prijatelji vratili novce koje sam im dao, da se oni ne bi oseæali lo¹e, a to sam prihvatao zbog njih, a ne zbog sebe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Boban_m

Trebao si dati u humanitarni fond da se svi osjecate dobro.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen