Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Citat: CBRR1 poslato 04 Decembar, 2013, 21:33
:-[  [srce] Jokeru hoces da mi se upises u leksikon..?  

Naravno... Ponecu i svoj!!  [yahoo] [srce]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mareskin

Kad devojka odbija seks ili ka¾e da joj nije va¾an to onda, najèe¹æe, znaèi da ima drugog u kombinaciji.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

cone

ne kazem da nije, ali bio sam preko leta 4-5 meseci tamo, mali je to grad, znam joj svaki pokret.. ne znam ko je bese bio u ic, dal uff il tako neko, ima 4 ulice i to je to :)

CBRR1


mareskin

Citat: cone poslato 04 Decembar, 2013, 21:57
ne kazem da nije, ali bio sam preko leta 4-5 meseci tamo, mali je to grad, znam joj svaki pokret.. ne znam ko je bese bio u ic, dal uff il tako neko, ima 4 ulice i to je to :)

Imam druga u Ivanjici. Bio sam èesto.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Boban_m

Seks je vazan. Veoma. Ali reci da je seks najvazniji je povrsna filozofija i siromastvo iskustva. Osjecaj u seksu je projekcija unutrasnjeg dozivljaja sebe i partnera. Mnogo toga moze da utice na taj dozivljaj. Ljubav ukljucuje i strast, ali strast ne znaci ljubav. Strast ne poznaje potpuno predavanje i nema snage za samoodricanje i vjeru (ne u religioznom smislu). Ljubav ne razumije interes, strast je cesto s njom isprepletana i mijesaju se. Ljubav mozes osjetiti samo ako je imas u sebi, i ako mozes da je das.

Cone, ti volis onu sliku nje koju si sam stvorio. Ona ti je pokazala da ta slika nije njena. Ovo ti se desilo da bi bio jaci i bolji, i da te vrati na put kojim treba da ides. Neke stvari nikad ne prebolis, ali naucis da zivis sa njima. Zivot ide dalje.

cone

razlog je da joj je dosadilo vise ovako i da zeli da zivi slobodan zivot..

u pravu si bobane.. mozda je ovako i najbolje, ko zna..

CBRR1

''slobodan zivot'' au buraz ma odjebi to iz glave zauvek...

Uncle Bob

Emocije su vrlo zajebana kategorija,ko zna za¹to je bolje ¹to ti se desilo sad a ne kasnije i ¹to ima¹ samo ne¹to u memoriji a ne da te stvarno podseæa. ;) [thumb_up] zna¹ kako ka¾u nije lako ali ako.Sve je to deo ¾ivota nekad si ti a nekad ona (ostavljen,ostavljena).
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mi¹ko_kolo

Aj' da i ja lupim koju glupu. Prvo, moja baba govorila: "sinko, jedna se otegla, druga se protegla, nikada nemoj da ¾ali¹ za onom koja je oti¹la". Uradio si sve ¹to si mislio da treba, mirna ti je savest, æao-zdra'o! Drugo, klin se klinkom izbija, lepe dece na svakom koraku, proba¹, proba¹,  pa jednom naðe¹ koja ti odgovara. Treæe, u svakoj lo¹oj situaciji ima i pone¹to dobro. Mo¾da ga trenutno ne vidi¹ ali kroz neko vreme (kad god to bilo) æe se samo pokazati. Eto...

Lazic

Citat: cone poslato 04 Decembar, 2013, 21:32
hahahah kaakvi carevi svi redom :D  [srce]  :-*

daal ste sveli pricu na seks :D pa sto se toga tice(nije da se hvalim) ali bilo je odlicno uvek, da ne ulazim u detalje :D i nije do toga, jer mi je ona sama rekla da moze bez toga i da joj to nije najbitnije u vezi :) zvuci cudno al ajde :) nisam naveo mozda glavni problem, zbog kog cete vi sad i promeniti misljenja, al ajde: ja sam na studijama u begeu, a ona u ivanjici (odakle sam i ja).. isao sam sto sam cesce mogao i ostajao sto duze mogu.. i to nas je i drzalo, nismo previse smarali jedno drugo.. znam da cete reci: kakva je to savrsena veza? al ono, meni je bilo do jaja.. smori realno i da vidjas devojku svaki dan, radis iste stvari svaki dan i tako u krug. ne znam, bar ja tako razmisljam, a i poznajem situaciju ba znam sta pricam :)


cenim ovo sto ste pisali, ulepsali ste mi dan kolko tolko :D

balcan  :-*

Ja bolje da uop¹te ne progovaram, ali razdvojenost je uvek put ka drugim ljudima...:( Vidim nisam jedini kome je to palo na pamet...:-*

mi¹ko_kolo


m.mitar

Pa nije valjda da nemas neku rezervu,za svaki slucaj? [facepalm]

OKi

Citat: cone poslato 04 Decembar, 2013, 21:57
ne kazem da nije, ali bio sam preko leta 4-5 meseci tamo, mali je to grad, znam joj svaki pokret.. ne znam ko je bese bio u ic, dal uff il tako neko, ima 4 ulice i to je to :)
Nemoj to molim te. Kada zena hoce da prevari zavrsi to 100%, i muskarac ne primeti. Obrnuto je malo zajebanije, skoro uvek primeti ali vecinom mudro cute pa ....

balcan girl

okisa to jeste tako :D :D sve zene znaju neke reaguju na to neke ne a sve zavisi od njenih razloga ako cuti i zasto cuti a uvek znaju :D a vi tesko da provalite ako zena to hoce da sakrije :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Che

Citat: Boban_m poslato 04 Decembar, 2013, 22:11
najvazniji je povrsna filozofija i siromastvo iskustva.

Slazem se 100% sa tobom Bobane.
Sex je za sirotinju,
pusenje je za gospodu ;D

balcan girl

ljubav su izmislili siromasi da bi mogli da jebu za dz :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

cone

koju sam lavinu pokrenuo :D

nemam nikakvu rezervu, nisam se bavio tom politikom, rekoh da sam previse dobar da bi tako nesto radio :D

to sto se tice prevare ne znam, ne verujem, mada nikad se ni ne zna to..

ima istine i u ovom sto je lazic rekao, svi ste u pravu definitivno :)

sve u svemu videcemo sta ce vreme pokazati..  [cheers]

Bori¹a

mog druga je ostavila riba i rekla mu 'previse si bio dobar prema meni'

mene je jedna jer mi je rekla 'poceo si da me gusis' ;D ;D ;D

i da, moraju da se presaberu, razmisle, procene, odluce... jes' malo jebeno kad se vezes za neku, mada nije ni jedna bogom dana, i nad popom ima pop ;)

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] sve su zene a i muskarci prolazni :D :D to je prosto tako :D retke su situacije kad se sve kockice sloze :D ali kad se sloze to je onda  [ljubav] [ljubav] [srce] [srce] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [pobednik] [pobednik]

p.s. a da i kompromis je majkaaaaa za opstanak :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!